Jump to content
Remigiusz78

EZO TV

Recommended Posts

Bardzo ciekawe teledyski coraz częściej puszczają na tym kanale,oby tak dalej...

Dzisiaj zauważyłem, że pojawiły się belki z tytułami piosenek.

Na razie kanał prezentuje się bardzo dobrze. Stacja prezentuje głownie dance i trance. Mam pewne obawy, że po testach wszystko ulegnie zmianie na gorsze (dla przykładu TV.DISCO). Logo HOT TV wg mnie powinno zawierac palący się płomyk, aby bardziej nawiązywało do gorących kawałkow, ponieważ obecne jest wykonane na szybko. Belki nie pojawiają się przy wszystkich klipach. Można spotkac już reklamy. Niekiedy są zakłocenia.

Guest Anonymous
Niekiedy są zakłócenia.

Na razie są testy, więc to jest normalne.

Oczywiscie, ze to normalne, aczkolwiek ja pisze o wszystkim, co jestem w stanie dostrzec. HOT TV na ten czas emituje dziesiatki teledyskow, ktorych nie spotkałem w VIVIE PL, 4fun.TV, Esce TV czy TV.Disco. Chodzi mi szczegolnie o dance.

@kreciolboss, tytulow ci nie podam, poniewaz nie bylo belek.

Czy na HOT TV jest Polski Rap ( albo zagraniczny ) ?? Nie mam jeszcze dostępu do stacji ( kablówka cyfrowa ) a w newsie sat kuriera cytując "prezentujących różnorodne style muzyczne " ????

Czy na HOT TV jest Polski Rap ( albo zagraniczny ) ??
Przykro mi, ale stacja nie emituje rapu. Leci duzo dyskotekowych brzmien.

Najważniejsze, aby było jak najmniej muzyki Dance i Pop, ponieważ jest już tego zdecydowanie za dużo na kanałach muzycznych.

Najważniejsze, aby było jak najmniej muzyki Dance i Pop, ponieważ jest już tego zdecydowanie za dużo na kanałach muzycznych.

Dance akurat moglby zostac, poniewaz jak juz pisalem - leca calkiem nieznane klipy naszym polskim stacjom muzycznym.

Dodali belkę z aktualnie granym utworem. Chyba dorzucili parę teledysków. Widziałem:

- Jula - Za każdym razem,

- Train - By Drive

Było także: Michel Telo - Ai se tu pego.

Te belki są okropne. Niewielkich rozmiarów, jakoś tak wysoko - powinny być większe i niżej, a nie na środku ekranu.

Na razie wszystko jest tworzone na szybko (logo, belki, oferta muzyczna). Byle, żeby coś śmigało.

@Dawid1992

Od razu przekreślasz stację, która dopiero prowadzi testy?

Nie przekreślam. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.Wiadomo kiedy rusza już oficjalnie?

Kanał bardzo dobry tylko że są na razie testy i nie wiadomo nic kiedy ma ruszyć oficjalnie, ale przypuszczam że w czerwcu coś więcej będzie.

Ładnie grają, nawet polską muzykę, tylko że te belki informujące o wykonawcach małe i niewyraźne.... ;)

Guest Anonymous

@exmartino, jak nadają w rozdzielczości 480 x 576 to nie ma się czemu dziwić, że belki są niewyraźnie. Lepiej jakby zmienili na większe albo podwyższyli rozdzielczość obrazu do pełnego PAL.

Reklamę? Z tego co wiem żaden z brokerów (AT media, TVN, Polsat Media, Discovery, TVP, Media 5) działających w Polsce nie sprzedaje reklam dla Hot TV. Poza tym chyba gdzieś słyszałem, że stacja, która dopiero prowadzi testy nie może emitować reklam (było tak chyba w przypadku TV.DISCO).

Poza tym chyba gdzieś słyszałem, że stacja, która dopiero prowadzi testy nie może emitować reklam
Nigdy niczego takiego nie słyszałem i znam stacje, które w trakcie emisji testowej nadawały reklamy.