Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@rotalplus no przyjmą i co? Widzisz jakąś oficjalną ofertę z Polsat Sport Premium w NC+? Wiadomo, że mają je na jeden sezon, są darmowe do końca grudnia jak ktoś ma C+ i konsultanci wciskają potem dodatkowe miesiące na przedłużenie umowy. Oficjalny cennik miał być na początku sierpnia i jakoś nie ma. I tu i to wszystko jest "patykiem po wodzie" ;)..

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia, bo pojawiają się tutaj stwierdzenia o tym, że PPV jest niedozwolone.

Nie jest to prawdą, UEFA wskazuje to nawet bezspośrednio w dokumencie "Regulations of the UEFA Champions League 2018-21 Cycle

"a. there shall be no overspill, broadcast or transmission outside the territory(ies) in which the clubs are entitled to sell (and then broadcast and/or transmit) live rights in accordance with these regulations; and 


b. the programme shall be available on a subscription basis (pay and/or pay-per- view) only."

Gdybym był złośliwy, to zacząłbym wymieniać teraz tych wszystkich specjalistów, którzy twierdzili inaczej, ale nie jestem ;)

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Taką ofertą i podejściem do Stałych Abonentów sami siebie pogrzebali. Pogratulować tym, co odpowiadają u nich za marketing.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, przedłużyłem w styczniu.

Czyli podpisałeś aneks, godząc się na zmianę warunków umowy już zawartej i trwającej. Dla mnie raz zawarta umowy jest święta. Tak to mogą robić zawsze, np. zmuszać do aneksu żeby obejrzeć jakiś serial, czy boks. Ja nie akceptuję takich praktyk, ale rozumiem tych, co akceptują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 zł za jednorazowy dostęp do jednego meczu? Nieźle.

 

Cyfrowy Polsat naprawdę musi kochać swoich abonentów, skoro konkurencji udostępnia swoje kanały bezpłatnie do końca roku jakiejś większości abonentów (wątpię aby pakiety z CANAL+ posiadało mniej niż więcej z tych 2,1 mln).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ chciało 20 za jeden półfinałowy mecz. No niby 2 mecze ale 1 z nich był za darmo w TVP1 więc 1. Szkoda, że nikt nie widzi nc+owego zdzierstwa

 

W takim razie niech CP sobie zdziera, bo kiedyś tam nc+ zdzierało.

Jakbym słyszał dyskusję polityczną. "No i co, że oni robią tak, skoro poprzednicy też tak robili?" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że jedyna opłacalna oferta na Polsat Sport Premium to aneks 24 na 6; +10zl do abo.

Taką właśnie zatwierdzałem w zeszłym tygodniu i mam nadzieje, że nie zniosą tych 10 zł od nowego roku i nie chodzi tutaj głównie o pieniądze, bo to rzecz nabyta, a o fakt jak traktuje się swoich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...