Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd pewność, że sporą cześć CP odzyskał podpisując umowę na dystrybucję z nc+?. Masz dostęp do takich informacji, więc ile nc+ zapłaciło i ile na tym dealu zarobił CP?

Panowie i pewnie Panie. Rozumiem potrzebę wylania żali, ale pamiętajmy o temacie dyskusji i zbytnio od niego nie odpływajmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się asów w dyskusji, ale jak odpowiedzieć te te śmieszne pytania?

Jedynie pytanie.

 Skad wy macie dane, że Grupa Polsat nie wyjdzie na swoje? Bo 3. z Was się obraziło na Polsat?

Ja uważam , ze spokonie. Jeszcze zarobi , a może jeszcze umocni rolę na rynku.

Takie biadolenie przypomina mi pseudodyskusję nad galami PPV. Tam też przepowiadano katastrofę wpływów. Czas pokazał inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. wiem, ze nie dociera do każdego, ze zasady umowy z UEFA są zdecydowanie inne.

Jeśli uważacie, ze gdyby LM została w nc+ to byłoby jak było (2-3 mecze live i multiliga)  to nie ma o czym gadać.ITI zrobiłaby to samo co Polsat. Też powstałby osobny mux do obsługi takiej masy meczy.

Po prawdzie nie zamierzam płacić ani nc+, ani Polsatowi za LM ale taka podwyżka  to zwykła kolej rzeczy.

Już przepowiadacie, ze rekordy za PL, za Ekstraklasę....to Wy macie ponieść te koszty. Nie ma bata.

 

No, nie macie jeszcze wolną wolę. Nie kupować i pokazać właściwy palec sprzedawcy. Pojękiwania nic tu nie dadzą.

Edytowane przez edwardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat byłem w sytuacji w której umowa z nc+ kończyła mi się w czerwcu, a biorąc pod uwagę miesięczny okres wypowiedzenia umowy, decyzję musiałem podjąć do końca maja br. Wtedy jeszcze nie było żadnych info o jakimś tam PSP czy tym bardziej o tym, że PSP będzie w nc+. Wybrałem pakiet premium za 100 zł z 6 mies. gratis, po czym gdy ogłoszono powstanie PSP, to w APS stwierdzili że ... mam tak świeżą umowę, że nie ma dla mnie żadnej oferty na PSP na ten moment  :rofl: 

Podsumowując, mimo że chcę, to nie mogę. A fakt, że konkurencja oferuje lepsze warunki niż CP na jego własne usługi, zakrawa na żart. 40 zł za ppv? W dobie internetu nie będzie najmniejszego problemu żeby obejrzeć w dobrej jakości wszystkie mecze w Internecie, a po zakończeniu abo w CP czas będzie na spokojnie wrócić do konkurencji, bo CP absolutnie nie szanuje swoich klientów. Zawieść się na CP ledwie po 3 miesiącach od podpisania umowy - bezcenne, "brawo wy".

Edytowane przez Gold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przepis:

Nowa umowa z CP z kanałami PSP I Eleven i Cinemax to 60 zł  . Jak ktoś ma coś u nich to 50.

Mamy linearną DTH i usługę internetową OTGO w cenie (bo te 5zł oszczędzamy na 2. pierwszych miesiacach. Trochę wyobraźni i jedziemy. I gdzie tu 40 zł za mecz?

Edytowane przez edwardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "prosty przepis" jak to nazwałeś nie każdy może zastosować.

Ja akurat byłem w sytuacji w której umowa z nc+ kończyła mi się w czerwcu, a biorąc pod uwagę miesięczny okres wypowiedzenia umowy, decyzję musiałem podjąć do końca maja br. Wtedy jeszcze nie było żadnych info o jakimś tam PSP czy tym bardziej o tym, że PSP będzie w nc+. Wybrałem pakiet premium za 100 zł z 6 mies. gratis, po czym gdy ogłoszono powstanie PSP, to w APS stwierdzili że ... mam tak świeżą umowę, że nie ma dla mnie żadnej oferty na PSP na ten moment :rofl:

 

Podsumowując, mimo że chcę, to nie mogę. A fakt, że konkurencja oferuje lepsze warunki niż CP na jego własne usługi, zakrawa na żart. 40 zł za ppv? W dobie internetu nie będzie najmniejszego problemu żeby obejrzeć w dobrej jakości wszystkie mecze w Internecie, a po zakończeniu abo w CP czas będzie na spokojnie wrócić do konkurencji, bo CP absolutnie nie szanuje swoich klientów. Zawieść się na CP ledwie po 3 miesiącach od podpisania umowy - bezcenne, "brawo wy".

Nie musiałeś podejmować decyzji do końca maja. Umowa po prostu przeszłaby na czas nieokreślony. Zapłaciłbyś za jeden miesiąc kilka złotych więcej i potem mogłeś wypowiadać... albo zostać wiedząc co zaproponowało nc+.

