Skocz do zawartości

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Polsat Box


domban
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Ale różnica taka, że @SatExpert przedłużyłeś sobie umowę i dobrałeś PSP i masz je odblokowane w CP GO.

Ja posiadając Premium Max mam je zablokowane w CP GO, natomiast na dekoderze rzekomo Dostęp aktywny (uważam, że to błąd albo jedynie okno promocyjne, bo po rozum do głowy raczej nie poszli).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale różnica taka, że @SatExpert przedłużyłeś sobie umowę i dobrałeś PSP i masz je odblokowane w CP GO.

Ja posiadając Premium Max mam je zablokowane w CP GO, natomiast na dekoderze rzekomo Dostęp aktywny (uważam, że to błąd albo jedynie okno promocyjne, bo po rozum do głowy raczej nie poszli).

 

A ty skąd to wiesz, że nie poszli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Napisałem dlatego raczej i uważam tak ze względu na to jak Cyfrowy Polsat podchodził do takich akcji we wcześniejszych latach (Euro2016, Siatkarskie MS itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do aktywnego dostępu u osób które go nie mają to naprawdę nie wpadłabym w zachwyt mają 11 dni żeby wam ten dostęp wyłączyć.....może po prostu mają jedną nową plansze testową z „aktywnym dostępem” :D

To by zabrali uprawienia tym co nie wykupili jak by tak było jak piszesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się co poleci na kanałach PSP1, PSP2, nie mówiąc już o PPV, 

zimą, albo w okresie letnim gdy jest pauza ? ... a płacić trzeba !

Za dodatkowe 5 zł można mieć dostęp na urządzeniach mobilnych,

... a jak to wygląda z jakością nadawania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiam się co poleci na kanałach PSP1, PSP2, nie mówiąc już o PPV, 

zimą, albo w okresie letnim gdy jest pauza ? ... a płacić trzeba !

Za dodatkowe 5 zł można mieć dostęp na urządzeniach mobilnych,

... a jak to wygląda z jakością nadawania ?

 

Jak to co? Powtórki meczów i magazynów UCL, UEL, a nawet jak dobrze pójdzie to Superpuchar Europy będzie powtarzany 100-krotnie. A może jeszcze Solorz Rodzinę Zastępczą wrzuci w jakości Super HD?  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba czegoś tu nie rozumiem.....przecież Pan Zygmunt i wszyscy jego pracownicy wyraźnie powiedzieli że w bramce numer 1 i 2 będą tylko mecze LM i LE na tej samej zasadzie działa chociażby eleven czy hbo w weekend są „premiery” a potem przez cały tydzień powtórki to jest istota kanału „premium” każdy szanujący swój czas człowiek jak interesuje się piłką nożną to wie lub potrafi sprawdzić kiedy jest mecz który chce obejrzeć a jeśli akurat nie ma go w domu lub obowiązki mu na to nie pozwalają to zobaczy sobie powtórkę i oczywiście ja tez wolałbym żeby na tych kanałach pan Zygmunt puszczał całe portfolio sportowe cyfrowego Polsatu ufc kfc ksw i co tam jeszcze ma bez reklam ale to nie są kanały tematyczne tylko dedykowane LM i LE i nie będzie na nich nic poza tym chociażby dlatego że są udostępnione abonentom konkurencyjnej platformy cyfrowej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś o takiej możliwości że kanały dla konkurencyjnej platformy cyfrowej mogą być dostępne tylko na czas meczów ligi mistrzów czyli wtorek i środę, a reszta czasu kiedy nie ma ligi mistrzów po prostu dostępu dla nc+ nie będzie i wtedy cyfrowy polsat moze nadawać co chce? Wszystko zależy od umowy pomiędzy operatorami.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś o takiej możliwości że kanały dla konkurencyjnej platformy cyfrowej mogą być dostępne tylko na czas meczów ligi mistrzów czyli wtorek i środę, a reszta czasu kiedy nie ma ligi mistrzów po prostu dostępu dla nc+ nie będzie i wtedy cyfrowy polsat moze nadawać co chce? Wszystko zależy od umowy pomiędzy operatorami.

Nie, bo klient płaci za dostęp do kanałów PSP (tak jest zapisane w umowach) a nie za dostęp do LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy na tenis premium puszczali piłkę nożną albo siatkówkę....... chyba nie

Te kanały były od początku tylko dla tenisa było to oficjalne powiedziane. PSP nie musi być tylko dla LM i LE. Sama nazwa na to nie wskazuje. Nikt nie powiedział że są to dedykowane kanały. Po prostu za ich pośrednictwem można oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...