Skocz do zawartości
aro

Typowanie LM i LE 2018/19

Rekomendowane odpowiedzi

10 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 21 - 22 sierpnia

BATE Borysów - PSV Eindhoven 2

Benfica Lizbona (A) - PAÓK Saloniki 1

Crvena Zvezda Belgrad - FC Salzburg 2 (0:2)

Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb 1

Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów 1 (Huntelaar)

Videoton FC Fehérvár- AÉK Ateny 2 (0:2)

Liga Europy
Pierwsze mecze 23 sierpnia

Torpedo Kutaisi - Łudogorec Razgrad (A) 2 (0:2) P

APÓEL Nikozja - FK Astana 1

Sheriff Tiraspol - Qarabağ Ağdam X

Sarpsborg 08 FF - Maccabi Tel Awiw X2

Malmö FF - FC Midtjylland X

Football 1991 Dudelange - CFR Cluj 2

Olimpija Lublana - Spartak Trnava 2

Olympiakós Pireus - Burnley FC X

KRC Genk - Brøndby Kopenhaga 1

Partizan Belgrad - Beşiktaş Stambuł 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 21 - 22 sierpnia

BATE Borysów - PSV Eindhoven  (A)  2

Benfica Lizbona - PAÓK Saloniki  1  (3:1)  P

Crvena Zvezda Belgrad - FC Salzburg  1

Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb  2

Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów  1

Videoton FC Fehérvár- AÉK Ateny  X  (1:1)

Liga Europy
Pierwsze mecze 23 sierpnia

Torpedo Kutaisi - Łudogorec Razgrad  (A)  2

APÓEL Nikozja - FK Astana  1  (2:1)

Sheriff Tiraspol - Qarabağ Ağdam  X

Sarpsborg 08 FF - Maccabi Tel Awiw  1

Malmö FF - FC Midtjylland  X

Football 1991 Dudelange - CFR Cluj  X

Olimpija Lublana - Spartak Trnava  1

Olympiakós Pireus - Burnley FC  1

KRC Genk - Brøndby Kopenhaga  1X  (Kamil Wilczek)

Partizan Belgrad - Beşiktaş Stambuł  2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 21 - 22 sierpnia

BATE Borysów - PSV Eindhoven 2

Benfica Lizbona (A) - PAÓK Saloniki 1 (2:0) P

Crvena Zvezda Belgrad - FC Salzburg 2

Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb 1

Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów 1 (2:1) Tadic

Videoton FC Fehérvár- AÉK Ateny X2

Liga Europy
Pierwsze mecze 23 sierpnia

Torpedo Kutaisi - Łudogorec Razgrad (A) 2

APÓEL Nikozja - FK Astana 1

Sheriff Tiraspol - Qarabağ Ağdam X

Sarpsborg 08 FF - Maccabi Tel Awiw X

Malmö FF - FC Midtjylland 1

Football 1991 Dudelange - CFR Cluj 2

Olimpija Lublana - Spartak Trnava 1

Olympiakós Pireus - Burnley FC 1

KRC Genk - Brøndby Kopenhaga 1 (2:1)

Partizan Belgrad - Beşiktaş Stambuł 2

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 Kolejka

IV runda eliminacyjna

Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 21 - 22 sierpnia

Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb 2

Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów 1 (2:1)

Videoton FC Fehérvár- AÉK Ateny 2

Liga Europy

Pierwsze mecze 23 sierpnia

Torpedo Kutaisi - Łudogorec Razgrad 2P (0:2)

APÓEL Nikozja - FK Astana 1X

Sheriff Tiraspol - Qarabağ Ağdam 1

Sarpsborg 08 FF - Maccabi Tel Awiw X

Malmö FF - FC Midtjylland X (2:2)

Football 1991 Dudelange - CFR Cluj 2 A

Olimpija Lublana - Spartak Trnava 2

Olympiakós Pireus - Burnley FC X

KRC Genk - Brøndby Kopenhaga 1

Partizan Belgrad - Beşiktaş Stambuł 2

Edytowane przez fan tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Rewanże 28 - 29 sierpnia

