Jump to content

Recommended Posts

W dniu 15.09.2019 o 22:17, umek napisał:

Jak już powiedziałem mi to wisi, dostanę na rok za darmo jak 99% ludzi którzy to będą oglądać.Apple doskonale o tym wie i stad taka a nie inna oferta.Nie podoba się nikt nie zmusza.Po roku oferta będzie zupełnie inna i wtedy będę się zastanawiał czy wziąć ;)

Z jakiej to okazji dostaniesz rok za darmo?

Rozumiem, że dla tych co nie mają urządzenia od Apple'a pozostaje tylko serwis www? Wiem, że są na Tizenach z 2019 roku, ale przecież nikt rozsądny nie zmieni dwuletniego TV, tylko po to żeby mieć apkę.

Właśnie sobie oglądam i sprawdzam bitrate zwiastunów i są jeszcze le-się niż netflixa które jak wiemy są jakościowo bardzo dobre.Tu średni to 21 Mbps ale szczytowo dochodzi nawet do 47 w „Morning Show”

Tak przy okazji zerknąłem również na HBO i tam jest średnio 3,48 oczywiście to HD ale np Robin Hood też w HD ma średnio 3.6 Mbps ale szczytowo nawet 10 i to sprawia ze HBO jest jakościowo dnem.

Zadałem pytanie, ale nie dostałem odpowiedzi. Czy ATV+ dostanie aplikacje na starsze TV Samsunga i przystawki takie jak Mi Box? Czy zostanie tylko www jeśli zrobią wersje webową?

Starsze chyba nie dostaną, o androidowych sprzętach to niby coś tam kiedyś ma być, ja w sumie też jeszcze nie uzyskałem odpowiedzi czy ta czkawka to normalne czy taki egzemplarz mi się trafił, dość wkurzające jest to przy oglądaniu, na HD bądź SD wszystko idzie normalnie...

Apka Apple TV jest już dostępna. A niedługo skorzystasz z niej wszędzie. Jeśli masz iPhone’a, iPada, Maca lub Apple TV, masz już apkę Apple TV – wprost stworzoną do oglądania Apple TV+. A jesienią udostępnimy Apple TV także na popularnych inteligentnych telewizorach oraz przystawkach i adapterach streamingowych.

Edited by umek

Pojawiły się pierwsze recenzje nowych seriali Apple TV+. Po 3 odcinkach , które widzieli krytycy dobre oceny mają "Dickinson" i "For All Mankind", słabsze "The Morning Show", a najgorsze "See". Generalnie szału nie ma, ale przekonamy się 1 listopada.