Skocz do zawartości

EMSI na tropie


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądnąłem dzisiaj nowy program publicystyczno-śledczy "EMSI na tropie" prowadzony przez Małgarzata Cecherz na antenie Polsatu. Szczerze mówiąc nie obraziłbym się gdyby wzorem "Państwa w Państwie" został on stałą publicystyczną pozycją w ramówce Polsatu. Pierwszy odcinek poświęcony był tematyce odchudzania a dokładniej specyfikom po których jedna z kobiet trafiła do szpitala a druga ma depresje. Gośćmi są rodziny ofiar skonfrontowane z dwoma dziewczynami sprzedającymi (na zlecenie działającej w internecie fikcyjnej dietetyczki) nielegalne specyfiki. Jedna mówi o wszystkim a udział drugiej w sprawie jest mocno zaskakujący gdyż to ona wraz z swoim chłopakiem stała za tym procederem.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten program i za bardzo nie nazwałbym tego publicystyką. Sztuczne to było moim zdaniem, nawet bardziej niż "Rozmowy w toku". Był nawet taki napis w pierwszych minutach "historie oparte na faktach". Czyli tak naprawdę jedynie "odegrano" pewną sprawę. Te osoby, które się tam pojawiły, nie są w sprawę zamieszane. Ogólnie to dość słabo zostało zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe sama prowadząca w wywiadzie dla Polsatu porównuje swój program do słynnego talk show pana Springera: http://www.polsat.pl/news/2018-05-30/malgorzata-cecherz-beda-lzy-wzruszenia-i-wiele-emocji/

Faktycznie to może być sztuczne bo pod koniec programu widziałem informacje że to...serial :P

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że Polsat po sukcesie "My3" w zimowej ramówce pomyślał że może skutecznie sobie testować programy a one z powodzeniem potem wskoczą do sezonowych ramówek - różnica jest taka że "My3" jest takim naturalnym programem zaś od "EMSI" wieje sztucznością na kilometr mimo że nieźle się to ogląda. Takim podejściem to raczej Polsat świata nie zawojuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem na Ipli ''EMSI na tropie'' i powiem, że ten program jest wielką parodią talk-show. Widać dobrze że jest to wyreżyserowany i wręcz sztuczny program, gdzie nawet widać to w rozmowach.

 

Już lepsze były zdecydowanie ''Rozmowy w toku''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie,że osoba pracująca przy "Państwo w Państwie" ładuje się w takie coś. Widać ,że liczy się tylko kasa, a nie mają jakieś własnej etyki, zasad i jakiegoś kręgosłupa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Będzie kontynuacja ''EMSI na tropie'' - zapowiedzieli już na FB. Moim zdaniem Polsat strzela w kolano kontynuując ten ''program'' pomimo zbyt słabej oglądalności, no chyba że będzie w Polsat Cafe.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...