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam

Dinamo Zagrzeb - Young Boys Berno

AÉK Ateny - Videoton FC Fehérvár

PSV Eindhoven - BATE Borysów

PAÓK Saloniki - Benfica Lizbona

FC Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad

Liga Europy
Rewanże 30 sierpnia

FK Astana - APÓEL Nikozja

Łudogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi

Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol

Maccabi Tel Awiw - Sarpsborg 08 FF

CFR Cluj - Football 1991 Dudelange

FC Midtjylland - Malmö FF

Beşiktaş Stambuł - Partizan Belgrad

Spartak Trnava - Olimpija Lublana

Brøndby Kopenhaga - KRC Genk

Burnley FC - Olympiakós Pireus

 

Typy oddajemy do 28 sierpnia do godziny 20.00

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Pierwsze mecze 21 - 22 sierpnia

BATE Borysów - PSV Eindhoven  2:3
Benfica Lizbona - PAÓK Saloniki  1:1
Crvena Zvezda Belgrad - FC Salzburg  0:0
Young Boys Berno - Dinamo Zagrzeb  1:1
Ajax Amsterdam - Dynamo Kijów  3:1
Videoton FC Fehérvár- AÉK Ateny  1:2

Liga Europy
Pierwsze mecze 23 sierpnia

Torpedo Kutaisi - Łudogorec Razgrad  0:1
APÓEL Nikozja - FK Astana  1:0
Sheriff Tiraspol - Qarabag Agdam  1:0
Sarpsborg 08 FF - Maccabi Tel Awiw  3:1
Malmö FF - FC Midtjylland  2:2
Football 1991 Dudelange - CFR Cluj  2:0
Olimpija Lublana - Spartak Trnava  0:2
Olympiakós Pireus - Burnley FC  3:1
KRC Genk - Brondby Kopenhaga  5:2
Partizan Belgrad - Beşiktaş Stambuł  1:1

 

Wyniki 10 kolejki:

 

1.fan tv - 22 pkt

2.ezequiel93 - 20 pkt

...SatExpert - 20 pkt

4.aro - 19 pkt

5.tyrla - 17 pkt

6.andi12  - 16 pkt

7.FanMMA - 14 pkt

 

Klasyfikacja po 10 kolejce:

 

1.tyrla (2) - 219 pkt

2.ezequiel93 (3) - 198 pkt

3.aro (2) - 193 pkt

4.SatExpert - 166 pkt

5.FanMMA (4) - 158 pkt

6.fan tv (3) - 129 pkt

7.andi12  - 84 pkt

8.Ilja - 8 pkt

9.domban - 0 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy zwycięstwo, tym bardziej, że zapomniałem o wtorkowych meczach.  :D

Edytowane przez fan tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Rewanże 28 - 29 sierpnia

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam 1 (Ziyech)

Dinamo Zagrzeb - Young Boys Berno 1

AÉK Ateny - Videoton FC Fehérvár 1 (3:0)

PSV Eindhoven - BATE Borysów 1 (3:0) P

PAÓK Saloniki - Benfica Lizbona 2

FC Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad 1

Liga Europy
Rewanże 30 sierpnia

FK Astana - APÓEL Nikozja X2 (1:1)

Łudogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi 1

Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol 1

Maccabi Tel Awiw - Sarpsborg 08 FF 1

CFR Cluj - Football 1991 Dudelange 1

FC Midtjylland - Malmö FF 1

Beşiktaş Stambuł - Partizan Belgrad 1

Spartak Trnava - Olimpija Lublana 1

Brøndby Kopenhaga - KRC Genk 2

Burnley FC - Olympiakós Pireus X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 Kolejka

 

IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Rewanże 28 - 29 sierpnia

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam 2

Dinamo Zagrzeb - Young Boys Berno X2

AÉK Ateny - Videoton FC Fehérvár 1

PSV Eindhoven - BATE Borysów X P (1:1)

PAÓK Saloniki - Benfica Lizbona 1

FC Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad X

Liga Europy
Rewanże 30 sierpnia

FK Astana - APÓEL Nikozja 1 (2:0)

Łudogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi 1

Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol X

Maccabi Tel Awiw - Sarpsborg 08 FF 2

CFR Cluj - Football 1991 Dudelange 1

FC Midtjylland - Malmö FF 2

Beşiktaş Stambuł - Partizan Belgrad 1

Spartak Trnava - Olimpija Lublana 1

Brøndby Kopenhaga - KRC Genk 2

Burnley FC - Olympiakós Pireus 2 (0:1)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Rewanże 28 - 29 sierpnia

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam X (1:1) Tadić

Dinamo Zagrzeb - Young Boys Berno 1

AÉK Ateny - Videoton FC Fehérvár 1 (2:1)

PSV Eindhoven - BATE Borysów 1

PAÓK Saloniki - Benfica Lizbona 2

FC Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad 1

Liga Europy
Rewanże 30 sierpnia

FK Astana - APÓEL Nikozja 1X

Łudogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi 1

Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol 1 (3:1)

Maccabi Tel Awiw - Sarpsborg 08 FF X

CFR Cluj - Football 1991 Dudelange 1

FC Midtjylland - Malmö FF 1

Beşiktaş Stambuł - Partizan Belgrad 1

Spartak Trnava - Olimpija Lublana 1

Brøndby Kopenhaga - KRC Genk X

Burnley FC - Olympiakós Pireus 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 Kolejka

IV runda eliminacyjna

Liga Mistrzów

Rewanże 28 - 29 sierpnia

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam 2X

Dinamo Zagrzeb - Young Boys Berno 1

AÉK Ateny - Videoton FC Fehérvár 1 (3:0) P

PSV Eindhoven - BATE Borysów 1 (2:0) de Jong

PAÓK Saloniki - Benfica Lizbona 2

FC Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad 1 (2:1)

Liga Europy

Rewanże 30 sierpnia

FK Astana - APÓEL Nikozja X

Łudogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi 1

Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol 1

Maccabi Tel Awiw - Sarpsborg 08 FF 2

CFR Cluj - Football 1991 Dudelange 1

FC Midtjylland - Malmö FF 1

Beşiktaş Stambuł - Partizan Belgrad 1

Spartak Trnava - Olimpija Lublana 1

Brøndby Kopenhaga - KRC Genk 2

Burnley FC - Olympiakós Pireus 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Rewanże 28 - 29 sierpnia

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam 1

Dinamo Zagrzeb - Young Boys Berno 1

AÉK Ateny - Videoton FC Fehérvár 1 (2:0)

PSV Eindhoven - BATE Borysów 1 P (de Jong)

PAÓK Saloniki - Benfica Lizbona 2

FC Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad 1 (2:0)

Liga Europy
Rewanże 30 sierpnia

FK Astana - APÓEL Nikozja 1

Łudogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi 1 (3:0)

Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol 1

Maccabi Tel Awiw - Sarpsborg 08 FF 1

CFR Cluj - Football 1991 Dudelange 1

FC Midtjylland - Malmö FF 1

Beşiktaş Stambuł - Partizan Belgrad 1

Spartak Trnava - Olimpija Lublana 1

Brøndby Kopenhaga - KRC Genk X2

Burnley FC - Olympiakós Pireus X

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Rewanże 28 - 29 sierpnia

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam  X

Dinamo Zagrzeb - Young Boys Berno  1  P

AÉK Ateny - Videoton FC Fehérvár  1

PSV Eindhoven - BATE Borysów  1

PAÓK Saloniki - Benfica Lizbona 1X

FC Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad  1  (2:1)

