Skocz do zawartości

EZO TV


Remigiusz78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy będzie w Cyfrze+, CP i Nce?

W Cyfrowym Polsacie być może tak ale dopiero (podobnie jak w przypadku innych stacji FTA) jesienią przy okazji fuzji N'ki z Cyfrą+ lub późnym latem przy okazji planowanej przebudowy listy kanałów :) Póki co narazie się zastanawiają nad dodaniem tej stacji - tego mniej więcej się dowiedziałem od znajomego który to dzwonił do tego operatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

i na HOT TV też będą bo gdzieś czytałem ( ale nie pamiętam dokładnie gdzie ),że mają się znaleźć w ramówce programy erotyczne,rozrywkowe i inne;poczekamy,zobaczymy

 

aaaa przypomniało mi się,że znalazłem tą informację w wikipedii.

Gdyby ktoś chciał artykuł to jest on tutaj: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ru ... dd_comment

 

Pytanie jest jedno:Kiedy te zmiany wejdą w życie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa przypomniało mi się,że znalazłem tą informację w wikipedii.

Gdyby ktoś chciał artykuł to jest on tutaj: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ru ... dd_comment

A więc na Wikipedii, czy Wirtualnych Mediach? :P

 

Te programy mogą być serwowane w gorszy sposób, niż "Różowa noc" w Polonii1, jako że w HOT TV masz mały ekranik i "włoski" dźwięk 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Uwaga! Od jutra spore zmiany w HOT TV!

Od 14:00 do 16:45 nadawane będzie EZO TV (popołudniowe pasmo znika z ITV).

Od 20:00 do 24:00 jednocześnie z ITV będą nadawać pasmo EZO TV

 

Przy okazji - stacja dostępna jest jedynie w platformach satelitarnych (tylko w N oficjalnie na liście) i UPC. Wydaje mi się, że przeniesienie Ezo TV do HOT TV ma na celu zwiększenie dystrybucji kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji - stacja dostępna jest jedynie w platformach satelitarnych (tylko w N oficjalnie na liście) i UPC. Wydaje mi się, że przeniesienie Ezo TV do HOT TV ma na celu zwiększenie dystrybucji kanału.

 

Na razie na stronie EZO TV jest transmisja kanału ITV,Ciekawe czy zmieni się jutro na HOT TV ? jak to ma być zwiększenie dystrybucji kanału to powinno tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informujemy, że od 9 stycznia popołudniowe pasmo EZO TV będzie nadawane wyłącznie w stacji HOT TV na

platformach cyfrowych: N na kanale 260 oraz UPC na kanale 864.

Wieczorne pasmo emitowane w godzinach 20:00 - 24:00 można oglądać w obu stacjach – EZO TV oraz HOT TV.

 

Pozostałe dane techniczne niezbędne do odbioru HOT TV:

Platforma "n" (kanał 260), UPC (kanał 864)

Eutelsat HotBird 13B

Położenie na orbicie 13stopni E

Trnasponder 77

Polaryzacja H

 

Facebook: http://www.facebook.com/pages/EZO-TV/264630146895069

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może postanowili wrócić do pierwszego pomysłu, którym było uruchomienie EZO TV :wink:

 

Swoją drogą zdecydowanie bardziej mi odpowiada obecna forma. Wprawdzie straszna jakość, ogromne logo EZO TV, spłaszczona, niewycięta "dwunastka", no ale nie ma żadnych śmieci na ekranie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...