Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest w końcu z tymi Polsatami Sport Premium?

 

Będzie można je dokupić do pakietu czy nie, bo w cenniku pojawił się pakiet dodatkowy?

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/cennik-dla-abonentow.pdf

Edytowane przez Barti
Wydzielono post jako nowy, odrębny wątek i przeniesiono do odpowiedniego działu forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Polsat tylko się nie przejechał na cenniku Ligi Mistrzów.

I właśnie dlatego nie rozumiem skąd ten pęd u niektórych, żeby już teraz zamawiać usługę. Czy to jakaś oferta limitowana, czy co? Jeśli usługa będzie się sprzedawać w sposób niezadowalający, to istnieje szansa, że oferta zostanie skorygowana i/lub Cyfrowy Polsat pozbędzie się w ostatniej chwili części kłopotu i odsprzeda sublicencję np. dla TVP. Po co się tak stresować? ;) Spokojnie, nie zabraknie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w sierpniu zostanie pół roku do końca umowy, na pewno będzie opcja dokupienia pakietu polsat sport premium bo jeśli nie będzie to strzelą sobie w kolano i nawet na 0 nie wyjdą ale jeżeli dokupując będę musiał zapłacić 40zł a przedłużając dostanę za 30 to przedłużę na rok lub na 18 miesięcy na 24 albo 36 nie przedłużę na pewno  bo to harakiri dekoder stary cena "stara" itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego nie rozumiem skąd ten pęd u niektórych, żeby już teraz zamawiać usługę. Czy to jakaś oferta limitowana, czy co? Jeśli usługa będzie się sprzedawać w sposób niezadowalający, to istnieje szansa, że oferta zostanie skorygowana i/lub Cyfrowy Polsat pozbędzie się w ostatniej chwili części kłopotu i odsprzeda sublicencję np. dla TVP. Po co się tak stresować? ;) Spokojnie, nie zabraknie!

Dokładnie! Sami napędzacie tą machinę zupełnie niepotrzebnie. Lepiej byłoby ich wyczekać do końca i sprawdzić co się będzie działo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej chwili mam takie podejście- nie dali mi mając Premium Max "za zasługi" to sobie poczekam-aktualnie mam pierwszy miesiąc za 0 a najdalej z końcem grudnia mogę ruszyć z nową umową a wtedy już wszystko będzie ogarnięte- chyba że wcześniej wymyślą coś mądrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę przedłużał umowę pod koniec sierpnia może do tego czasu będą lepsze oferty.Żadne 24 ani 36 nie wchodzi w grę. :)

Ja czekam z umową, do czasu kupna przez Polsat praw do ekstraklapy. Wtedy podpiszę umowę na pakiet Premium Max Plus Sport Ekstraklasa Exklusive Live ,za jedyne 58 miesięcy z opłatą 199.99 złotych brutto miesięcznie. :curious:

Edytowane przez BizzareX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 18 wpisów, dziewięć było strasznym odlotem od tematu. Będziecie trzymać taką "skuteczność" i robić z tematu dyskusję pokroju komentarzy na portalu na o...pl, i...pl, to temat zamknę do czasu oficjalnego startu kanałów w CP. 

Nie chcę tutaj widzieć wpisów o ofertach i dyskusji z tym związanej! Dyskusja ma być o pakiecie i o cenie. A że o pakiecie wiemy tyle ile wiemy, to pole do popisu macie ograniczone.

Co do cennika, to weźcie pod uwagę, że to jest cennik standardowy od którego jest liczona ulga przyznana abonentowi. Po prostu coś takiego musi być, bo jest wymagane prawem, ale wcale nie oznacza w 100% pewnej dostępności tego pakietu w opcji włącz/wyłącz. Na dzień dzisiejszy mamy tylko możliwość włączenia pakietu Polsat Sport Premium poprzez przedłużenie umowy na minimum 24 miesiące. I innej opcji na dzisiaj nie ma. Tak samo, na dzień dzisiejszy, na kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz serwisach PPV wchodzących w skład pakietu ma być dostępna Liga Mistrzów i Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dopisać, że na dzień dzisiejszy kanały są sprzedawane w ofertach a nie nadają (widmo stacje) Ba! Nawet na stronie CP nie ma informacji kiedy startują - jest tylko info o starcie rozgrywek a to nie jest to samo. Ciekawe czy w umowach jest data startu czy tylko są wypisane widmo stacje w składzie oferty.

 

Czy wobec tego kara umowna obejmuje ulgę za dostęp do kanałów przyznany na lipiec?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie można przyjąć, że start rozgrywek jest równoznaczny startowi kanałów. W końcu zapowiedziano dostępność tych meczy na żywo. ;)

 

W lipcu i w sierpniu do startu rozgrywek jest dostęp do planszy informacyjnej. ;)

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z umową, do czasu kupna przez Polsat praw do ekstraklapy. Wtedy podpiszę umowę na pakiet Premium Max Plus Sport Ekstraklasa Exklusive Live ,za jedyne 58 miesięcy z opłatą 199.99 złotych brutto miesięcznie. :curious:

Ty nie strasz a raczej nie podpowiadaj bo licho nie śpi :crazy: po Max Plus to już nic mnie nie zdziwi :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dopisać, że na dzień dzisiejszy kanały są sprzedawane w ofertach a nie nadają (widmo stacje) Ba! Nawet na stronie CP nie ma informacji kiedy startują - jest tylko info o starcie rozgrywek a to nie jest to samo. Ciekawe czy w umowach jest data startu czy tylko są wypisane widmo stacje w składzie oferty.

 

Czy wobec tego kara umowna obejmuje ulgę za dostęp do kanałów przyznany na lipiec?

 

Ktoś kto podpisał umowę powinien mieć zapis od kiedy te kanały startują bo inaczej można od razu reklamować, że w umowie masz a nie działają. Może się ktoś pochwali kto już się napalił na te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będą wyglądały te kanały pod względem technicznym... Może wkoncu ktos w naszym pięknym kraju pójdzie po rozum do głowy i będzie można oglądać sport w 50fps jak przystało na XXI wiek. BT Sport widziałem w 50fps i to jest uczta dla oka. Bo to że będzie 1080 to wiemy... Z testów które były na nowym tp można obstawiać że być może będzie w 1080p...a z drugiej strony to tylko testy więc równie dobrze może być 1080i...

Ale pewnie o 50fps można pomarzyć...

Ani C+ ani CP się do tego nie kwapią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na testy na nowym transponderze Cyfrowego Polsatu można spodziewać się rychłego uruchomienia emisji 4K. Dekoder są w stanie wyprodukować sami, a LM jest doskonałą okazją do wdrożenia. Gdybym ja miał obstawiać, to obstawiłbym najbliższy finał LM już w 4K. Oczywiście tylko dla części abonentów, posiadających odpowiedni dekoder.

 

Tak, czy inaczej 4K wciąż raczkuje jeśli chodzi o telewizję. Porządna jakość HD - a taką zamierza zapewnić CP - spokojnie póki co wystarczy.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faza grupowa ligi mistrzów zaczyna sie dopiero 18-19 września to wtedy zaczynają się ciekawe mecze jest jeszcze ponad dwa miesiące więc niema sensu narazie wykupywac moze jeszcze coś się zmieni odnośnie cennika.

 

wydaje mi się że to kwestia osobista czy komuś pasuje oferta CP i kiedy sobie podpisze umowę ;p

 

ciekawe ile tych testowych transmisji 4K z LM będzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...