Jump to content
1982misiek

Odbiorniki internetowe Medion

Recommended Posts

Wszystkich, którzy zastanawiają się nad kupnem odbiornika internetowego. Przestrzegam przed kupnem jakichkolwiek urządzeń marki Medion. 1 maja producent ten zamknął swój portal internetowy, na którym można było dodawać własne stacje radiowe oraz tworzyć listy ulubionych. Sprawia to, że nie można dodawać nowych stacji, ani zmieniać adresów dotychczasowych, a użytkownicy są skazani na wybrakowaną ofertę platformy Vtuner i to wyłącznie strumieni WMA oraz mp3. Producent umywa ręce i nie widzi problemu oraz, co gorsza, nie zamierza nic z tym zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, dzisiaj ku mojemu zdziwieniu w radiu internetowym Medion MD86955 zginęły wszystkie ulubione stacje internetowe i w pętli był odtwarzanych komunikat po angielsku, aby ponownie przypisać stacje. Co się okazało lista stacji została zaktualizowana! Działają wszystkie stacje Open FM i RMF On oraz wiele innych które nie były osiągalne do niedawna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 maja doszło do zmiany dostawcy strumieni dla odbiorników na układach Frontier Silicon. Od tego dnia dostarcza je Airable, wcześniej był to Vtuner. Mediony jako jedyne zawsze miały wybrakowaną listę stacji i faktycznie dzięki zmianie dostawcy zyskały i teraz lista jest taka sama jak u innych producentów hama,auna itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...