Skocz do zawartości

Telewizor 40 cali


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Krótka piłka : poszukuję dobrej jakości telewizora 40 cali bez udziwnień. Jedyne na czym mi zależy to na Full HD. Żadnych Smart, WiFi i innych tego typu rzeczy (chociaż wiem, że trudno takie coś znaleźć).

 

Na Media Expert (który jest u mnie w miejscowości) zrobiłem sobie małe wyszukiwanie. Wkleję tutaj linka w nadziei, że ktoś mógłby coś zasugerować :) https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.mediaexpert.pl%2Ftelewizory%2F%3Ffiltr[6471][g3384]%3DFull%2520HD%26filtr[10583][p122]%3Dod%252040%2520do%252049%26filtr[10583][p124]%3Dod%252050%2520do%252059%26filtr[10583][p126]%3Dod%252060%2520do%252069%26filtr[10583][p128]%3Dod%252070&h=AT3r4q5jZXyWXR-CkPq2v_4PHblxIm_RA3fi0-sTCBB3zD4-0jl3_nzsf2V_DhrKWJwcg2BXLy1m4eA_Yeqxgt-X9SS4FHaIFyx3XFfy8lZHRjk4krbKpTRfbugLqRmx16iq

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma pół roku temu sobie kupiła telewizor Panasonic TX-40DS500E który bardzo sobie chwali. Muszę jednak ostrzec, że w jego przypadku wychodzi dziwne zjawisko - powoli acz systematycznie drożeje, od początku roku chyba z 20%. Znajoma kupiła go w Komputroniku za 1300 złotych, teraz jest za 1500 zł. Zdaje się że są jego następcy, ale w jeszcze wyższej cenie. Przyznam, że tego nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie widziałem tego Thomsona na żywo, za to obejrzałem dziś w sklepie SHARP LC-40FG5242 za 1200 zł oraz JVC LT-40VF52K za 1300 zł i muszę powiedzieć, że SHARP pod kątem szybkości działałania menu zrobił na mnie dużo większe wrażenie. Czy ktoś mógłby porównać SHARP LC-40FG5242 do THOMSON 40FB5426? Czy może warto się jednak czymś zupełnie innym zainteresować?

Edytowane przez elkanguro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy zna ktoś lub ma TV 40 cali LED, ale z tunerem sat i naziemną, by lista kanałów była jednocześnie razem, tak jak w tunerach sat, że można sat i naziemną połączyć? Np. w Philips 6262 to się nie sprawuje i w tych dwóch przypadkach trzeba ręcznie przełączać listę za każdym razem. Nie da się utworzyć ulubioną listę łącznie z sat i naziemną. Jakoś tak dziwnie. Nie wymagany Smart TV. Jakiś nisko budżetowiec. Jeśli macie sprawdzone TV z taką możliwością, ale tylko 40 cali, max 42.

Czy tylko ja mam taki dziwny TV?

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zefir, ale ty masz telewizor na androidzie TV. Cos bardziej wypasionego ;) To jednak jest różnica z tym 6262 gdzie jest jakieś własne oprogramowanie philipsa. Reż mam taka lipę z dwiema listami w tv LG na webOS. Tak mnie to wkurzało, oraz wolne przełączanie stacji że kupiłem zewnętrzny tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...