Skocz do zawartości
aro

Typowanie LM i LE 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

18 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United (Rashford) - Paris Saint-Germain FC  X

AS Roma - FC Porto 2

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund  2

Ajax Amsterdam A - Real Madryt 1(3:2)

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg x

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan x

Slavia Praga - KRC Genk 2

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 12

Rennes FC - Betis Sevilla 2

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów 1

Lazio Rzym - Sevilla FC X

BATE Borysów - Arsenal Londyn 2 (0:3)

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 2

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb 1

Club Brugge KV - FC Salzburg 1

FC Zurych - SSC Napoli 2

Malmö FF - Chelsea Londyn(A) 2

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 1

Celtic Glasgow - València CF 2 (2:3)

Sporting Lizbona - Villarreal CF 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

18 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United - Paris Saint-Germain FC 1 (3:1)
AS Roma - FC Porto 1

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund 2X

Ajax Amsterdam - Real Madryt A    2 (1:2)

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg X

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan X

Slavia Praga - KRC Genk 1

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 2

Rennes FC - Betis Sevilla 2

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów 1

Lazio Rzym - Sevilla FC 2

BATE Borysów - Arsenal Londyn A    X

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona X

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb X

Club Brugge KV - FC Salzburg 2

FC Zurych - SSC Napoli 2 (0:1) (Milik)

Malmö FF - Chelsea Londyn 2

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 1

Celtic Glasgow - València CF 2

Sporting Lizbona - Villarreal CF X

Edytowane przez fan tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United - Paris Saint-Germain FC  X2

AS Roma - FC Porto  1

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund  X 

Ajax Amsterdam - Real Madryt  (A)  2  (1:2)

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg  X

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan  2

Slavia Praga - KRC Genk  1

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen  1

Rennes FC - Betis Sevilla  2

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów  X

Lazio Rzym - Sevilla FC  X

BATE Borysów - Arsenal Londyn  2  P  (0:3)

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona  2

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb  2

Club Brugge KV - FC Salzburg  1

FC Zurych - SSC Napoli (A)  2  (Arkadiusz Milik)

Malmö FF - Chelsea Londyn  2  (0:2)

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt   1

Celtic Glasgow - València CF  2

Sporting Lizbona - Villarreal CF  1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United - Paris Saint-Germain FC 1 (2:1)

AS Roma - FC Porto 1

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund X2

Ajax Amsterdam - Real Madryt (A) 2

 

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg X

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 2

Slavia Praga - KRC Genk 2

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 2 

Rennes FC - Betis Sevilla 2

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów 1

Lazio Rzym - Sevilla FC X

BATE Borysów - Arsenal Londyn 2 (0:3)

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona 2

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb X

Club Brugge KV - FC Salzburg 2

FC Zurych - SSC Napoli 2 (Milik) 

Malmö FF - Chelsea Londyn (A) 2 P (0:3)

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt 1

Celtic Glasgow - València CF 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów

Pierwsze mecze - 1/8 finału (12-13 lutego):

Manchester United - Paris Saint-Germain FC 1

AS Roma - FC Porto 2

Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund  2 

Ajax Amsterdam - Real Madryt  (A)  2 (0:2)

Liga Europejska

Pierwsze mecze - 1/16 finału (12-14 lutego):

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg 2 

Rapid Wiedeń - Inter Mediolan 1

Slavia Praga - KRC Genk  2

FK Krasnodar - Bayer Leverkusen 2

Rennes FC - Betis Sevilla  2

Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów 1

Lazio Rzym - Sevilla FC  2

BATE Borysów - Arsenal Londyn (A)  2 (Aubameyang)  P  

Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona  2 (1:2)

Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb  X

Club Brugge KV - FC Salzburg  2

FC Zurych - SSC Napoli  2  (0:2)

Malmö FF - Chelsea Londyn  1 

Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt  1

Celtic Glasgow - València CF  2

Sporting Lizbona - Villarreal CF  X

 

Sporting Lizbona - Villarreal CF  1X

+ Mkhitaryan zamiast Aubameyanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 19-20 lutego