Nie rozumiem tego pośpiechu niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przepis:

Nowa umowa z CP z kanałami PSP I Eleven i Cinemax to 60 zł  . Jak ktoś ma coś u nich to 50.

Mamy linearną DTH i usługę internetową OTGO w cenie (bo te 5zł oszczędzamy na 2. pierwszych miesiacach. Trochę wyobraźni i jedziemy. I gdzie tu 40 zł za mecz?

Albo 70zł z pakietem Sport i Film

 

Może teraz napiszę coś na obronę tego pakietu i oferty (przynajmniej dla nowych abonentów). Ten pakiet po przeliczeniu kosztuje raptem 5zł miesięcznie. Normalnie Familijny Max HD z pakietem Sport, Film i Cinemax kosztuje 60zł. W nowym dostajemy Eleveny za 15zł, co daje 75zł. Więc pozostałe 5zł jest za Polsat Sport Premium.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Skad wy macie dane, że Grupa Polsat nie wyjdzie na swoje? Bo 3. z Was się obraziło na Polsat?

Ja uważam , ze spokonie. Jeszcze zarobi , a może jeszcze umocni rolę na rynku.

(...)

W sumie wiesz co? W nosie mam, czy zarobi, czy nie zarobi, i ile zarobi... Dla mnie -klienta - to sprawa drugorzędna (a nawet i nie). Pierwszorzędną kwestią jest dla mnie podejście do klienta, który jest traktowany w tym przypadku haniebnie. Wiem, nie ma obowiązku korzystania z usług tego operatora. I dlatego właśnie - nie tylko za grzechy dotyczące praw do LM i LE i ogólnie praw sportowych, ale w przypadku akurat mnie i za inne - przemęczę tą swoją na szczęście tylko dwuletnią umowę i pokażę im środkowy palec. Kropla drąży skałę. Gigant T-Mobile już musiał u siebie zamiatać i pośpiesznie zmieniać swoją strategię komunikacyjną i marketingową. Też myślał, że może wobec klientów wszystko (włączać niechciane usługi jak chce, kiedy chce i komu chce). Czas to zweryfikował. Mam nadzieję, że zweryfikuje również kwestię postępowania operatora z kanałami Premium z LM i LE... 

 

Narobili bajzlu takiego, że nawet sprzedawcy w APS-ach mieli problem z ogarnięciem tego. Zadzwoniłem na infolinię (która chyba też ma problem z nadążaniem) podpytać o ten PPV (z ciekawości), to konsultant kanał poczekać (sic!), bo zrobiło się zamieszanie. 

(...)Po prawdzie nie zamierzam płacić ani nc+, ani Polsatowi za LM ale taka podwyżka  to zwykła kolej rzeczy.

(...)

Tu nie chodzi o podwyżkę! Podwyżka, a zmiana sposobu na uzyskanie dostępu, to dwie różne rzeczy. Polsat nie zrobił tak, że wprowadził kanały za jakąś opłatą, która jest może i wygórowana. On miażdżącą większość swoich klientów pozbawił możliwości zakupu tych kanałów w ogóle, całkowicie. Możliwe jest to tylko za pomocą aneksowania umowy, co często wiąże się z rezygnacją z przywilejów, które nie mają z prawami sportowymi kompletnie żadnego związku. Nie mówiąc już o wydzwanianiu, czy jeżdżeniu do APS-ów.

 

Opcję PPV do pojedynczego meczu trudno mi nazwać dostępem do kanałów.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przepis:

Nowa umowa z CP z kanałami PSP I Eleven i Cinemax to 60 zł  . Jak ktoś ma coś u nich to 50.

Mamy linearną DTH i usługę internetową OTGO w cenie (bo te 5zł oszczędzamy na 2. pierwszych miesiacach. Trochę wyobraźni i jedziemy. I gdzie tu 40 zł za mecz?

Zawarłem nową umowę w czerwcu. Gdzie teraz mogę otrzymać taką ofertę bez aneksu umowy i na 2 lata? Co z promocją 6 miesięcy gratis, z której korzystam do grudnia?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na głównym dekoderze są już 4 kanały PPV + oczywiście te dwa główne. Natomiast na dwóch pozostałych dekodach w multiroom nie jest za wesoło. ALe musze zrobić tak jak tu proponował operator z CP, czyli przełączyć na kanał polsat 1 HD i aktywować sygnał satelity z poziomu konta ze strony internetowej.Tzn od wczoraj na jednym z dekoderów mam już sygnał pierwszego kanału Polsat sport premium ale jeszcze nie jest tak jak być powinno ;).. Poczekam moze samo zaskoczy :).

 

O której jest start ? Nib dzisiaj ale wiadomo jaka godzina wystartuje i zrobią jakiś pokaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...