Skocz do zawartości

EZO TV


Remigiusz78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego całego artykułu najlepsza jest ta część:

Wybór pierwszej nazwy Ezo TV dla testów nie był przypadkowy. Dzięki temu wyjaśniło się, że za całym przedsięwzięciem stoi spółka Telestar S.A., nadawca iTV/Ezo TV.

Autorowi dużo czasu zajęło dojście do takiego wniosku. ;) Artykuł nic nowego nie wnosi. Nie wiem po co w ogóle został napisany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie problemy :) Niektorzy nie siedza na forum po 12 h i sledza watek o HOT TV.

News to News, ogolne podsumowanie wiadomosci.

 

Tak samo ja powinienem powiedziec, po co sa Fakty na TVN, jesli ogladam TVN24 przez caly dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Tylko ten nagłówek rodem z interii.pl. "HOT TV odsłania karty" - dobre. :lol2: Co odsłonił, czego jeszcze w wyniku domysłów - tylko i wyłącznie - nie napisano. Jak na mój gust, to sam HOT (nadawca kanału) jeszcze niczego nie odsłonił!!! Żadnego oficjalnego info, żadnej ramówki, czy chociażby informacji na temat proponowanych (planowanych) pozycji programowych (patrz info VH1 Polska - tam odsłoniono karty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie a mianowicie czy ktoś oglądał Hot TV około 17:50 i potrafi napisać co za utwór wtedy leciał na antenie ? Szukam tego utworu na Youtubie i niestety nie mogę go znaleźć :( Z tego co pamiętam na teledysku do tego utworu byli tancerze (chłopak i dziewczyna) ubrani w garnitury oraz jakaś wokalistka. W teledysku było pokazane jak się przebierają a potem we trójkę po schodach wychodzą na szczyt budynku gdzie jest impreza. Wokalistka miała głos podobny do September ale to chyba nie była ona. Tak więc czy jest szansa na pomoc z waszej strony i czy wiecie co to za utwór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji na wniosek Telestar zmieniła nazwę kanału w koncesji dla Ezo TV. Teraz to Hot TV. :) Tak, więc sprawa z Hot TV została wyjaśniona do końca. ;)

Wypadałoby zmienić tytuł tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spółka Telestar uruchomiła testowy przekaz nowego rozrywkowego kanału HOT TV. Na razie na antenie stacji nadawane są jedynie teledyski, niebawem mają pojawić się także ostre produkcje erotyczne.

 

Docelowo w ramówce HOT TV poza klipami muzycznymi znajdą się też programy poradnikowe i lifestylowe (w większości produkowane przez stację), a po 23.00 emitowane będą ostre produkcje erotyczne. Na antenie nie zabraknie też konkursów czy audycji na żywo, na pewno nie będzie natomiast programów ezoterycznych. Kanał skierowany jest do kobiet i mężczyzn powyżej 16. roku życia.

 

Na razie sygnał testowy nadawany jest niekodowanie z satelity Hot Bird. Monika Luboińska z firmy Telestar nie informuje, kiedy stacja rozpocznie oficjalne nadawanie z pełną ramówką. Kanał ma być dystrybuowany w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych.

 

HOT TV nadaje na polskiej koncesji wydanej przez KRRiT. Początkowo koncesja została wydana dla ezoterycznego kanału EZO TV, ale ostatecznie nadawca zdecydował o zmianie nazwy i charakteru programu zapisanego w koncesji.

 

Telestar jest w Polsce także nadawcą kanału iTV. W tym roku oprócz HOT TV spółka planuje uruchomić jeszcze trzy stacje telewizyjne.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ruszyla-telewizja-hot-tv

Myślę że nazwę wątku możemy spokojnie zmienić na: [FTA] HOT TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem mają pojawić się także ostre produkcje erotyczne. [...] Docelowo w ramówce HOT TV poza klipami muzycznymi znajdą się też programy poradnikowe i lifestylowe (w większości produkowane przez stację), a po 23.00 emitowane będą ostre produkcje erotyczne. Na antenie nie zabraknie też konkursów czy audycji na żywo, na pewno nie będzie natomiast programów ezoterycznych.

Ciekawe co mają na myśli, pisząc "ostre produkcje erotyczne"? Znów będziemy skazani na całonocne telezakupy erotyczne? :/ W ramówce zagoszczą śmieci z iTV (poradnikowe\lifestyl'owe) - słabo to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą ostre programy erotyczne to KRRiT od razu ich upomni, w przekazie FTA można nadawać tylko tzw. soft core.

I jakoś nie zauważyłem aby jakaś stacja na satelicie nadawała tzw. hard core w przekazie FTA...

Niezły PR sobie robią ta stacją, ale zobaczymy jaki będzie efekt końcowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas nie zauważyłem, żeby KRRiT miało podstawy do ich upomnienia, jeśli nie mają koncesji u nas. To pierwsza kwestia. Druga tyczy się tego, że "ostre" może oznaczać reklamy na poziomie nocnego pasma ITV albo "Różowej nocy" - w końcu nikt tego nie doprecyzował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...