Jump to content
Remigiusz78

EZO TV

Recommended Posts

Bo zdaje się, że oni nawet playera nie wstawili na stronę :lol2: Może by tak im zwrócić uwagę, że o czymś zapomnieli?

Ja napisałem maila w tej sprawie i jak na razie cisza,nie dostałem odpowiedzi. U mnie też czarny ekran na wszystkich przeglądarkach, puszczają jak na razie dobrą muzykę, lecz te śmieciowe zatykanie ekranu sms-wymi trochę drażni.

Dzisiaj po raz pierwszy od paru tygodni trafiłem na relacje z wyścigów samochodowych. W tym czasie nie było czatu ekranowego.

Bo zdaje się, że oni nawet playera nie wstawili na stronę :lol2: Może by tak im zwrócić uwagę, że o czymś zapomnieli?
U mnie nigdy nie działało i nawet żadne okno nie wyskakiwało, a sprawdzałem na różnych przeglądarkach.

Czy będzie w Cyfrze+, CP i Nce?

W Cyfrowym Polsacie być może tak ale dopiero (podobnie jak w przypadku innych stacji FTA) jesienią przy okazji fuzji N'ki z Cyfrą+ lub późnym latem przy okazji planowanej przebudowy listy kanałów :) Póki co narazie się zastanawiają nad dodaniem tej stacji - tego mniej więcej się dowiedziałem od znajomego który to dzwonił do tego operatora :)

i na HOT TV też będą bo gdzieś czytałem ( ale nie pamiętam dokładnie gdzie ),że mają się znaleźć w ramówce programy erotyczne,rozrywkowe i inne;poczekamy,zobaczymy

aaaa przypomniało mi się,że znalazłem tą informację w wikipedii.

Gdyby ktoś chciał artykuł to jest on tutaj: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ru ... dd_comment

Pytanie jest jedno:Kiedy te zmiany wejdą w życie?

aaaa przypomniało mi się,że znalazłem tą informację w wikipedii.

Gdyby ktoś chciał artykuł to jest on tutaj: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ru ... dd_comment

A więc na Wikipedii, czy Wirtualnych Mediach? :P

Te programy mogą być serwowane w gorszy sposób, niż "Różowa noc" w Polonii1, jako że w HOT TV masz mały ekranik i "włoski" dźwięk 8)

Nawet sylwester nie obył się bez sex telefonów :twisted: Zatem kto spędził sylwestrową noc z HOT TV? :lol:

A może to jest trochę stacja widmo? ... Nawet Kino Polska Muzyka nadawało coś w Sylwestra specjalnego.

Uwaga! Od jutra spore zmiany w HOT TV!

Od 14:00 do 16:45 nadawane będzie EZO TV (popołudniowe pasmo znika z ITV).

Od 20:00 do 24:00 jednocześnie z ITV będą nadawać pasmo EZO TV

Przy okazji - stacja dostępna jest jedynie w platformach satelitarnych (tylko w N oficjalnie na liście) i UPC. Wydaje mi się, że przeniesienie Ezo TV do HOT TV ma na celu zwiększenie dystrybucji kanału.

Myślałem, że nie da się jeszcze bardziej pogorszyć tej stacji... :roll:

Przy okazji - stacja dostępna jest jedynie w platformach satelitarnych (tylko w N oficjalnie na liście) i UPC. Wydaje mi się, że przeniesienie Ezo TV do HOT TV ma na celu zwiększenie dystrybucji kanału.

Na razie na stronie EZO TV jest transmisja kanału ITV,Ciekawe czy zmieni się jutro na HOT TV ? jak to ma być zwiększenie dystrybucji kanału to powinno tak być.

Przełączam dzisiaj rano na HOT TV, a tu szok: teledysk na cały ekran, zamiast logo HOT TV widnieje logo EZO TV i zmieniono oznaczenie wiekowe z 16 na 12 (niewycięte i spłaszczone). :o

Czyżby to był jakiś rebranding HOT TV na EZO TV? :>

Informujemy, że od 9 stycznia popołudniowe pasmo EZO TV będzie nadawane wyłącznie w stacji HOT TV na

platformach cyfrowych: N na kanale 260 oraz UPC na kanale 864.

Wieczorne pasmo emitowane w godzinach 20:00 - 24:00 można oglądać w obu stacjach – EZO TV oraz HOT TV.

Pozostałe dane techniczne niezbędne do odbioru HOT TV:

Platforma "n" (kanał 260), UPC (kanał 864)

Eutelsat HotBird 13B

Położenie na orbicie 13stopni E

Trnasponder 77

Polaryzacja H

Facebook: http://www.facebook.com/pages/EZO-TV/264630146895069

Kurcze faktycznie, jakieś ciekawe zmiany nas czekają?? Może to już koniec HOT TV a całodobowy EZO TV z kawałkami muzycznymi w przerwach... :-D

Może masz racje zmienią tylko nazwę z HOT na EZO.Ale na początku też w dekoderze pisało EZO TV dopiero potem było HOT.

Może postanowili wrócić do pierwszego pomysłu, którym było uruchomienie EZO TV :wink:

Swoją drogą zdecydowanie bardziej mi odpowiada obecna forma. Wprawdzie straszna jakość, ogromne logo EZO TV, spłaszczona, niewycięta "dwunastka", no ale nie ma żadnych śmieci na ekranie! :D

Te śmieci psuły ten kanał.Jakiś czaty,mmsy.Aby ludzi tylko naciągać na kasę,Przypominało mi to ITV z lat 2005 do 2007r.

Zerknąłem z ciekawości dziś na ten kanał. Co ciekawe obraz dziś jest fatalny. Zacina się, do tego ogromna pikseloza. Parę dni temu było jednak wszystko dobrze.