Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na własność za 49 zł do Multipakietu zdaje się są oferowane tunery z Mediasatów (Thomson, Pioneer, Kenwood), albo Philips DSX 6010. Żaden z tych tunerów nie posiada przelotki konwertera (aby podłączyć drugi tuner). Także Twój tuner z CP nie posiada przelotki. Jeśli już byś zdecydował się na tuner na własność za 49 PLN, to trzeba jeszcze wymienić konwerter przy antenie satelitarnej. No chyba, że posiadasz już konwerter "Twin" i drugie wejście tego urządzenia nie jest wykorzystane.

Pamiętaj, że korzystając z przelotki, możesz oglądać kanały tylko z jednego tunera, drugi musi być w trybie "Stand-by". Konwerter "Twin" tę niedogodność by wyeliminował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zastanawiam się na Multipakietem Canal+ z modułem. I chciałbym się spytać czy ta oferta modułu za 179zł to jedyna oferta z modułem? Czy są jakieś tańsze opcje? I czy ten moduł od Canal+ będzie chodził bez problemu na GI S-780 CRCI Xpeed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na Multipakietem Canal+ z modułem. I chciałbym się spytać czy ta oferta modułu za 179zł to jedyna oferta z modułem? Czy są jakieś tańsze opcje? I czy ten moduł od Canal+ będzie chodził bez problemu na GI S-780 CRCI Xpeed?

 

wychodzi taniej wziąc podstawowy z canalem:9 miechów po 20 PLN,pozniej 3 miesiace 40 i ostatni 40+29..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.zastanawiam sie nad czyms takim-Czy mozna wziasc multipakiet canal+ a do niego dobic tylko opcje HD z cyfry czyli Eurosport HD,MTVN HD,National Geo HD ??

 

 

Sprawa nieaktualna wlasnie sie dowiedzialem ze nie mozna laczyc tego z innymi opcjami.szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
wychodzi taniej wziąc podstawowy z canalem:9 miechów po 20 PLN,pozniej 3 miesiace 40 i ostatni 40+29..

Z tego co podałeś w sumie wychodzi 369 zł.

Natomiast Multipakiet na 13 miesięcy wynosi w sumie 331 zł, więc taniej.

Jeżeli się pomyliłem to mnie poprawcie.

 

Powtórzę moje pytanie co do modułu:

I chciałbym się spytać czy ta oferta modułu za 179zł to jedyna oferta z modułem? Czy są jakieś tańsze opcje?(chodzi o moduł) I czy ten moduł od Canal+ będzie chodził bez problemu na GI S-780 CRCI Xpeed?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To Multipakiet jest droższy o 1,50 zł, więc nie takie wielkie pieniądze. Spore koszty były by właśnie z modułem. Bo kolejny tuner to raczej nie jest potrzebny, muszę pierw wykorzystać to co mam. Z mojego GI jak narazie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
wychodzi taniej wziąc podstawowy z canalem:9 miechów po 20 PLN,pozniej 3 miesiace 40 i ostatni 40+29..

 

To Multipakiet jest droższy o 1,50 zł, więc nie takie wielkie pieniądze. Spore koszty były by właśnie z modułem. Bo kolejny tuner to raczej nie jest potrzebny, muszę pierw wykorzystać to co mam. Z mojego GI jak narazie jestem zadowolony.

 

Po przejrzeniu oferty pakietu Podstawowego chyba się nad nim jeszcze zastanowię. W sumie to całkiem nieźle wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Kupiłem 2 miesiące temu Multipakiet Canal+. Zważywszy na obecną promocję, gdzie za taka samą cenę dostępnych jest mnóstwo programów nie była to najlepsza decyzja. Nie wiecie może jak jest z możliwością dokupienia do tego mojego Multipakietu dodatkowych kanałów. Czy jest to możliwie i jeżeli tak to ile kosztuje. Chciałbym dokupić np. planete, animal planete, national geographics, TVN Turbo, TVN Lingua.

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem 2 miesiące temu Multipakiet Canal+. Zważywszy na obecną promocję, gdzie za taka samą cenę dostępnych jest mnóstwo programów nie była to najlepsza decyzja. Nie wiecie może jak jest z możliwością dokupienia do tego mojego Multipakietu dodatkowych kanałów. Czy jest to możliwie i jeżeli tak to ile kosztuje. Chciałbym dokupić np. planete, animal planete, national geographics, TVN Turbo, TVN Lingua.

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

 

no niestety nic nie można zrobić w twoim przypadku.Mam tak samo-też brałem multipakiet canal+ ok 2 miesiące temu a teraz pluje sobie w brode ,ale co zrobić .Któż mógł przewidzieć że dadzą tak dobra oferte na święta? Z drugiej strony wiadomo było że na święta zawsze sa lepsze oferty ,ale nikt sie nie spodziewał że aż tak.Na pocieszenie powiem ci że zarowno ja jak i ty załapiemy sie na promocje w przyszłym roku na świeta(jeśli masz umowe na 13 miesięcy) bo mi sie umowa kończy 1 grudnia 2009 i tobie chyba też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...