Liverpoool FC -Bayern Monachium

Olympique Lyon - FC Barcelona

Atlético Madryt - Juventus Turyn

Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City

Liga Europejska

Rewanże 1/16 finału 20-21 lutego

Sevilla FC - Lazio Rzym

Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno

FC Salzburg - Club Brugge KV

SSC Napoli - FC Zurych

Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck

València CF - Celtic Glasgow

Zienit Sankt Petersburg - Fenerbahçe Stambuł

Villarreal CF - Sporting Lizbona

Arsenal Londyn - BATE Borysów

Inter Mediolan - Rapid Wiedeń

KRC Genk - Slavia Praga

Bayer Leverkusen - FK Krasnodar

Chelsea Londyn - Malmö FF

Betis Sevilla - Rennes FC

Dynamo Kijów - Olympiakós Pireus

Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł

 

 

Typy oddajemy do 19 lutego do godziny 20.00

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 Kolejka

Faza pucharowa

Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 19-20 lutego

Liverpoool FC -Bayern Monachium 1 (2:1)

Olympique Lyon - FC Barcelona 2

Atlético Madryt - Juventus Turyn 2 (0:2) Ronaldo P

Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City 2

Liga Europejska

Rewanże 1/16 finału 20-21 lutego

Sevilla FC - Lazio Rzym 1

Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno 1

FC Salzburg - Club Brugge KV 1

SSC Napoli - FC Zurych 1

Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 1X

València CF - Celtic Glasgow 1

Zienit Sankt Petersburg - Fenerbahçe Stambuł X

Villarreal CF - Sporting Lizbona 1

Arsenal Londyn - BATE Borysów 1

Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 1

KRC Genk - Slavia Praga 1

Bayer Leverkusen - FK Krasnodar 1

Chelsea Londyn - Malmö FF 1 (4:0)

Betis Sevilla - Rennes FC 1

Dynamo Kijów - Olympiakós Pireus 1

Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 1

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 19-20 lutego

Liverpoool FC -Bayern Monachium 2X

Olympique Lyon - FC Barcelona 2

Atlético Madryt - Juventus Turyn 2 (1:2)

Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City 2 (1:3) Aguero P

Liga Europejska

Rewanże 1/16 finału 20-21 lutego

Sevilla FC - Lazio Rzym 1

Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno 1

FC Salzburg - Club Brugge KV 1

SSC Napoli - FC Zurych 1

Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 1

València CF - Celtic Glasgow 1

Zienit Sankt Petersburg - Fenerbahçe Stambuł 1

Villarreal CF - Sporting Lizbona 1

Arsenal Londyn - BATE Borysów 1 (3:0)

Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 1

KRC Genk - Slavia Praga X

Bayer Leverkusen - FK Krasnodar 1

Chelsea Londyn - Malmö FF 1

Betis Sevilla - Rennes FC 1

Dynamo Kijów - Olympiakós Pireus 1

Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 19-20 lutego

Liverpoool FC -Bayern Monachium X

Olympique Lyon - FC Barcelona 2

Atlético Madryt - Juventus Turyn X2

Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City 2

Liga Europejska

Rewanże 1/16 finału 20-21 lutego

Sevilla FC - Lazio Rzym 1

Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno 1

FC Salzburg - Club Brugge KV 1

SSC Napoli - FC Zurych 1 (3:0) P Milik

Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 1

València CF - Celtic Glasgow 1

Zienit Sankt Petersburg - Fenerbahçe Stambuł 1

Villarreal CF - Sporting Lizbona 1

Arsenal Londyn - BATE Borysów 1 (4:0)

Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 1 (2:0)

KRC Genk - Slavia Praga 1

Bayer Leverkusen - FK Krasnodar 1

Chelsea Londyn - Malmö FF 1

Betis Sevilla - Rennes FC 1

Dynamo Kijów - Olympiakós Pireus 1

Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 19-20 lutego

Liverpoool FC - Bayern Monachium  X2 (Robert Lewandowski)

Olympique Lyon - FC Barcelona  2

Atlético Madryt - Juventus Turyn  X

Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City  2  (1:2)

Liga Europejska

Rewanże 1/16 finału 20-21 lutego

Sevilla FC - Lazio Rzym  X

Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno  1

FC Salzburg - Club Brugge KV  1  (3:1)

SSC Napoli - FC Zurych  1  P

Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck  1

València CF - Celtic Glasgow  1

Zienit Sankt Petersburg - Fenerbahçe Stambuł  1

Villarreal CF - Sporting Lizbona  X

Arsenal Londyn - BATE Borysów  1

Inter Mediolan - Rapid Wiedeń  1

KRC Genk - Slavia Praga  X

Bayer Leverkusen - FK Krasnodar  1

Chelsea Londyn - Malmö FF  1  (2:0)

