Jump to content

Recommended Posts

ciekawi mnie jedno jest taki duzy boom na nowe kanaly wciaz slyszymy o nowych projektach ale nikt nie wpadnie na pomysl utworzenia kanalu calodobowego z wrozkami jak ogladam ITV czy TVN GRA to tam maja pasma z wrozkami i wciaz ktos dzwoni , napewno taki kanal szybko by sie zwocil i przynosil zyski mogliby rowniez promowac niekonwencjonalne leczenie albo jakies zjawiska tajemnicze ( tematy strefy 11 z TVNu)

Link to post
Share on other sites

Sam się zastanawiam skąd biorą się te tabuny jeleni dzwoniących do tych wróżek :?: Jak stara baba po czterdziestce może płacić po 10 zeta za minutę rozmowy w której jakiś absolwent zasadniczej szkoły zawodowej opowiada jej jak to już wkrótce wszystko będzie cacy: rak ustąpi a szóstka w totka już na nią czeka. :D Ludzka głupota nie zna granic :shock::!::lol:

Link to post
Share on other sites

Panie Boże zachowaj od takich kanałów 24/7! :!: Nigdy! :!:

 

No dobra, niech sobie będą, ale na odległej satelicie i nie w mojej platformie cyfrowej, pożerając miejsce na transponderach.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś Polska miała mieć swoją własną satelitę na 1.0W. Nie pamiętam z kim tam jeszcze, ale chyba z Węgrami, Rumunami... :roll:

 

Kiedyś chyba coś było w internecie o starcie całodobowego kanału poświęconego ezoteryce. Jednak jak widać nie wyszło, EzoTV dalej ma bloki w ITV.

 

@grzeshiek, to, jakie mamy w Polsce kanały FTA to nic w porównaniu z tym co dzieje się we Włoszech. Tym "satelitarnym spamem" powinien wreszcie zająć się jakiś urząd :roll:

Link to post
Share on other sites

Z tego co pamietam jak czytałem w jakiejś gazecie to Polska ma dwa miejsca na Orbicie Clarke'a, sa to bodajże 15 E orac 50 E ;] Jak sie myle to Mr.Orbita nie poprawi nnie ;]

 

 

niech sobie ten kanał wystrzeli tam satelite i niech nadaja nawet 48 godzin na dobe ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 years later...

Pasmo programów ezoterycznych emitowane na antenie telewizji ITV może niebawem zostać przekształcone w odrębny kanał telewizyjny. Właściciel stacji, spółka Telestar należąca do giełdowego holdingu Hyperion (Grupa MNI SA), otrzymał 19 grudnia 2011 r. koncesję Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji na nadawanie drogą satelitarną programu pod nazwą EZO TV.

 

Zgodnie z koncesją nowy kanał miałby emitować całodobowy program o charakterze ezoteryczno-rozrywkowym, adresowany do widzów w wieku 16-49 lat. Aktualnie pasmo EZO TV jest częścią ramówki stacji ITV, w której pojawia się w formie kilkugodzinnych bloków nadawanych dwa razy dziennie.

 

Telewizja ITV działa od czerwca 2003 r. Programy o charakterze ezoterycznym z interaktywnym udziałem widzów stanowią część oferty kanału od początku jego istnienia. W formie osobnego pasma pod nazwą EZO TV nadawane są od połowy 2006 r. - decyzję o ich wyodrębnieniu podjął ówczesny dyrektor programowy kanału, David Podhajski.

 

Telestar otrzymała koncesję na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą "EZO TV" (dalej "Program"). Koncesja obowiązuje od dnia 19 grudnia 2011 roku i wygasa z dniem 18 grudnia 2021 roku. Program będzie rozpowszechniany codzienny, przez 24 godziny na dobę. http://mediaboss.pl

 

311623_264650063559744_264630146895069_925762_5106788_n.jpg12_15_logo_EZO_sm.jpg

 

Strona: http://www.ezotv.pl/ : http://www.facebook.com/pages/EZO-TV/264630146895069?sk=wall

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

12,245 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4 - pojawiła się plansza testowa zgłaszająca się jako Ezo TV. Czy to akurat to - ciężko powiedzieć, bo nie ma żadnego identyfikatora wskazującego, że to polski kanał, ale prawdopodobieństwo, że to nie jest to jest niewielkie ;) Trzeba obserwować ;)

 

PIDziorki: https://satkurier.pl/news/74507/ezo-tv-n ... d-13b.html

Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Bedzie co ogladac :lol2: A tak na powaznie, wolalbym Kosmice TV od EzoTV.

Fakt faktem, ze z pewnoscia bedzie jakosciowo lepiej od Rodina (tak przynajmniej sadze).

Link to post
Share on other sites

O jakości: trudno oceniać po planszy testowej, ale na razie w porównaniu z Rodin TV: audio tak samo (128 kbit/s), rozdzielczość obrazu niższa (480x576 4:3 kontra 720x576 16:9), bitrate nieco nieco niższy (subtelnie, dosłownie z 60-100 kbit/s). Ale to tylko plansza testowa, statyczny obraz, może jak coś się pojawi, to będzie lepiej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...