Skocz do zawartości

EZO TV


Remigiusz78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zauważyłem, że EZO TV (bo to już chyba nie jest HOT TV) poza ezoteryką live nie emituje już tylko muzyki, ale także inne programy. Dzisiaj sie natknąłem na program o tym, czy się wierzy w czarnego kota oraz powtórkę EZO TV, prawdopodobnie z poprzedniego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w takim razie ciekaw, jak będzie wyglądać pasmo HOT TV na iTV i w jakich godzinach będzie emitowane (to, że w nocnych to wiem, ale to mało). Ciekawe również, kiedy zmiana wejdzie w życie. Może nawet dzisiaj, skoro właśnie dzisiaj EZO TV przybrał nowy kształt (tzn. dodał więcej programów, a zmniejszył ilość muzyki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oni początkowo dostali koncesję na EZO TV, bo tak miało od samego początku być. Być może moją kanał na dwie nazwy EZO TV i HOT TV. Pamiętacie jak KRRiT nie zgodziła się na zmianę nazwy z TV Niepokalanów na PULS ?? Wtedy stacja nadawała pod nazwą TN i PULS - z dwoma nazwami i dwoma logami na ekranie. A EZO TV nadaje bez loga lub napisu HOT TV.... Nie ważne że czasami nadają jako HOT, ale wtedy emitując EZO TV musieliby dać też identyfikację HOT TV, a wątpię by łamali prawo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Początkowo ten kanał miał koncesję na EZO TV, ale zmienili na HOT TV. Teraz nadal obowiązuje HOT TV (nie ma na EZO) co łatwo można sprawdzić na stronie polskiego regulatora. Pewnie wkrótce się to zmieni.

A EZO TV nadaje bez loga lub napisu HOT TV.... Nie ważne że czasami nadają jako HOT, ale wtedy emitując EZO TV musieliby dać też identyfikację HOT TV, a wątpię by łamali prawo.....
Stacje iTV i HOT TV (EZO TV) non stop łamią prawo, nadając w dzień audycje oznaczone 16+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale EZO TV pasmo na żywo jest od poniedziałku do piątku od 14 do 16:55 oraz codziennie od 20 do 24. Resztę czasu wypełnia muzyka, magazyny ezoteryczne a w nocy miłe panie :D

Pasmo EZO TV nadawane jest również w TVN Meteo codziennie od 12 do 14 i od 24 do 1.

 

A programy ezoteryczne produkcji EZO TV można również oglądać codziennie w nocy, o ruchomych porach w TVN i TVN7 ("Arkana Magii") oraz w TTV codziennie od 5 do 6 i w dni powszednie od 1:40 do 3:40 i w weekendy od 2:40 do 4:40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...