Liga Europy
Rewanże 30 sierpnia

FK Astana - APÓEL Nikozja  1  (2:0)

Łudogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi  1

Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol  1

Maccabi Tel Awiw - Sarpsborg 08 FF  1

CFR Cluj - Football 1991 Dudelange  1

FC Midtjylland - Malmö FF  1

Beşiktaş Stambuł - Partizan Belgrad  1  (3:1)

Spartak Trnava - Olimpija Lublana  1

Brøndby Kopenhaga - KRC Genk  X  (Kamil Wilczek)

Burnley FC - Olympiakós Pireus  X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Rewanże 28 - 29 sierpnia

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam  2 (1:2)

Dinamo Zagrzeb - Young Boys Berno  1  

AÉK Ateny - Videoton FC Fehérvár  1

PSV Eindhoven - BATE Borysów  1

PAÓK Saloniki - Benfica Lizbona 1X

FC Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad  1  

Liga Europy
Rewanże 30 sierpnia

FK Astana - APÓEL Nikozja  1  

Łudogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi  1

Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol  1

Maccabi Tel Awiw - Sarpsborg 08 FF  1

CFR Cluj - Football 1991 Dudelange  1 (2:0) P

FC Midtjylland - Malmö FF  1

Beşiktaş Stambuł - Partizan Belgrad  1  

Spartak Trnava - Olimpija Lublana  1

Brøndby Kopenhaga - KRC Genk  1  (Kamil Wilczek)

Burnley FC - Olympiakós Pireus  1 (1:0) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 Kolejka
IV runda eliminacyjna
Liga Mistrzów

Rewanże 28 - 29 sierpnia

Dynamo Kijów - Ajax Amsterdam  0:0
Dinamo Zagrzeb - Young Boys Berno  1:2
AÉK Ateny - Videoton FC Fehérvár  1:1
PSV Eindhoven - BATE Borysów  3:0
PAÓK Saloniki - Benfica Lizbona 1:4
FC Salzburg - Crvena Zvezda Belgrad  2:2

Liga Europy
Rewanże 30 sierpnia

FK Astana - APÓEL Nikozja  1:0  po rzutach karnych 2:1
Łudogorec Razgrad - Torpedo Kutaisi  4:0
Qarabağ Ağdam - Sheriff Tiraspol  3:0
Maccabi Tel Awiw - Sarpsborg 08 FF  2:1
CFR Cluj - Football 1991 Dudelange  2:3
FC Midtjylland - Malmö FF  0:2
Beşiktaş Stambuł - Partizan Belgrad  3:0
Spartak Trnava - Olimpija Lublana  1:1
Brøndby Kopenhaga - KRC Genk  2:4
Burnley FC - Olympiakós Pireus  1:1

 

Wyniki 11 kolejki:

 

1.tyrla - 33 pkt

2.ezequiel93 - 30 pkt

3.aro - 27 pkt

4.SatExert - 21 pkt

5.FanMMA - 18 pkt

6.andi12  - 15 pkt

7.fan tv - 14 pkt

 

Klasyfikacja po 11 kolejce:

 

