Skocz do zawartości

Polsat 2 - wspomnienia


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na to pytanie chyba jestem ci w stanie odpowiedzieć chodź pewny w stu procentach nie jestem, ale wydaje mi się, że jest to bajka: "Malusińscy" ewentualnie "Filiputki", obie te bajki niby na Polsacie 2 nigdy nie leciały, przy najmniej ja sobie nie przypominam, ale były kiedyś na kanale Fox Kids który z Polsatem chyba był jakoś związany.

 

Niestety to nie to. Obie serie kilka lat temu powtarzali na Jetix Play.

 

Jedyne co pamiętam z tej bajki to to, że maksymalnie mnie wnerwiała ;D A teraz jak się dowiedziałam, że leciało na tym kanale tyle anime, a ja natrafiałam na to, to jeszcze bardziej ją znienawidziłam, że aż muszę wiedzieć co to było.

 

Klimatem trochę przypominało, a raczej kojarzyło mi się z Bambetlusie, które leciało na Minimaxie - gdy nikogo nie było w domu to takie rzeczy jak ołówki, gumki ożywiały.

 

Te ludziki też tutaj z tego co pamiętam żyły w ukryciu, ale czy to jakieś stworki były czy cokolwiek, to już nie mogę sobie przypomnieć. Ale pamiętam, że grafika była bardziej ala Sąsiedzi niż taka zwykła.

 

Musiała lecieć jakoś w czasie(mogło być szybciej, ale na pewno nie później) gdy leciał jeszcze Kimba - bialy lew - może jest ktoś w stanie przybliżyć kiedy to anime leciało na Polsat2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@skejciara, Czy to nie był serial - "Hoboczaki"

Hoobland to bajkowa kraina zamieszkiwana przez trójkę przyjaciół – Ivera, Tula i Groove'a. W trakcie swoich podróży muszą szukać odpowiedzi na pytania dotyczące przedmiotów, które spotkali na swojej drodze

źródło: wikipedia

Tylko to mi się jeszcze udało wyszukać, jeśli nie to, to już naprawdę nie wiem, poszukaj w archiwalnych ramówkach Polsatu 2 może coś ci przyjdzie do głowy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogi, łowca skarbów

Yogi w kosmosie

Batman

Maska

Pac-man ( pamiętam chyba jedna z pierwszych bajek ok godz 7 zawsze od pn - pt)

Kosmiczne wojny

Batman – 20 lat później( było chyba na polsat 2 lub tv 4 )

Przygody Jackie Chana ( było na tv 4)

Motomyszy z Marsa

Richie Rich

 

z tego co kojarzę to było emitowane na Polsacie i innych antenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Niestety nie ;D Ale dzięki za chęci ;D

 

Te stworki prowadziły swoje życie w kuchni jak nikogo nie było i chyba tworzyły jakąś rodzinkę ;D

 

Wszystkie pozycje wymienione pozycje kojarzę i jestem niemal pewna, że nie ma tu tego.

Czyli na pewno było tylko na Polsat 2.

A to nie była jakas produkcja TVP o Plastusiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam to anime...

 

(tutaj w wersji hiszpańskojęzycznej)

 

...ale oryginalny tytuł zawsze mi gdzieś z głowy wylatuje.

 

//

 

Dodałbym do tego jeszcze nieodżałowaną "Piłkę w grze":

 

 

Muzyczka trzeba przyznać epicka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Kurde, jak byłem mały to pamiętam, że na Polsacie, lub na Polsacie 2 był emitowany Johhny Bravo, ale to o ile pamiętam było w latach 2003- 2005, i byłem zdziwiony, bo "gdzieś już tą kreskówkę widziałem" a mianowicie na Cartoon Network. Na pewno na jakimś kanale Polsatu było to emitowane z Laboratorium Dextera, bo raczej bym o tym dziś nie pisał. I dodam, że to był poranek, może weekend. Pamiętam też, że jak stary dekoder śnieżył, praktycznie nie można było nic oglądać oprócz telezakupów, i jakiegoś kanału dziecięcego, prawdopodobnie Jetix, ale to już te dekodery u większości były nie używane, a był to rok 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pamiętam, ale tylko ident Cartoon Network, a po nim intro "Labolatorium Dextera" . Było to w godzinach popołudniowych (17-18?) Musiał być to Polsat 2, bo było logo z "2" w kształcie "@" , poza tym w swojej kablowce nie miałem CN (no, ale był Fox Kids) Dopiero później otrzymałem do niego dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Ciekawe nagranie znalazłem. Blok reklamowy Polsatu 2 z jinglami używanymi w głównym Polsacie:

 

To mogą być prawdopodobnie pierwsze tygodnie nadawania Polsatu 2.

Edytowane przez Barti
Filmiki z YT w postach najlepiej umieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok. Poprawiono pozycję filmiku z YT w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...