Betis Sevilla - Rennes FC  1

Dynamo Kijów - Olympiakós Pireus  1

Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł  1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

19 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 19-20 lutego

Liverpool FC - Bayern Monachium 1

Olympique Lyon - FC Barcelona 2

Atlético Madryt - Juventus Turyn X2

Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City 2 (1:3) Aguero

 

Liga Europejska

Rewanże 1/16 finału 20-21 lutego

Sevilla FC - Lazio Rzym 1

Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno 1

FC Salzburg - Club Brugge KV 1

SSC Napoli - FC Zurych 1 (3:0) P

Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 1

València CF - Celtic Glasgow 1

Zienit Sankt Petersburg - Fenerbahçe Stambuł 1

Villarreal CF - Sporting Lizbona 1

Arsenal Londyn - BATE Borysów 1 (3:0)

Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 1

KRC Genk - Slavia Praga 1

Bayer Leverkusen - FK Krasnodar 1

Chelsea Londyn - Malmö FF 1

Betis Sevilla - Rennes FC 1

Dynamo Kijów - Olympiakós Pireus 1

Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł 1

Edytowane przez tyrla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 19-20 lutego

Liverpoool FC -Bayern Monachium 1P

Olympique Lyon - FC Barcelona 2 (Messi)

Atlético Madryt - Juventus Turyn X

Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City 2 (1:4)

Liga Europejska

Rewanże 1/16 finału 20-21 lutego

Sevilla FC - Lazio Rzym 1 (2:0)

Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno 1

FC Salzburg - Club Brugge KV X

SSC Napoli - FC Zurych 1

Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck 1

València CF - Celtic Glasgow 1

Zienit Sankt Petersburg - Fenerbahçe Stambuł 1

Villarreal CF - Sporting Lizbona 1

Arsenal Londyn - BATE Borysów 1

Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 2 (0:1)

KRC Genk - Slavia Praga 2

Bayer Leverkusen - FK Krasnodar 1

Chelsea Londyn - Malmö FF 1

Betis Sevilla - Rennes FC 1

Dynamo Kijów - Olympiakós Pireus 2

Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów

Pierwsze mecze - 1/8 finału (19-20 lutego):

Atlético Madryt - Juventus Turyn 2 (Ronaldo)

Schalke 04 Gelsenkirchen - Manchester City  2 (0:3)

Liga Europejska

Rewanże - 1/16 finału (20-21 lutego):

Sevilla FC - Lazio Rzym 1X

Dinamo Zagrzeb - Viktoria Pilzno 1

FC Salzburg - Club Brugge KV  1 (2:0)

SSC Napoli - FC Zurych  1  (P)

Eintracht Frankfurt - Szachtar Donieck X

València CF - Celtic Glasgow 1

Zienit Sankt Petersburg - Fenerbahçe Stambuł 2

Villarreal CF - Sporting Lizbona 1

Arsenal Londyn - BATE Borysów 1

Inter Mediolan - Rapid Wiedeń 2

KRC Genk - Slavia Praga  1

Bayer Leverkusen - FK Krasnodar 1

Chelsea Londyn - Malmö FF  1  (1:0)

Betis Sevilla - Rennes FC 2

Dynamo Kijów - Olympiakós Pireus  2

Benfica Lizbona - Galatasaray Stambuł  1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Rewanże 1/8 finału 5-6 marca

Real Madryt - Ajax Amsterdam

Borussia Dortmund - Tottenham Londyn

Paris Saint-Germain FC - Manchester United

FC Porto - AS Roma

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/8 finału 7 marca

Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan

Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona

Sevilla FC - Slavia Praga

Rennes FC - Arsenal Londyn

Zienit Sankt Petersburg - Villarreal CF

Chelsea Londyn - Dynamo Kijów

SSC Napoli - FC Salzburg

València CF - FK Krasnodar

 

 

Typy oddajemy do 5 marca do godziny 20.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Kolejka
Faza pucharowa
Liga Mistrzów
Rewanże 1/8 finału 5-6 marca
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1 (3:1)
Borussia Dortmund - Tottenham Londyn 2
Paris Saint-Germain FC - Manchester United 1 (3:1)
FC Porto - AS Roma 1X
Liga Europejska
Pierwsze mecze 1/8 finału 7 marca
Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan 1
Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona 2
Sevilla FC - Slavia Praga 1
Rennes FC - Arsenal Londyn 2
Zienit Sankt Petersburg - Villarreal CF X
Chelsea Londyn - Dynamo Kijów 1
SSC Napoli - FC Salzburg 1 (2:1) Milik P
València CF - FK Krasnodar 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Rewanże 1/8 finału 5-6 marca