1.tyrla (3) - 252 pkt

2.ezequiel93 (3) - 228 pkt

3.aro (2) - 220 pkt

4.SatExpert - 187 pkt

5.FanMMA (4) - 176 pkt

6.fan tv (3) - 143 pkt

7.andi12  - 99 pkt

8.Ilja - 8 pkt

9.domban - 0 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

1 Kolejka 18 - 19 września

FC Barcelona - PSV Eindhoven

Inter Mediolan - Tottenham Londyn

Club Brugge KV - Borussia Dortmund

AS Monaco - Atlético Madryt

Liverpool FC - Paris Saint-Germain FC

Ajax Amsterdam - AÉK Ateny

Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli

Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa

Benfica Lizbona - Bayern Monachium

Manchester City - Olympique Lyon

Real Madryt - AS Roma

València CF - Juventus Turyn

Liga Europy
1 Kolejka 20 września

Villarreal CF - Rangers FC

Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt

Beşiktaş Stambuł - Sarpsborg 08 FF

Sevilla FC - Standard Liege

Dynamo Kijów - FK Astana

PAÓK Saloniki - Chelsea Londyn

AÉK Larnaka - FC Zurych

RB Lipsk - FC Salzburg

FC Kopenhaga - Zienit Sankt Petersburg

Dinamo Zagrzeb - Fenerbahçe Stambuł

Sporting Lizbona - Qarabağ Ağdam

Football 1991 Dudelange - AC Milan

 

Typy oddajemy do 18 września  do godziny 17.55

W tej kolejce proszę wytypować po 3 kluby z LM i LE, które zajmą pierwsze miejsca w swoich grupach. Za prawidłowe wytypowanie przyznaje 4 punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów:
FC Barcelona (1B) - PSV Eindhoven 1 (4:0) Messi P
Inter Mediolan - Tottenham Londyn 2X
Club Brugge KV - Borussia Dortmund 2
AS Monaco - Atlético Madryt 2
Liverpool FC - Paris Saint-Germain FC 2 (1:2)
Ajax Amsterdam - AÉK Ateny 1
Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli 2
Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa X
Benfica Lizbona - Bayern Monachium (1E) 2
Manchester City (1F) - Olympique Lyon 1
Real Madryt - AS Roma 1
València CF - Juventus Turyn 2
Liga Europy:
1 Kolejka 20 września
Villarreal CF (1G) - Rangers FC 1 (4:0)
Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt 1
Beşiktaş Stambuł (1I) - Sarpsborg 08 FF 1
Sevilla FC - Standard Liege 1
Dynamo Kijów - FK Astana 1
PAÓK Saloniki - Chelsea Londyn (1L) 2
AÉK Larnaka - FC Zurych 2
RB Lipsk - FC Salzburg 1
FC Kopenhaga - Zienit Sankt Petersburg 2
Dinamo Zagrzeb - Fenerbahçe Stambuł 2
Sporting Lizbona - Qarabağ Ağdam 1
Football 1991 Dudelange - AC Milan 2
 

Edytowane przez SatExpert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

1 Kolejka 18 - 19 września

FC Barcelona (1B) - PSV Eindhoven 1 (3:0) P

Inter Mediolan - Tottenham Londyn 2 

Club Brugge KV - Borussia Dortmund 2

AS Monaco - Atlético Madryt 2

Liverpool FC - Paris Saint-Germain FC X

Ajax Amsterdam - AÉK Ateny 1

Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli 2

Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 1

Benfica Lizbona - Bayern Monachium(1E)  2 (1:3) (Lewandowski)

Manchester City (1F) - Olympique Lyon 1 (3:0)

Real Madryt - AS Roma 1

València CF - Juventus Turyn X2

Liga Europy
1 Kolejka 20 września

Villarreal CF - Rangers FC 1

Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt 1

Beşiktaş Stambuł - Sarpsborg 08 FF 1

Sevilla FC(1J) - Standard Liege 1

Dynamo Kijów(1K) - FK Astana 1

PAÓK Saloniki - Chelsea Londyn(1L) 2

AÉK Larnaka - FC Zurych 2

RB Lipsk - FC Salzburg 1

FC Kopenhaga - Zienit Sankt Petersburg 2

Dinamo Zagrzeb - Fenerbahçe Stambuł 2

Sporting Lizbona - Qarabağ Ağdam 1

Football 1991 Dudelange - AC Milan 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

1 Kolejka 18 - 19 września

FC Barcelona (1B) - PSV Eindhoven 1 (2:0) P

Inter Mediolan - Tottenham Londyn 21

Club Brugge KV - Borussia Dortmund 2

AS Monaco - Atlético Madryt X1

Liverpool FC - Paris Saint-Germain FC 2

Ajax Amsterdam - AÉK Ateny 1

Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli 2

Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 1

Benfica Lizbona - Bayern Monachium(1E)  2 (0:2) (Lewandowski)

