Jump to content
Remigiusz78

EZO TV

Recommended Posts

ciekawi mnie jedno jest taki duzy boom na nowe kanaly wciaz slyszymy o nowych projektach ale nikt nie wpadnie na pomysl utworzenia kanalu calodobowego z wrozkami jak ogladam ITV czy TVN GRA to tam maja pasma z wrozkami i wciaz ktos dzwoni , napewno taki kanal szybko by sie zwocil i przynosil zyski mogliby rowniez promowac niekonwencjonalne leczenie albo jakies zjawiska tajemnicze ( tematy strefy 11 z TVNu)

Każdy lubi co innego... osobiście raczej nie bardzo interesują mnie kanały w stylu tv market/party line/wyślij sms... jak we wszystkich z tego gatunku stacjach zwycięzca jest tylko jeden... a kto nim jest?? chyba każdy wie :)

Sam się zastanawiam skąd biorą się te tabuny jeleni dzwoniących do tych wróżek :?: Jak stara baba po czterdziestce może płacić po 10 zeta za minutę rozmowy w której jakiś absolwent zasadniczej szkoły zawodowej opowiada jej jak to już wkrótce wszystko będzie cacy: rak ustąpi a szóstka w totka już na nią czeka. :D Ludzka głupota nie zna granic :shock::!::lol:

Panie Boże zachowaj od takich kanałów 24/7! :!: Nigdy! :!:

No dobra, niech sobie będą, ale na odległej satelicie i nie w mojej platformie cyfrowej, pożerając miejsce na transponderach.

A może niech sobie wyślą własnego satelitę i puszczają tam 100 takich kanałów 24/7 :) A na dodatek niech jeszcze zakodują :) Ciekawe ilu byłoby abonentów :P

Kiedyś Polska miała mieć swoją własną satelitę na 1.0W. Nie pamiętam z kim tam jeszcze, ale chyba z Węgrami, Rumunami... :roll:

Kiedyś chyba coś było w internecie o starcie całodobowego kanału poświęconego ezoteryce. Jednak jak widać nie wyszło, EzoTV dalej ma bloki w ITV.

@grzeshiek, to, jakie mamy w Polsce kanały FTA to nic w porównaniu z tym co dzieje się we Włoszech. Tym "satelitarnym spamem" powinien wreszcie zająć się jakiś urząd :roll:

Z tego co pamietam jak czytałem w jakiejś gazecie to Polska ma dwa miejsca na Orbicie Clarke'a, sa to bodajże 15 E orac 50 E ;] Jak sie myle to Mr.Orbita nie poprawi nnie ;]

niech sobie ten kanał wystrzeli tam satelite i niech nadaja nawet 48 godzin na dobe ;)

Pasmo programów ezoterycznych emitowane na antenie telewizji ITV może niebawem zostać przekształcone w odrębny kanał telewizyjny. Właściciel stacji, spółka Telestar należąca do giełdowego holdingu Hyperion (Grupa MNI SA), otrzymał 19 grudnia 2011 r. koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na nadawanie drogą satelitarną programu pod nazwą EZO TV.

Zgodnie z koncesją nowy kanał miałby emitować całodobowy program o charakterze ezoteryczno-rozrywkowym, adresowany do widzów w wieku 16-49 lat. Aktualnie pasmo EZO TV jest częścią ramówki stacji ITV, w której pojawia się w formie kilkugodzinnych bloków nadawanych dwa razy dziennie.

Telewizja ITV działa od czerwca 2003 r. Programy o charakterze ezoterycznym z interaktywnym udziałem widzów stanowią część oferty kanału od początku jego istnienia. W formie osobnego pasma pod nazwą EZO TV nadawane są od połowy 2006 r. - decyzję o ich wyodrębnieniu podjął ówczesny dyrektor programowy kanału, David Podhajski.

Telestar otrzymała koncesję na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą "EZO TV" (dalej "Program"). Koncesja obowiązuje od dnia 19 grudnia 2011 roku i wygasa z dniem 18 grudnia 2021 roku. Program będzie rozpowszechniany codzienny, przez 24 godziny na dobę. http://mediaboss.pl

311623_264650063559744_264630146895069_925762_5106788_n.jpg12_15_logo_EZO_sm.jpg

Strona: http://www.ezotv.pl/ : http://www.facebook.com/pages/EZO-TV/264630146895069?sk=wall

Łoł a niech se tworzą ... Maja teraz wróżbitę Macieja widziałem ostatnio na antenie. Darmowa całodobowa stacja Komediowa będzie ;)

Kto ogląda, ten ogląda. Mniejsza z tym. Wiedziałem, że taki projekt się kiedyś pojawi.

A ja tak uwazam ze EZO TV bedzie nadawane z tej samej czestotliwosci co ITV, tylko z tej drugiej odetna biratare i wyjda 2 kanaly z piskeloza tak jak na Rodin TV.

Mi jakoś ta "pikseloza" o której wspominasz na Rodin TV nie przeszkadza ze względu na fakt że jest niezauważalna bo generalnie mają obraz stały...

Dużo lepszej jakości od Rodin TV nie możemy się spodziewać, bo Ci nadawcy lecą tylko na kasę, a pozostałe sprawy techniczne, to już się dla nich liczą znikomo.

12,245 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4 - pojawiła się plansza testowa zgłaszająca się jako Ezo TV. Czy to akurat to - ciężko powiedzieć, bo nie ma żadnego identyfikatora wskazującego, że to polski kanał, ale prawdopodobieństwo, że to nie jest to jest niewielkie ;) Trzeba obserwować ;)

PIDziorki: https://satkurier.pl/news/74507/ezo-tv-n ... d-13b.html

Guest Anonymous

Bedzie co ogladac :lol2: A tak na powaznie, wolalbym Kosmice TV od EzoTV.

Fakt faktem, ze z pewnoscia bedzie jakosciowo lepiej od Rodina (tak przynajmniej sadze).

O jakości: trudno oceniać po planszy testowej, ale na razie w porównaniu z Rodin TV: audio tak samo (128 kbit/s), rozdzielczość obrazu niższa (480x576 4:3 kontra 720x576 16:9), bitrate nieco nieco niższy (subtelnie, dosłownie z 60-100 kbit/s). Ale to tylko plansza testowa, statyczny obraz, może jak coś się pojawi, to będzie lepiej.