Real Madryt - Ajax Amsterdam 1X

Borussia Dortmund - Tottenham Londyn  X (2:2)

Paris Saint-Germain FC - Manchester United 1

FC Porto - AS Roma 1 

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/8 finału 7 marca

Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan 1P (2:0)

Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona 2

Sevilla FC - Slavia Praga 1

Rennes FC - Arsenal Londyn 2

Zienit Sankt Petersburg - Villarreal CF 1

Chelsea Londyn - Dynamo Kijów X

SSC Napoli - FC Salzburg 1 (Milik)

València CF - FK Krasnodar 1 (1:0)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Kolejka
Faza pucharowa
Liga Mistrzów
Rewanże 1/8 finału 5-6 marca
Real Madryt - Ajax Amsterdam 1
Borussia Dortmund - Tottenham Londyn 1 (2:1)
Paris Saint-Germain FC - Manchester United 1X
FC Porto - AS Roma 1
Pierwsze mecze 1/8 finału 7 marca
Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan 1
Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona 2
Sevilla FC - Slavia Praga 1 (2:0)
Rennes FC - Arsenal Londyn 2
Zienit Sankt Petersburg - Villarreal CF 1 (2:0)
Chelsea Londyn - Dynamo Kijów  1
SSC Napoli - FC Salzburg  1 (Milik)

València CF - FK Krasnodar 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Rewanże 1/8 finału 5-6 marca

Real Madryt - Ajax Amsterdam 1 (2:1) 

Borussia Dortmund - Tottenham Londyn 1

Paris Saint-Germain FC - Manchester United X

FC Porto - AS Roma 1X

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/8 finału 7 marca

Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan 2

Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona 2 (1:2)

Sevilla FC - Slavia Praga 1

Rennes FC - Arsenal Londyn 2

Zienit Sankt Petersburg - Villarreal CF 1

Chelsea Londyn - Dynamo Kijów 1 (2:0) Higuain

SSC Napoli - FC Salzburg 1

València CF - FK Krasnodar 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Rewanże 1/8 finału 5-6 marca

Real Madryt - Ajax Amsterdam  1  (3:1)

Borussia Dortmund - Tottenham Londyn  1

Paris Saint-Germain FC - Manchester United  1 (2:0)

FC Porto - AS Roma  1

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/8 finału 7 marca

Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan  2

Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona  1X

Sevilla FC - Slavia Praga  1

Rennes FC - Arsenal Londyn  2

Zienit Sankt Petersburg - Villarreal CF  1

Chelsea Londyn - Dynamo Kijów  1 (2:1)

SSC Napoli - FC Salzburg  1 P (Arkadiusz Milik)

València CF - FK Krasnodar  1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Rewanże 1/8 finału 5-6 marca

Real Madryt - Ajax Amsterdam 1

Borussia Dortmund - Tottenham Londyn 1

Paris Saint-Germain FC - Manchester United 1X

FC Porto - AS Roma 1 (2:1)

 

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/8 finału 7 marca

Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan 1

Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona 2

Sevilla FC - Slavia Praga 1 (2:0)

Rennes FC - Arsenal Londyn 2

Zienit Sankt Petersburg - Villarreal CF 1

Chelsea Londyn - Dynamo Kijów 1 P (Hazard) (3:1)

SSC Napoli - FC Salzburg 1

València CF - FK Krasnodar 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów
Rewanże (1/8 finału) 5-6 marca:
Paris Saint-Germain FC - Manchester United 1 (2:0)
FC Porto - AS Roma 2 Dzeko
Liga Europejska
Pierwsze mecze (1/8 finału) 7 marca:
Eintracht Frankfurt - Inter Mediolan 1
Dinamo Zagrzeb - Benfica Lizbona X2
Sevilla FC - Slavia Praga 1 (2:0)
Rennes FC - Arsenal Londyn 1
Zienit Sankt Petersburg - Villarreal CF 2
Chelsea Londyn - Dynamo Kijów 1 (2:0) P
SSC Napoli - FC Salzburg 1
València CF - FK Krasnodar 1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Rewanże 1/8 finału 12 - 13 marca

