Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podniecać się i nie kłócić. :?

O gustach się nie dyskutuje, dla mnie Canal+ Sport, Canal+ Sport HD i Canal+ Sport 2 mógłby być równie dobrze za darmo i tak bym tych programów nie chciał u siebie.

Raczej niech zrobią opcję film HBO + Cyfra Film to się zastanowię. :wink:

Z powyższej promocji jasno wynika, iż Cyferka faktycznie cienko przędzie, czytaj - czyli jednak kwitnie podbijanie kart.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższej promocji jasno wynika, iż Cyferka faktycznie cienko przędzie, czytaj - czyli jednak kwitnie podbijanie kart.

To po to wprowadzają na rynek Multipakiet CANAL+? Tę kartę też będzie można spokojnie podbić na Full.

Czytam od początku większość tematów na forum, zwłaszcza tych gdzie są takie ciekawe i "iskrzące" dyskusje. Cyfra podaje na talerzu, naprawdę super uzupełnienie do oferty CP i N, a dla niektórych to jest be... Pewnie szkoda, że nie za darmo.

A wypowiedzi w stylu "to koniec Cyfry..."... No cóż. Bez komentarza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód takiej decyzji Canal+ jest banalny... :wink:

Kanał HBO kiedy teraz będzie na 3 platformach- zyskać mógłby więcej abonentów, niżeli Canal+... A francuzi nie chcą dopuścić do zbytniego wzrostu dochodów konkurencji...i też chcieli by mieć szersze pole walki o klienta wśród abonentów innych platform!

 

 

Ty jesteś banalny a nie Canal+ na HBO niema nic ciekawego same powtórki HBO dawno zeszło na psy niema żadnego porządnego filmu w przeciwieństwie do Canal+ wiem bo mam jedno i drugie i częściej oglądam Canal niż HBO na którym nic ciekawego niema :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra podaje na talerzu, naprawdę super uzupełnienie do oferty CP i N, a dla niektórych to jest be...

To dotyczy tylko CP jeżeli już coś, bo nboxy (ADB-5800S) nie maja gniazda CI, a wbudowany obsługuje tylko Conax, już nie mówiąc o braku możliwości ustawiania kanałów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie problemy ze zrozumieniem tekstu a dla ciebie nie chłopcze a PAN.. :!::!::!: Tydzień ma 7 dni... Koncze prace o 15.00 od 17.00 do 22.00 mam czas wolny... x5 daje nam 25 godzin plus cały wolny łikend... Więc prosze was :!: Czy człowiek zyje tylko sportem a szczególnie Polską Piłką Ligową która jest nudna jak flaki z olejem ?? Ale nikt z was nie potrafi mi tych filmów wymienić... Bo wy oglądacie tylko SPORT :!::!::!:

Nie pisze o hit'ach ale dobrym kinie... czekam... 10 filmów... :!:

Jak masz wolny Likend to nie wymagaj zeby na ciebie mowili pan moge na Ciebie mowic panocku moge zaczac do ciebie mowic pan jak bedziesz mial wolne weekendy, a tak serio to Ty zacznij czytac ze zrozumieniem a mojej tezy i tak nie podwazysz CANAL+ NAJLEPSZYM KANALEM NA POLSKIM RYNKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ciekawy ruch, ciekawe jak zareaguje rynek. Dla mnie C+ pozostaje njalepszym kannałem preemium w Polsce. HBO - dla mnie nudy, ale każdy ma prawo do swojego zdania. Właśnie podpisalem umowe na rok, więc ręce mam zwiazane, ale w sumie powinniśmy się cieszyc, bo mamy więcej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.Wanderer@ a cóz jest takiego złego w ofercie całej Canal+ iż byś nie chciał jej za darmo a HBO tak.Jak by C+przędła tak cienko to by nie miała 1mln.abonenta w tych dniach to po pierwsze a po drugie każdy robi ruchy jakie uważa że dadzą mu przyrost abonentów/szczególnie w okresie przedświątecznym gdzie każda ze stron walczy ostro/CP ma mini pakiet,który przysporzył im niemało abonentów.Ale tak nawiasem mówiąc mając kilka zagranicznych platform to znając Twoje wypowiedzi/w tym mocno anty C+ tylko czemu/to żadna nasza platforma coby nie robiła i tak będzie do tyłu.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie mówiąc o braku możliwości ustawiania kanałów :>
Menu główne EPG jest niesamowicie wygodne i większość (czytaj nie wszyscy) ludzi nie potrzebuje sortowania kanałów. Co do modułów to fakt że Polsat ma tu pewną przewagę o ile nie dadzą otwarcie tego jako pakiet do platform, a ktoś woli mieć jeden dekoder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.Wanderer@ a cóz jest takiego złego w ofercie całej Canal+ iż byś nie chciał jej za darmo a HBO tak.

Marku

W samej ofercie Canal+ nie ma nic złego, a nawet gdybym tak myślał nie ośmieliłbym się o tym głośno pisać :wink:

Zalecam zrozumienie czytanego przez siebie tekstu. :lol:

Programy sportowe bez względu na platformę, na której występują mnie nie interesują, i jest to sprawa gustu.

