Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Da się, da. Odpowiednią "flagę" tylko w module CI+ trzeba ustawić i abonent ma nagrywanie zamknięte.

To są takie standardy w CP? :/ Pytam się poważnie. Nie wiem czego się mam spodziewać?

4K nagrywam to myślę , że i Super HD nagram.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałeś podejmować decyzji do końca maja. Umowa po prostu przeszłaby na czas nieokreślony. Zapłaciłbyś za jeden miesiąc kilka złotych więcej i potem mogłeś wypowiadać... albo zostać wiedząc co zaproponowało nc+.

Nie rozumiem tego pośpiechu niektórych.

 

Musiałem, bo pozostając na czas nieokreślony w nc+ straciłbym wszystkie rzekome zniżki wynikające z zawartej na czas określony umowy i zamiast 96 zł które płaciłem do tamtej pory włącznie z multiroomem, płaciłbym za każdy pakiet ceny podstawowe wg cennika, a więc w sumie jakieś 3-4x więcej na miesiąc. Także dziękuję za taką nawiązkę w zamian za czekanie na oficjalne powiadomienia, które - jeśli chodzi np. o PSP w nc+ - równie dobrze mogły się pojawić i we wrześniu.

Edytowane przez Gold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma co bronić przegranej sprawy i choć sam 3 sezony LM obejrzę za 300zł przy odrobinie kombinowania może nawet taniej to nie każdy ma tyle szczęścia że akurat w sierpniu ma 6 miesięcy do końca umowy  to że oferta na dekoderach jest de facto droższa niż w ipli to skandal i myślę że ten model dystrybucji nie utrzyma się 3 lata jak prawa CP do LM się skończą to ja uciekam do konkurencji, zapłacę więcej, ale zapomnę o PPV aneksach i innych takich..... a ludzie tak się cieszyli że mają Eurosporty na olimpiadę za darmo, a w NC+ trzeba płacić.

 

Teraz to już nawet nie chodzi o cenę, a o traktowanie swoich klientów.....     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem, bo pozostając na czas nieokreślony w nc+ straciłbym wszystkie rzekome zniżki wynikające z zawartej na czas określony umowy i zamiast 96 zł które płaciłem do tamtej pory włącznie z multiroomem, płaciłbym za każdy pakiet ceny podstawowe wg cennika, a więc w sumie jakieś 3-4x więcej na miesiąc. Także dziękuję za taką nawiązkę w zamian za czekanie na oficjalne powiadomienia, które - jeśli chodzi np. o PSP w nc+ - równie dobrze mogły się pojawić i we wrześniu.

Czasy kiedy było trzeba płacić nawet 30-50zł więcej przy umowie na czas nieokreślony już się skończyły. Teraz opłata przy umowie na czas nieokreślony wzrasta najczęściej maksymalnie o 10zł. Kwota myślę, że do przełknięcia przez jeden miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celach porządkowych, aby niepotrzebnie nie prowadzić dyskusji o tym samym w kilku różnych działach forum i wątkach jednocześnie, niniejszy wątek zostaje tymczasowo zamknięty.

Dalszą dyskusję odnośnie jakości przekazu kanałów Polsat Sport Premium, ich zawartości itp., proszę prowadzić w tym oto wątku: :arrow:https://forum.satkurier.pl/topic/26739-nc-cp-kana%C5%82y-polsat-sport-premium/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...