Manchester City (1F) - Olympique Lyon 1 (2:0)

Real Madryt - AS Roma 1

València CF - Juventus Turyn 2

Liga Europy
1 Kolejka 20 września

Villarreal CF - Rangers FC 1

Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt 1

Beşiktaş Stambuł - Sarpsborg 08 FF 1

Sevilla FC(1J) - Standard Liege 1

Dynamo Kijów(1K) - FK Astana 1

PAÓK Saloniki - Chelsea Londyn(1L) 2

AÉK Larnaka - FC Zurych 2

RB Lipsk - FC Salzburg 1

FC Kopenhaga - Zienit Sankt Petersburg 2

Dinamo Zagrzeb - Fenerbahçe Stambuł 2

Sporting Lizbona - Qarabağ Ağdam 1

Football 1991 Dudelange - AC Milan 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

1 Kolejka 18 - 19 września

FC Barcelona - PSV Eindhoven 1

Inter Mediolan - Tottenham Londyn X

Club Brugge KV - Borussia Dortmund 2

AS Monaco - Atlético Madryt 2

Liverpool FC - Paris Saint-Germain FC 1X

Ajax Amsterdam - AÉK Ateny 1

Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli 2 (0:2)

Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 2

Benfica Lizbona - Bayern Monachium(1E) 2

Manchester City(1F) - Olympique Lyon 1

Real Madryt(1G) - AS Roma 1 (3:1) Bale P

València CF - Juventus Turyn 2

Liga Europy
1 Kolejka 20 września

Villarreal CF - Rangers FC 1

Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt 1

Beşiktaş Stambuł - Sarpsborg 08 FF 1 (2:0)

Sevilla FC(1J) - Standard Liege 1

Dynamo Kijów - FK Astana 1

PAÓK Saloniki - Chelsea Londyn(1L) 2

AÉK Larnaka - FC Zurych 2

RB Lipsk - FC Salzburg 2

FC Kopenhaga - Zienit Sankt Petersburg 2

Dinamo Zagrzeb - Fenerbahçe Stambuł 2

Sporting Lizbona - Qarabağ Ağdam 1

Football 1991 Dudelange - AC Milan(1F) 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

1 Kolejka 18 - 19 września

FC Barcelona (1B) - PSV Eindhoven 1 (4:0) (Suarez)

Inter Mediolan - Tottenham Londyn 2

Club Brugge KV - Borussia Dortmund 2X

AS Monaco - Atlético Madryt 2

Liverpool FC - Paris Saint-Germain FC 1P (3:1)

Ajax Amsterdam - AÉK Ateny 1

Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli 2

Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa X

Benfica Lizbona - Bayern Monachium (1E) X

Manchester City (1F) - Olympique Lyon 1

Real Madryt - AS Roma 1

València CF - Juventus Turyn X (1:1)

Liga Europy
1 Kolejka 20 września

Villarreal CF - Rangers FC X

Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt X

Beşiktaş Stambuł - Sarpsborg 08 FF 1

Sevilla FC (1J)  - Standard Liege 1

Dynamo Kijów - FK Astana 1

PAÓK Saloniki - Chelsea Londyn (1L) 2

AÉK Larnaka - FC Zurych 2

RB Lipsk (1B) - FC Salzburg 1

FC Kopenhaga - Zienit Sankt Petersburg 2

Dinamo Zagrzeb - Fenerbahçe Stambuł 2

Sporting Lizbona - Qarabağ Ağdam 1

Football 1991 Dudelange - AC Milan 2

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

1 Kolejka 18 - 19 września

FC Barcelona - PSV Eindhoven  1

Inter Mediolan - Tottenham Londyn  X

Club Brugge KV - Borussia Dortmund  2

AS Monaco - Atlético Madryt  2

Liverpool FC - Paris Saint-Germain FC  X (2:2)

