Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy na tenis premium puszczali piłkę nożną albo siatkówkę....... chyba nie

Idąc twoim tokiem rozumowania, to trudno aby na kanale o nazwie tenis puszczali piłkę nożną albo siatkówkę, nieprawdaż? ;) a na Polsat sport premium i owszem jest to możliwe ale nie jest powiedziane że tak będzie. Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań. Jestem na chwilę obecną na urlopie i nie mam dostępu by podejrzeć te kanały. I tu chcę zapytać. Kanały są obecne na pozycji 333 i 334.Czy są dostępne plansze do podglądu dla abonentów pakietu Familijnego lub niższego? Czy może są zakodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

To było więcej niż pewne, że nie poszli po rozum do głowy i dalej będą kazali przedłużać umowy na lata świetlne i tylko po to, aby posiadacze SmartDom1,2,3 nie mieli dalej rabatu -50%.

To było więcej niż pewne, że nie poszli po rozum do głowy i dalej będą kazali przedłużać umowy na lata świetlne i tylko po to, aby posiadacze SmartDom1,2,3 nie mieli dalej rabatu -50%.

 

Wystarczyłoby dać możliwość wykupienia opcji PSP z cena w zależności od posiadanego pakietu np. dla Premium i Premium Max za 10 zł itp. To się im odpłaci.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie mogą tego oferować w PPV. Zapewne do tego by doszło, patrząc na ich poczynania. Czeski film, zmuszanie do aneksów, brak jasnych informacji, czy mają na co czekać klienci kablówek... Wygląda to tak, jakby przez przypadek kupili te prawa, że się tego kompletnie nie spodziewali. Albo, że ostro przelicytowali i teraz na wszelkie sposoby próbują skroić swoich klientów.

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było więcej niż pewne, że nie poszli po rozum do głowy i dalej będą kazali przedłużać umowy na lata świetlne i tylko po to, aby posiadacze SmartDom1,2,3 nie mieli dalej rabatu -50%.

 

Wystarczyłoby dać możliwość wykupienia opcji PSP z cena w zależności od posiadanego pakietu np. dla Premium i Premium Max za 10 zł itp. To się im odpłaci.

 

Moi rodzice mają CP i korzystają z SmartDomu -50% i nie mają zamiaru przedłużać umowy, wbijają totalnie w ten cały Polsat Sport Premium i myślę, że takich klientów może być nawet sporo. Poza tym, brak Polsatu Sport Premium w największych sieciach kablowych pokazuje, że chyba CP się przeliczyło i nie będzie wcale tak łatwo odzyskać wydanej gigantycznej kasy na prawa do LM i LE.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ja również mimo, że jestem fanem kopanej nie mam zamiaru wykupować PSP przez przedłużenie umowy i tracąc na tym SmartDom3.

 

Zastanowię się, co zrobić, bo do końca umowy mam jeszcze kilka miesięcy- czy im podziękować czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba tylko to chroni nas przed tą formą dostępu - po prostu nie mogą. Poza tym o ile w nc+ i Polsacie w zasadzie wiadomo co i jak (tj. istnieje możliwość uzyskania dostępu do kanałów), o tyle klienci kablówek nie mogą nic. Pozostaje im czekać. A przecież to miliony klientów. Zdaje się tylko Netia ogłosiła, że kanały będą w ofercie, ale Netia jest już własnością Solorza.

 

W CP niestety wciąż w zasadzie jedyną formą dostępu dla dotychczasowych klientów jest aneks umowy  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujemy tu bawić się w analityków finansowych CP... Płaczecie, że to dziwny rodzaj dystrybucji, z czym należny się zgodzić. Niemniej, gdyby produkt by się nie sprzedał to mielibyśmy nową ofertę dla obecnych klientów, a tu cisza.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...