Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krokowi gratuluję poczucia humoru. Mam premium max +2xmulti za 110 zł i teraz mam dopłacić 40zl/mc aby przez 6 miesiecy(bo tyle faktycznie trwają te rozgrywki) oglądać LM,... dobre. W nc+ nawet takich cen nie było a mam canal plus od dobrych 10 lat(maks za full to 120-130zl). W c+ jak miałem full to już nic nie dopłaciłem a tu ciągle jak nie ppv to jakieś premium max plus. Zaraz będzie max hiper, później ultra a na koniec kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wkoncu ktos w naszym pięknym kraju pójdzie po rozum do głowy i będzie można oglądać sport w 50fps jak przystało na XXI wiek. BT Sport widziałem w 50fps i to jest uczta dla oka.

 

Większość dekoderów polsatu pracuje tylko w standardzie 1080i albo 720p. Nie wiem, czy ich kodek będzie w stanie przetworzyć sygnał 1080p. Tak na marginesie brak wsparcia dla 1080p wynika tylko z tego powodu, że trzeba mieć 8 MB RAM na układzie graficznym. 1080i czy 720p zadowolą się 4 MB. Śmieszne wartości w momencie gdy budżetowe smartfony mają 2-4 GB RAM.

 

Włączając tryb 1080p odetną sporą część widzów. Myślę, że to nadal będzie 1080i, ale z bitratem 12-16 Mb/s. Całe szczęście, że przy 4K w końcu poszli po rozum do głowy i standard przewiduje tylko i wyłącznie 60 Hz bez przeplotu.

 

Jedynym pocieszeniem jest to, że wyprodukowanie dekodera 4K to najmniejszy problem. Wystarczy w Evoboxie wymienić SoC na taki co wspiera HEVC i potrafi wyświetlić ramkę 3840x2160 w 10 bitach. Na rynku smartfonów jest mnóstwo SoC, które to wspierają, z HDR włącznie.

 

Jest niewielkie prawdopodobieństwo, że obecne Evoboxy mogą dostać update z 4K. Kwestia implementacji h.264 w SoC. Wątpię jednak, by kombinowali w ten sposób.

 

Będzie nowy dekoder i łapanie na przedłużenia za wymianę sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak to już wygląda w ipla. Nic tylko zamwaiać. ;)

Zniknęła ta oferta za 360 zł. Na moim koncie już jej nie ma.

2018-07-10_204533.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co zamawiać kanały w Ipli jak zakupi się kanały widmo? :) Dostęp zostanie przydzielony z tego co widzę od dnia zakupu. :) Opcja za 360 zł jest nadal, pojawia się w wyborze po kliknięciu "kupuję". Dobrze też, że można zapłacić środkami z numerów na kartę w Plusie, różnymi promo doładowań można zawsze obniżyć realne koszta albo wyczyścić skarbonki. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wrzuciłem screna z Ipla. U mnie jest to co widać w poprzednim poście oraz w tym poście na dole. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz powtórzę - nie ma sensu dzisiaj rzucać się na te usługi jak dzik na żołędzie, czy to w CP, w Plusie, czy w Ipli. Zdrożeć nie zdrożeje. A nigdy nie wiadomo, co się wydarzy w sierpniu :)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat umożliwi innym operatorom płatnej telewizji pokazywanie rozgrywek – stawia jednak twarde warunki.

 

W ostatni piątek firma Zygmunta Solorza przedstawiła innym operatorom płatnej telewizji warunki rozprowadzania nowych kanałów.

 

Według informacji „Dziennika Gazety Prawnej” opłata za pakiet zależy od tego, ilu klientów danego operatora ma dostęp do Polsat Sport – najszerzej dystrybuowanego kanału sportowego Polsatu. Od każdego kablówka będzie musiała zapłacić €10 za sezon. Oferta Polsatu obejmuje od razu trzy sezony rozgrywek.

 

źródło: GazetaPrawna.pl

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...