Natomiast popularno-naukowe, lub filmowe owszem, w związku z tym abym do swojej istniejącej piramidki pięciu tunerów dorzucił kolejny musiałyby być to, chociaż ze trzy, cztery interesujące mnie nowe ciekawe programy np. NGC HD.

 

Edytowane:

Mam nadzieję, że Cyfra+ okaże się na tyle elastyczna, iż w niedługim czasie rozszerzy swoją ofertę skierowaną do abonentów konkurencyjnych platform.

@czarek

Rozumiem, że karta i tuner do odbioru Multipakietu Canal+ jest w zasadzie ofertą dla abonentów platform CP i n, czyli dla tych, którzy do tej pory nie zdecydowali się na Cyfrę. Jakoś w to nie wierzę, aby ci którzy podbijali uprawnienia na kartach nagle mieli z tego zrezygnować. :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzając sprzedaż samego Canal+, Cyfra+ pewnie próbuje zatrzymać pieniądze tych abonentów, którzy ochodzą do konkurencji. Canal+ to niewątpliwie jeden z najatrakcyjniejszych składników oferty tej platformy - w wielu przypadkach decyduje o wyborze tego operatora. Bogatsi klienci decydując się na przejście np. na N będą mogli zachować ten kanał za wcale niemałą opłatą - 39 zł (aż 49 zł z wynajmem dekodera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie z nikim kłócić... jak ktoś moze napisac że C+ jest najlepsza... możesz napisać że dla CIEBIE jest najlepsza. Ja w programie nie znalałem 10 filmów w tygodniu... nie hitów... nie nowości... takich przy których bym sie zrelaksował... Fakt sport i owszem jest duzo jak kto lubi ale film... to juz nie to co kiedyś... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie z nikim kłócić... jak ktoś moze napisac że C+ jest najlepsza... możesz napisać że dla CIEBIE jest najlepsza. Ja w programie nie znalałem 10 filmów w tygodniu... nie hitów... nie nowości... takich przy których bym sie zrelaksował... Fakt sport i owszem jest duzo jak kto lubi ale film... to juz nie to co kiedyś... :?

 

Nie napisałem, że jest najlepszą, tylko jedną z najatrakcyjniejszych propozycji programowych Cyfry+, a to różnica. Jakie są inne? np. National Geographic Channel, HBO. Chociaż zgadzam się, że głównym driverem Canal+ jest polska piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz sytuacja jest niezwykla! Praktycznie ostatni bastion niezaleznosci i potegi platformy C+ pada nie w sensie plajty oczywiscie - koloryzujac troche. Nigdy bym sie nie spodziewal takiego ruchu canal+. Ale w obecnej sytuacji to chyba rozsadne rozwiazanie niestety tylko dla samej marki Canal+. Platformy Cyfra+ to raczej nie wzmocni, a mysle, ze raczej stopniowo bedzie tracila na znaczeniu i pytanie kiedy bedzie kolejny ruch dotyczacy rezygnacji francuzow z utrzymywania platformy poto tylko aby skoncentrowac sie tylko i wylacznie na Canal+ jako dostawcy tresci premium. Rynek jest coraz bardziej trudny - a wczesniejsze zaniedbania inwestycyjne teraz odbijaja sie sromotnie.

Moim skromnym zdaniem aby Canal+ byl na 100% konkurencyjny powinien kodowac sygnal w Nagra CP i Conax N. I bedzie po sprawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś przeszkadzają powtórki to radze zobaczyć Universal Channel to jest dopiero kpina. Wiadomo jest grudzień i każdy ma go za darmo ale bez przesady. System powtórkowy jest po to aby każdy obejrzał co wy siedzicie 24 h przed TV, że widzicie same powtórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zbaranialem :oops: Albo wezme N-ke 3-4 pakietami i dokupie sama opcje canal+.Albo zostane jednak przy tym co mam,rezygnujac ewentualnie z Discovery i HBO.Jednak w komforcie jest pare kanalow,ktorych nigdzie nie ma,a sa czegos warte..NG,albo dla kobiet Kuchnia tv...Koszty i tak beda zblizone,a oferte trzeba bardzo dokladnie przesledzic.Gdyby ten pakiecik dali po dotychczasowych kosztach,wtedy nie byloby nad czym sie zastanawiac,tylko w nogi do N-ki i dobrac canal+.Zobaczymy co mi Cyfra zaproponuje po wyslanym wypowiedzeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herman78

Ja w programie nie znalałem 10 filmów w tygodniu

 

przecież tydzień ma 7 dni,co się uczepiłeś tych 10 premier???, Pani Zemsta,24,cztery poziomo,Piła 3,Przyjaciele te pozycję obejrzę z przyjemnością. tobie też polecam może się zrelaksujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ale mnie zaskoczyła ta oferta. Teraz widzowie CP chętnie będą kupować Fergusony i moduł CP oraz karteczkę na kanały Canal+.

 

To się nazywa pomysłowość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...