Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam.Mam zamiar zalozyc Multipakiet Canal+ i czy tam trzeba wynajmowac dekoder bo ja mam swoj cyfry czy to wystarczy ?

 

Jeśli wystarczy Ci SD to bierz pakiet Powitalny+ z Canal+ do tego jakiegoś Mediasata za 1 zł, którego możesz sprzedać i opłacić za to ok 6 miesięcy abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Powitalny+ z Canal+ - 24 zł x 10 miesięcy + 48 zł x 3 miesięce = 384 zł

Multipakiet Canal+ 19,50 zł x 4 miesiące + 39 zł x 9 miesięcy = 429 zł

 

Jednak Powitalny wychodzi taniej, jeśli sprzedasz Mediasata za 150 zł to za Canal+ zapłacisz prawie połowę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZkoda że do powitalnego nie można dołączyć obu opcji premium C+ i HBO a tylko jedna. Ale konkurencja nie spi i moze przy grudniowej promocji juz taka mozliwość będzie wtedy z checią zmienie Multipakiet na Powitalny z C+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma opcje Multipakiet wraz z kanałem Orange sport a oprócz tego ma kanał (jako bonus ) Mezzo i jest jeszcze jedna ciekawostka pojawia się dźwięk na kanałach TVN i TVN7.. Czy wiecie może dlaczego tak jest??? i czy ktoś z was też tak ma podobnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rezygnuję z Multipakietu mimo zmian w regulaminie, bo jak dla siebie lubiacego tylko film i sport innej alternatywy nie widzę, a inne kanały mnie po prostu nie interesują. Tak że zostaje...

 

A ja im podziękowałem właśnie ze względu na sport. Zakupiłem ich tylko dla NBA a to co wyprawiają w tej kwestii woła o pomstę do nieba.

A sport mam FTA na innych satelitach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam multipakiet tylko dla NBA, a raczej canal+ zlewa kibicow koszykowki.

W zwiazku ze zmiana regulaminu mam pytania:

Do kiedy mozna wyslac pismo z rezygnacja i od kiedy zacznie ono obowiazywac (kiedy zostana wylaczone programy)?

 

z gory dzieki za odpowiedz

mathorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Najlepiej wysłać pismo zaraz po otrzymaniu aneksu/nowego regulaminu etc, a ustawowo - do miesiąca przed zmianą. A kanały wyłączone zostaną z dniem rozwiązania umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...