Jump to content

Recommended Posts

Witam, mam prośbę czy może mi ktoś powiedzieć, czym trzeba się kierować przy kupnie kabla hdmi, zależy mi na podłączeniu komputera do telewizora oraz dekodera do komputera..? Z góry bardzo dziękuje za pomoc

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zasadzie nie ma jakiś różnic między kablem za 20 zł i 100 zł różnica to większości marketing. Moim zdaniem jedyne czym powinieneś się kierować to potrzebna długość i wymagana generacja min. 1.4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli w grę ma wchodzić 4K - kabel w wersji 2.0. Zgadzam się, że sporo to marketing, ale z zastrzeżeniem, że gdy już dochodzimy do 4K właśnie, to przewody niskiej jakości mogą nie zapewniać wystarczającej przepustowości i nawet przewody oznaczone hipotetycznie jako 2.0, ale China no-name, mogą zawodzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak koledzy wyżej mówią jeśli potrzebujesz kabla do fullhd to nie ma co przepłacac. Kupiłem ostatnio 5m HDMI w Biedronce za 17zł i nie mam problemow, nawet ARC działa.

Wcześniej miałem jakieś noname z allegro za parę złotych i działają do dziś.

 

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edited by Maross

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Kupiłem ostatnio 5m HDMI w Biedronce za 17zł i nie mam problemow, nawet ARC działa.

 

 

 

Właśnie miałem o tym pisać :-) Te biedronkowe są naprawdę niezłe, trzeba tylko pamiętać że w cenie 16,99 na stercie były w ostatniej promo kable 1.4 i 2.0 przy czym niektórych kombinacji nie ma w wersji 2.0 - konkretniej chodzi mi o wtyczkę L a nie prostą przy dłuższej długości kabla. W wersji 1.4 można przebierać długość i kształt wtyczek. Ponieważ kable mają bardzo podobne opakowania (a cenę - na marginesie - tę samą) to trzeba nieco bardziej przyjrzeć się co jest napisane na blistrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×