Juventus Turyn - Atlético Madryt

Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen

Bayern Monachium - Liverpool FC

FC Barcelona - Olympique Lyon

Liga Europejska

Rewanże 1/8 finału 14 marca

FC Salzburg - SSC Napoli

Dynamo Kijów - Chelsea Londyn

FK Krasnodar - València CF

Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt

Benfica Lizbona - Dinamo Zagrzeb

Slavia Praga - Sevilla FC

Arsenal Londyn - Rennes FC

Villarreal CF - Zienit Sankt Petersburg

 

Typy oddajemy do 12 marca do godziny 20.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Rewanże 1/8 finału 12 - 13 marca

Juventus Turyn - Atlético Madryt X

Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 (4:0) (Aguero) P

Bayern Monachium - Liverpool FC 1

FC Barcelona - Olympique Lyon 1

Liga Europejska

Rewanże 1/8 finału 14 marca

FC Salzburg - SSC Napoli 1

Dynamo Kijów - Chelsea Londyn 1X

FK Krasnodar - València CF 2

Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt X

Benfica Lizbona - Dinamo Zagrzeb 1

Slavia Praga - Sevilla FC 2

Arsenal Londyn - Rennes FC 1

Villarreal CF - Zienit Sankt Petersburg 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 Kolejka
Faza pucharowa
Liga Mistrzów
Rewanże 1/8 finału 12 - 13 marca
Juventus Turyn - Atlético Madryt 1X
Manchester City - Schalke 04 Gelsenkirchen 1 (3:0)
Bayern Monachium - Liverpool FC 1
FC Barcelona - Olympique Lyon 1 (2:0) Messi P
Liga Europejska
Rewanże 1/8 finału 14 marca
FC Salzburg - SSC Napoli 2 (0:2)
Dynamo Kijów - Chelsea Londyn 2
FK Krasnodar - València CF 2
Inter Mediolan - Eintracht Frankfurt X
Benfica Lizbona - Dinamo Zagrzeb 1
Slavia Praga - Sevilla FC 1
Arsenal Londyn - Rennes FC 1
Villarreal CF - Zienit Sankt Petersburg 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 Kolejka

Faza pucharowa
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 1/8 finału 12-13 lutego

Manchester United - Paris Saint-Germain FC  0:2
AS Roma - FC Porto  2:1
Tottenham Londyn  - Borussia Dortmund  3:0
Ajax Amsterdam - Real Madryt  1:2

Liga Europejska

Pierwsze mecze 1/16 finału 12-14 lutego

Fenerbahçe Stambuł - Zienit Sankt Petersburg  1:0
Rapid Wiedeń - Inter Mediolan  0:1
Slavia Praga - KRC Genk  0:0
FK Krasnodar - Bayer Leverkusen  0:0
Rennes FC - Betis Sevilla  3:3
Olympiakós Pireus - Dynamo Kijów  2:2
Lazio Rzym - Sevilla FC  0:1
BATE Borysów - Arsenal Londyn  1:0
Galatasaray Stambuł - Benfica Lizbona  1:2
Viktoria Pilzno - Dinamo Zagrzeb  2:1
Club Brugge KV - FC Salzburg  2:1
FC Zurych - SSC Napoli  1:3
Malmö FF - Chelsea Londyn  1:2
Szachtar Donieck - Eintracht Frankfurt  2:2
Celtic Glasgow - Valencia CF  0:2
Sporting Lizbona - Villarreal CF  0:1

 

 

Wyniki 18 kolejki:

 

 

1.aro - 22 pkt

2.ezequiel93 - 20 pkt

3.SatExpert - 18 pkt

...tyrla - 18 pkt

5.andi12 - 16 pkt

...FanMMA - 16 pkt

7.fan tv - 14 pkt

8.historykus - 12 pkt

9.PLQba - 12 pkt

 

 

Klasyfikacja po 18 kolejce:

 

 

1.ezequiel93 (8 ) - 492 pkt

2.tyrla (4) - 490 pkt

3.aro (3) - 459 pkt

4.SatExpert (1) - 408 pkt

5.FanMMA (5) - 386 pkt

6.fan tv (3) - 362 pkt

7.andi12  - 297 pkt

8.historykus - 12 pkt

...PLQba - 12 pkt

10.Ilja - 8 pkt

11.domban - 0 pkt

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×