Jump to content

Recommended Posts

Miałem wczoraj przetestować usługę, ale postanowiłem jeszcze się wstrzymać, bo nie za bardzo mam na czym. Czekam na aplikację na Android TV, jeśli w ogóle taka się pojawi. Oglądanie przez przeglądarkę to nie oglądanie.

Patrząc od strony biblioteki serwisu, na razie raczej nie powinien być " zagrożeniem" dla Netflixa czy HBO , bądź Amazona. Z tym ostatnim dostępność w T- Mobile poprawia dystrybucję i jakość serwisu ( widac efekty- lektor)To raczej dodatkowo nie ułatwi Apple TV znaleźć chętnych na subskrybcję.

Edited by lukimann

Jeżeli będą się opierali wyłącznie na produkcjach własnych to nigdy i dla nikogo nie będą konkurencją. See nudny, w sumie 3 odninki leciały sobie w tle i dopiero pod koniec 3 odcinka coś mnie bardziej zainteresowało, Królową Słoni też oglądałem, typowy dokument przyrodniczy z bardzo ładnymi kadrami, więc miło się ogląda.

Mam zwykły i tam działa oraz mam 4k, ale ten starszy i tam już nie działa, zreszta na stronie Amazona od groma komentarzy w tym temacie jest, więc chyba działa tylko na nowym 4k

Jak ktoś ma subskrypcję studencką Apple Music to ma dostęp w cenie do Apple TV+

Cytat

Twoja subskrypcja studencka Apple Music umożliwia bezpłatny dostęp do wszystkich Apple Originals. Zacznij oglądać bez reklam, online lub offline, na wszystkich swoich urządzeniach.

Tylko działa w moim przypadku działa tylko na iPhone, a na przeglądarce ani na Chrome, ani na Firefox nie działa 

Zwiastun jednego z pierwszych filmów Apple TV+ - "The Banker".

Film trafi do wybranych kin w Stanach 6 grudnia. Premiera w serwisie 31 stycznia 2020 roku.

• Thanks 1

Narazie usługa wygląda kiepsko poza tym odcinki wylądowały już na pirackich serwisach na których to podobno chodzą  lepiej niż przez aplikacje . 

Tak jest wyższy o czym tu pisałem ...średnio 20,86mbps a szczytowo nawet zauważyłem ponad 40mbps..

Edited by umek
  • Sad 1

Ciekawe jak to leci... przy zerowym obciążeniu to luz. Ciekawe czy mają swoje CDN'y... na jakim kodeku. Coś czytałem że da się to odpalić tylko na TV z 2019 roku...

Równie dobrze wyglada to na iPad Pro.37 minutowy odcinek „For all mankind” ma 4,2 GB..

@bugmenot można coś więcej o tym przeczytać?

Edited by umek

Tu jest stare info o tym, że Apple planuje robić swój CDNy, ale w Akamai zostawia iTunes i parę innych rzeczy: https://appleinsider.com/articles/16/02/10/apples-in-house-cdn-efforts-spell-trouble-for-akamai-as-infrastructure-biz-warns-of-losses

U mnie TV leci z hostów typu eXX.dsce9.akamaiedge.net, więc wygląda na to, że ta usługa tam stoi.

Akamai ma swoje serwery cache właściwie w każdym większym DC/punkcie wymiany ruchu więc jest to dobry wybór jeśli chodzi o taką usługę :).

• Thanks 2

6 godzin temu, HD3DMANIAC7777 napisał:

Czy wiadomo coś na temat aplikacji APPLE TV PLUS na telewizory SAMSUNG starsze niż z roku 2019 ??

No właśnie tego nie rozumiem... jak może działać Netflix i 4K na Samsungu z 2017 roku... a czemu nie może nowy ATV+ ?? 

Czyli jaki jest sens w ogóle to coś "udostępniać" ? Przecież to jest strzał w kolano na dzieńdobry... :/ 

A skąd wiesz jak brzmi umowa Apple - Samsung? Może Samsung tylko na takie rozwiązanie się zgodził, żeby zachęcić ludzi do zmiany telewizora. Skoro nie technologią to może aplikacjami. 

W dniu 5.11.2019 o 10:02, _Artek_ napisał:

nic dziwnego że nawet  Apple daje ją "za darmo" tzn w cenie swoich zabawek :D

takie relki niech sobie wsadza miedzy buty, slbo 23,932fps zamiast 23,976 (zjedzone klatki) bo takie jest albo brak poczatku "w poprzednim odcinku"

Jakosc jest dobra bo apple ma najwyzsza a to polskie lacza nie wyrabiaja na tv przez ich obciazenie (slabosc).

Edited by g0nz0s