Skocz do zawartości

EZO TV


Remigiusz78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch przerwach zmieniła się kolejność klipów (ale nic nie dołożono). Co do samego kanału - jednak na początku zgłaszał się jako Ezo TV. Z kosmosu tej nazwy nie wzięli - coś od iTV - być może będzie ezoteryczny Ezo TV + muzyczny Hot TV. To się wydaje jak dla mnie najbardziej prawdopodobne, Polcast zapowiadał, że MPEG-4, więc nie, zresztą ich najbliższe plany są jako tako znane (Novela.tv, Water Planet). Fresh mi nie pasuje z uwagi na wcześniejsze znaczne zapowiedzi - nie wycofaliby się z już wypromowanej nazwy (marketingowa strata czasu).

 

EDIT: W ciągu dnia nie miałem możliwości posłuchać tego na porządniejszym sprzęcie. Teraz mam. Dźwięk jest tragiczny. Nie dość, że 128 kbit/s, to jest to najgorsze 128 kbit/s jakie chyba w życiu słyszałem :/ Uszy więdną. Dobrze, że to tylko testy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy techniczne w przypadku emisji testowej są zupełnie normalne. Ten cały Hot TV przypomina mi sytuację z Airbox TV, który również pojawił się bez żadnych zapowiedzi.

 

To może być słuszny trop. Ja obstawiam trzy opcje:

a) jest to nowy kanał od iTV, który będzie dzielił czas antenowy z Ezo TV

B) jest to zapowiadany jeden z trzech nowych kanałów do Polcastu

c) jest to nowy kanał od innego, mniej znanego nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dwa lata temu to polskich kanałów muzycznych była znikoma ilość, a teraz nagle jakaś moda się zaczęła robić na ich tworzenie.

Szkoda tylko że w większości nich leci to samo albo popularne utwory rodem z Eski i Vivy albo disco polo.

 

Nowy kanał Polcast z taką jakością?? :shock: nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy potęgą jeżeli chodzi o muzyczne FTA. :D Dużo już tego.

 

Może to zapowiadany rok temu kanał tematyczny właścicieli itv?

 

Napis na ich krótkich wstawkach: PRODUKCJA HOT TV 2012 świadczy, że to chyba nie jest robocza nazwa stacji. No bo po co by mieli promować tą nazwę, jeżeli nastąpiłaby jej zmiana. Poza tym to wkraczanie "marketingiem szeptanym", przy okazji nabijając sobie obserwatorów tego kanału :D

 

Widzę teraz: ładne dziewczyny, podjeżdżające gdzieś limuzynami, rozmowy między nimi w jakimś lokalu, wszystko w stylu jakby retro (gra chyba saksofon jako tło) i na końcu: "już wkrótce HOT TV".

 

A teraz (10minut po tamtym) widzę: skąpo ubrane panie wijące się koło motocykli (takich szybszych) :D Pewnie jakieś targi motoryzacyjne. I ten sam napis na końcu. Zapomniałem dodać że ta pani ( z mikrofonem, o której wspomniałem wcześniej) pytała się klubowiczów - mężczyzn- jak tam samochody, podobały się (coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie).

 

Strzelam: kanał motoryzacyjno-muzyczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę teraz: ładne dziewczyny, podjeżdżające gdzieś limuzynami, rozmowy między nimi w jakimś lokalu, wszystko w stylu jakby retro (gra chyba saksofon jako tło) i na końcu: "już wkrótce HOT TV".

 

Też przed chwilą to zauważyłem, może będą jakieś nocne relacje z polskich klubów? Oby tylko nie było tego z czego słyną Polcast i ITV (jeśli to kanał od któregoś z nich) czyli od 23 do 5 sex telefony :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...