Jump to content

Recommended Posts

Nadal dostajesz więcej za to 25 zł niż w przypadkach, które wymieniłem wyżej.

Kiedyś, żeby obejrzeć legalnie sezon świeżego serialu, którego nie było w TV musiałeś kupić boxset DVD za 100-150 zł (teraz zresztą też, tylko świeże seriale najpierw są w SVOD ;)).
Teraz dostajesz za 25 zł kilka razy więcej i nagle robi się dużo?

Skoro słabo z telewizją 4K w wersji linearnej to lepszy taki przesyt w streamingu.

Film, serial , dokument tu nie ma na co narzekać.

Za 20-25 PLN to jest HBO, a za ok 28 Prime Video. Jak na razie znacznie lepsze serwisy.

Już Ci pisałem...Polska nie jest ich głównym rynkiem ...a to że na start masz kilka pozycji nie znaczy ze za pół roku nie będzie ich 30.Ale jak to @Pawop uwielbia skakać po kanałach bo wtedy wydaje mu się że ma mnóstwo rzeczy do oglądania a jak pisze @bugmenot nadal za 25 zł dostaniesz kilka seriali ..mało?

Seriale w 4K.Dolby Atmos ..najwyższa możliwa jakość ale i tak źle...;)

W zwiastunach pojawiły się różne wersje językowe w tym polskie napisy a sama aplikacja wyglada fenomenalnie;)

Edited by umek
  • Haha 1

Czyli taka sama jak na Netflixie(30pln) i Amazonie (14pln) i płacić 6 miesięcy żeby kilka kolejnych tytułów doszło? :)

• Upvote 1

Ale przecież nie musisz ani tego kupić ani się emocjonować ani wylewać żalów ;)

Jak już powiedziałem mi to wisi, dostanę na rok za darmo jak 99% ludzi którzy to będą oglądać.Apple doskonale o tym wie i stad taka a nie inna oferta.Nie podoba się nikt nie zmusza.Po roku oferta będzie zupełnie inna i wtedy będę się zastanawiał czy wziąć ;)

@umek super wszystko fajnie hiper extra. Tylko nie napiszesz że srajfon to taki przereklamowany i przeceniony telefon że ten twój WiOłDi jest wliczone w ten bubel? :) 

Po naszej rozmowie zaczytałem fora... oj powiem ci chłopie że Apple ma naprawdę przerąbane. Nikt już o tym "czymś" dobrze nie mówi.

BubelTV+ to nic innego jak ratunek dla firmy... dajmy coś bara*** a może dalej bydo kupować... hahaah :)  Czyli dalej po swojemu "przepłać i czuj się że masz złoto w dłoni..." :rofl:

Pozdrawiam i dobrej nocy... :) 

• Sad 1
  • Upvote 1

Faktycznie zwiastuny produkcji Apple Tv Plus są już w Polskiej wersji jezykowej z polskimi napisami co dobrze rokuje.

Wiecie może czy bedzie też lektor czy tylko same napisy po starcie platformy ??