Jump to content

Recommended Posts

Witam :)

Krótka piłka : poszukuję dobrej jakości telewizora 40 cali bez udziwnień. Jedyne na czym mi zależy to na Full HD. Żadnych Smart, WiFi i innych tego typu rzeczy (chociaż wiem, że trudno takie coś znaleźć).

Na Media Expert (który jest u mnie w miejscowości) zrobiłem sobie małe wyszukiwanie. Wkleję tutaj linka w nadziei, że ktoś mógłby coś zasugerować :) https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.mediaexpert.pl%2Ftelewizory%2F%3Ffiltr[6471][g3384]%3DFull%2520HD%26filtr[10583][p122]%3Dod%252040%2520do%252049%26filtr[10583][p124]%3Dod%252050%2520do%252059%26filtr[10583][p126]%3Dod%252060%2520do%252069%26filtr[10583][p128]%3Dod%252070&h=AT3r4q5jZXyWXR-CkPq2v_4PHblxIm_RA3fi0-sTCBB3zD4-0jl3_nzsf2V_DhrKWJwcg2BXLy1m4eA_Yeqxgt-X9SS4FHaIFyx3XFfy8lZHRjk4krbKpTRfbugLqRmx16iq

Edited by szyzag123

To chyba będzie trudno. Smartów i WiFi zawsze można nie używać :-) Brak WiFi kojarzy mi się z low endami, które trudno polecić. Ale może się mylę.

A jak już to jakie byście polecali? Swoją drogą to dzisiaj większość TV mają te funkcje, a i tak są tanie. Ja 2 lata temu kupowałem 32 cale Samsunga za 1008zł, a teraz widzę 40 cali za 200zł więcej tylko :)

Znajoma pół roku temu sobie kupiła telewizor Panasonic TX-40DS500E który bardzo sobie chwali. Muszę jednak ostrzec, że w jego przypadku wychodzi dziwne zjawisko - powoli acz systematycznie drożeje, od początku roku chyba z 20%. Znajoma kupiła go w Komputroniku za 1300 złotych, teraz jest za 1500 zł. Zdaje się że są jego następcy, ale w jeszcze wyższej cenie. Przyznam, że tego nie rozumiem. 

Cześć, również poszukuję TV 40 cali. Zaciekawił mnie TV Thomson, model 40FB5426. Głównie z uwagi na Full HD, Wi-Fi i Smart TV. Czy to będzie dobry wybór za 1100 zł?

Nie widziałem tego Thomsona na żywo, za to obejrzałem dziś w sklepie SHARP LC-40FG5242 za 1200 zł oraz JVC LT-40VF52K za 1300 zł i muszę powiedzieć, że SHARP pod kątem szybkości działałania menu zrobił na mnie dużo większe wrażenie. Czy ktoś mógłby porównać SHARP LC-40FG5242 do THOMSON 40FB5426? Czy może warto się jednak czymś zupełnie innym zainteresować?

Edited by elkanguro

Ze starszych (VA + 100 Hz) - Philips 6510, jeśli znajdziesz 40. Dzisiejsze 40 niestety występują tylko w niskobudżetowych seriach i ciężko znaleźć coś dobrego.

Czy zna ktoś lub ma TV 40 cali LED, ale z tunerem sat i naziemną, by lista kanałów była jednocześnie razem, tak jak w tunerach sat, że można sat i naziemną połączyć? Np. w Philips 6262 to się nie sprawuje i w tych dwóch przypadkach trzeba ręcznie przełączać listę za każdym razem. Nie da się utworzyć ulubioną listę łącznie z sat i naziemną. Jakoś tak dziwnie. Nie wymagany Smart TV. Jakiś nisko budżetowiec. Jeśli macie sprawdzone TV z taką możliwością, ale tylko 40 cali, max 42.

Czy tylko ja mam taki dziwny TV?

Edited by Barti
Post napisany bardzo niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Ja mam  Philipsa 43PUS6501 i nie mam żadnych problemów z nim, w tym z listą kanałów. Sam korzystam z jednej wspólnej listy satelitarnej i naziemnej. Może  robisz coś nie tak?

Zefir, ale ty masz telewizor na androidzie TV. Cos bardziej wypasionego ;) To jednak jest różnica z tym 6262 gdzie jest jakieś własne oprogramowanie philipsa. Reż mam taka lipę z dwiema listami w tv LG na webOS. Tak mnie to wkurzało, oraz wolne przełączanie stacji że kupiłem zewnętrzny tuner.

Czyli do oglądania telewizji potrzebny jest nie tylko telewizor, ale i dekoder oraz zewnętrzny tuner?

Ja chyba bym wolał się przyzwyczaić, ale jak tak kombinujecie Panowie. :)