Jump to content
domban

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

Witam,

Zastanawiam się co poleci na kanałach PSP1, PSP2, nie mówiąc już o PPV, 

Kanały PPV będą nadawały tylko w czasie meczów LE.

Na kanałach PSP1,PSP2 będą mecze na żywo a następnie same powtórki.

a czy na tenis premium puszczali piłkę nożną albo siatkówkę....... chyba nie

Idąc twoim tokiem rozumowania, to trudno aby na kanale o nazwie tenis puszczali piłkę nożną albo siatkówkę, nieprawdaż? ;) a na Polsat sport premium i owszem jest to możliwe ale nie jest powiedziane że tak będzie. Edited by tail#

Mam kilka pytań. Jestem na chwilę obecną na urlopie i nie mam dostępu by podejrzeć te kanały. I tu chcę zapytać. Kanały są obecne na pozycji 333 i 334.Czy są dostępne plansze do podglądu dla abonentów pakietu Familijnego lub niższego? Czy może są zakodowane?

Mam pytanie. Nie przedłużałem umowy w CP, a na planszach na tych kanałach widnieje napis. Dostęp aktywny. O co chodzi?

No właśnie. Wcześniej tego napisu chyba nie było? Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Spokojnie, mają jeszcze ponad tydzień na nadanie uprawnień do tych kanałów na pewno wam je zablokują :D    

Potwierdzam. :)

Na module z nową umową mi działają, a na HD2000 "TEGO KANAŁU NIE MA W TWOIM ABONAMENCIE... ". :) Ale plansze dalej się różnią od tych w CP GO - bezsens... :crazy:

Test103-106 też już świecą - plansza ta sama co na PSP 1/2. :)

To było więcej niż pewne, że nie poszli po rozum do głowy i dalej będą kazali przedłużać umowy na lata świetlne i tylko po to, aby posiadacze SmartDom1,2,3 nie mieli dalej rabatu -50%.

To było więcej niż pewne, że nie poszli po rozum do głowy i dalej będą kazali przedłużać umowy na lata świetlne i tylko po to, aby posiadacze SmartDom1,2,3 nie mieli dalej rabatu -50%.

Wystarczyłoby dać możliwość wykupienia opcji PSP z cena w zależności od posiadanego pakietu np. dla Premium i Premium Max za 10 zł itp. To się im odpłaci.

Edited by Krzysiek11:)

Trochę szkoda, bo liczyłem na okno otwarte na czas ostatniej rundy eliminacji, żeby Ci co się zastanawiają nad subskrypcją widzieli jak to wygląda, ale jak nie chcą go dać to nie łachy bez... :-(

Edited by SatExpert

Całe szczęście, że nie mogą tego oferować w PPV. Zapewne do tego by doszło, patrząc na ich poczynania. Czeski film, zmuszanie do aneksów, brak jasnych informacji, czy mają na co czekać klienci kablówek... Wygląda to tak, jakby przez przypadek kupili te prawa, że się tego kompletnie nie spodziewali. Albo, że ostro przelicytowali i teraz na wszelkie sposoby próbują skroić swoich klientów.

Edited by jaszek

Wystarczyłoby dać możliwość wykupienia opcji PSP z cena w zależności od posiadanego pakietu np. dla Premium i Premium Max za 10 zł itp. To się im odpłaci.

Moi rodzice mają CP i korzystają z SmartDomu -50% i nie mają zamiaru przedłużać umowy, wbijają totalnie w ten cały Polsat Sport Premium i myślę, że takich klientów może być nawet sporo. Poza tym, brak Polsatu Sport Premium w największych sieciach kablowych pokazuje, że chyba CP się przeliczyło i nie będzie wcale tak łatwo odzyskać wydanej gigantycznej kasy na prawa do LM i LE.

Edited by Bloo411

Ja również mimo, że jestem fanem kopanej nie mam zamiaru wykupować PSP przez przedłużenie umowy i tracąc na tym SmartDom3.

Zastanowię się, co zrobić, bo do końca umowy mam jeszcze kilka miesięcy- czy im podziękować czy nie.

Całe szczęście, że nie mogą tego oferować w PPV.

Po akcji z Euro 2016 są w UEFA na cenzurowanym. :P

Nie ukrywam że najlepiej na tym wyszli Ci którzy mają 6 miesięcy lub mniej do końca umowy.....ale nie sądzę żeby ten sposób dystrybucji( tylko przez aneks) utrzymał się przez 3 sezony LM.

I chyba tylko to chroni nas przed tą formą dostępu - po prostu nie mogą. Poza tym o ile w nc+ i Polsacie w zasadzie wiadomo co i jak (tj. istnieje możliwość uzyskania dostępu do kanałów), o tyle klienci kablówek nie mogą nic. Pozostaje im czekać. A przecież to miliony klientów. Zdaje się tylko Netia ogłosiła, że kanały będą w ofercie, ale Netia jest już własnością Solorza.

W CP niestety wciąż w zasadzie jedyną formą dostępu dla dotychczasowych klientów jest aneks umowy  :crazy:

Mam nadzieję że Ziggi,przejedzie się na tej dziwnej dystrybucji LM, jak Zabłocki na mydle :-)

Edited by BizzareX

Chyba że liczą na Iplę, zablokują kablówki i Ci co „muszą bo się uduszą” to wykupią przez Iplę.

Próbujemy tu bawić się w analityków finansowych CP... Płaczecie, że to dziwny rodzaj dystrybucji, z czym należny się zgodzić. Niemniej, gdyby produkt by się nie sprzedał to mielibyśmy nową ofertę dla obecnych klientów, a tu cisza.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...