Ajax Amsterdam - AÉK Ateny  1

Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli  2

Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa  1

Benfica Lizbona - Bayern Monachium  (1E) 2  (1:2) (Robert Lewandowski)

Manchester City (1F) - Olympique Lyon  1

Real Madryt (1G) - AS Roma  1

València CF - Juventus Turyn  2

Liga Europy
1 Kolejka 20 września

Villarreal CF - Rangers FC  1

Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt  1

Beşiktaş Stambuł - Sarpsborg 08 FF  1  (2:0)

Sevilla FC (1J) - Standard Liege  1

Dynamo Kijów - FK Astana  1

PAÓK Saloniki - Chelsea Londyn  (1L) 2

AÉK Larnaka - FC Zurych  1

RB Lipsk - FC Salzburg  X

FC Kopenhaga - Zienit Sankt Petersburg  2

Dinamo Zagrzeb - Fenerbahçe Stambuł  1

Sporting Lizbona - Qarabağ Ağdam  1  P

Football 1991 Dudelange - AC Milan  X2 (1F)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

1 Kolejka 18 - 19 września

Club Brugge KV - Borussia Dortmund 2

AS Monaco - Atlético Madryt 2 (1:2)

Liverpool FC - Paris Saint-Germain FC 1

Ajax Amsterdam - AÉK Ateny 1

Crvena Zvezda Belgrad - SSC Napoli 2

Galatasaray Stambuł - Lokomotiw Moskwa 1

Benfica Lizbona - Bayern Monachium (1E) 2

Manchester City (1F) - Olympique Lyon 1P (Aguero)

Real Madryt (1G) - AS Roma 1

València CF - Juventus Turyn 2 (1:2)

Liga Europy
1 Kolejka 20 września

Villarreal CF - Rangers FC 1

Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt 1

Beşiktaş Stambuł - Sarpsborg 08 FF 1

Sevilla FC (1J) - Standard Liege 1

Dynamo Kijów - FK Astana 1 (2:0)

PAÓK Saloniki - Chelsea Londyn (1L) 2

AÉK Larnaka - FC Zurych 1

RB Lipsk - FC Salzburg  1X

FC Kopenhaga - Zienit Sankt Petersburg 2

Dinamo Zagrzeb - Fenerbahçe Stambuł 2

Sporting Lizbona - Qarabağ Ağdam 1

Football 1991 Dudelange - AC Milan 2 (1F)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 Kolejka

Faza Grupowa
Liga Mistrzów

2 Kolejka 2 - 3 października

Juventus Turyn - Young Boys Berno

TSG 1899 Hoffenheim - Manchester City

Bayern Monachium - Ajax Amsterdam

CSKA Moskwa - Real Madryt

Manchester United  - València CF

Paris Saint-Germain FC - Crvena Zvezda Belgrad

Lokomotiw Moskwa - Schalke 04 Gelsenkirchen

Atlético Madryt - Club Brugge KV

Borussia Dortmund - AS Monaco

Tottenham Londyn - FC Barcelona

PSV Eindhoven - Inter Mediolan

SSC Napoli - Liverpool FC

Liga Europy
2 Kolejka 4  października

FC Zurych - Ludogorec Razgrad

Rosenborg Trondheim  - RB Lipsk

Girondins Bordeaux - FC Kopenhaga

Anderlecht Bruksela - Dinamo Zagrzeb

Qarabağ Ağdam - Arsenal Londyn

Betis Sevilla - Football 1991 Dudelange

Rangers FC - Rapid Wiedeń

Eintracht Frankfurt - Lazio Rzym

Sarpsborg 08 FF - KRC Genk

FK Krasnodar - Sevilla FC

FK Jablonec  - Dynamo Kijów

Chelsea Londyn - Videoton Fehérvár

 

 

Typy oddajemy do 2 października do godziny 17.55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×