Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy nie rozumieją jednego, dla Cyfry nie jest ważne ile abonentów mają konkurenci, tylko najważniejsze jest ile sami mają, a liczba abonentów rośnie (co prawda wolno, ale rośnie) Teraz sporo abonentów nki i CP skusi się na C+ Multiplex jako uzupełnienie oferty i o to Cyfrze chodzi. Same korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Cyfra+ wyjęła taki "As z rękawa" aby przyciągnąć do siebie więcej klientów :wink: Nie chcę powtarzać powyższych postów, ale nowa oferta oczywiście się przyjmie i będzie dużo chętnych na wykup tego pakietu, a to z kolei wpłynie na liczbę abonentów, która będzie teraz rosła szybciej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, jest to oferta dla zakochanych w Polsacie czy n-ce, którzy swoich platform nie porzuciliby za nic w świecie, jako uzupełnienie ich oferty. My natomiast musielibyśmy na głowę upaść aby zamieniać np. komfort z C+ na familijny z C+. Ten pierwszy jest zdecydowanie lepszy i nawet tańszy uwzględniając promocje. A podstawowy z C+ wychodzi tyle co Mini z C+.

Oferta będzie również dobra w momencie wejścia DVB-T, gdy pojawi się spory pakiet naziemnych bezpłatnych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wydaje się, że C+ na tym skorzysta - inaczej by tego nie wprowadzali :P

Ale z drugiej - taki abonent CP czy N ma Echostara lub nboxa a karty C+ tam się nie wsadzi. Czyli musi brać dekoder za 179zł i do tego płacić nie 29 a 39zł miesięcznie. Tak jak policzyłem - taniej jest wziąć podstawowy z opcją Canal+ i zniżką -25% przy okazji mogąc mieć mini-multiroom w mieszkaniu.

Wnioskuję z tego, że więcej obecnych abonentów C+ (mających przecież dekoder) zjedzie do minimum (czyli tylko do tego pakietu) i pójdą do N lub CP niż miałoby to być odwrotnie (czyli ma CP/N i bierze pakiet C+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zaskoczyła ta oferta. Teraz widzowie CP chętnie będą kupować Fergusony i moduł CP oraz karteczkę na kanały Canal+.

 

To się nazywa pomysłowość :wink:

Podobno na modułach CP nie można odbierać HD, prawda li to?

 

Z jednej strony wydaje się, że C+ na tym skorzysta - inaczej by tego nie wprowadzali :P

Ale z drugiej - taki abonent CP czy N ma Echostara lub nboxa a karty C+ tam się nie wsadzi. Czyli musi brać dekoder za 179zł i do tego płacić nie 29 a 39zł miesięcznie. Tak jak policzyłem - taniej jest wziąć podstawowy z opcją Canal+ i zniżką -25% przy okazji mogąc mieć mini-multiroom w mieszkaniu.

Wnioskuję z tego, że więcej obecnych abonentów C+ (mających przecież dekoder) zjedzie do minimum (czyli tylko do tego pakietu) i pójdą do N lub CP niż miałoby to być odwrotnie (czyli ma CP/N i bierze pakiet C+).

Cyfra i tak na tym zjechaniu zarobi bo haracz dla Discovery i innych nadawców zapłaci N czy Polsat a Cyfrze zostanie w garści wysoka marża z własnej marki Canal+, a i kluby piłkarskie będą zadowolone bo im wzrośnie oglądalność i przestaną knuć po kątach przeciw wyłączności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Ale mnie zaskoczyła ta oferta. Teraz widzowie CP chętnie będą kupować Fergusony i moduł CP oraz karteczkę na kanały Canal+.

 

To się nazywa pomysłowość :wink:

Podobno na modułach CP nie można odbierać HD, prawda li to?

 

Nawet, jeśli to co to ma do rzeczy. Wkładasz kartę do czytnika np. Fergusona 8800HD, do kieszeni na moduł CI wkładasz moduł CP i oglądasz HD - czyli C+filmHD i C+sportHD. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła sprzedaż pakietu:

http://www.canalplus.pl/canal/multipakiet

 

Jeśli chcesz skorzystać z Multipakietu CANAL+ możesz:

 

 

wynająć:

 

dekoder SD za 10 zł/mies.,

 

dekoder HD za 15 zł/mies.,

 

dekoder z nagrywarką PVR HD - 20 zł/mies. teraz 15 zł/mies.*

 

kupić:

 

dekoder Strong za 79 zł

 

dekoder Philips HD za 699 zł

 

moduł CAM za 179 zł

 

 

Multipakiet CANAL+ jest samodzielnym pakietem. Nie łączy się z innymi pakietami, ani opcjami dodatkowymi dostępnymi w ofercie CYFRY+.

Jeżeli wybierasz sposób opłacania abonamentu miesięcznie, okres obowiązywania umowy o abonament wynosi 13 lub 18 miesięcy, przy wyborze opłaty za cały rok z góry - 12 miesięcy.

 

* z promocji można skorzystać do 31.12.2007 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sprytne posunięcie Cyfry sam Canal + w ofercie sprzedaży. Szybko wzrośnie liczba abonentów Cyfry może nawet dogonią CP. Pamiętajcie że każdy z CP czy N który kupi Canal+ będzie też abonentem Cyfry+.Pisanie o tym że Cyfra słabo przędzie jest niedorzeczne i głupie . CP nawet nie ma połowy zysków jakich osiąga Cyfra. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak:

Cyfra ma najlepszą oferte sportowo-filmową po prostu premium.Fajnie,że nie trzeba bawić się z tymi pakietami itp.

Mam pytanko:czy jeżeli wezmie się ten pakiet Cyfry,kupi się albo wynajmnie dekoder trzeba bawić się z antenami itp.? czy po prostu kupujesz dekoder,podłaczasz,placisz abo. i normalnie oglądasz kanały canalu plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na ten samodzielny pakiet Canal+ i nie wydaje się to głupie rozwiązanie, ale jeszcze lepiej to wygląda jakby wziąć pakiet podstawowy 25 % taniej i opcję canal+ też 25 % taniej wychodzi 50,25 zł i Stronga mamy za zeta, kilka innych kanałów, których nie ma konkurencja.

Biorąc sam pakiet Canal+ płacimy 39 zł i 10 za wynajem dekodera co daje nizenacznie mniej 49 zł, ale za to już nie ma tych kilku kanałów typu TV4, AleKino itd.

Na tą chwilę śmiało można skorzystać z pierwszej opcji jaką wymieniłem, a mianowicie upust na 12 miesięcy 25 % na pakiet podstawowy i opcję Canal+.

W związku z tym pojawiają się moje pytania: czy nie ma w tym żadnego haczyka?

Na ile podpisuje się umowę z Cyfrą w tej PROMOCJI Strong za 1zł ?

Jeśli na 12 miesięcy, góra 13 to w to wchodzę i będzie to pełnowartościowe uzupełnienie mojej Nki, jeśli 24 miesiące to dziękuję i wybieram drugą opcję samodzielny pakiet Canal + za 49 zł.

Odpiszcie jak to wygląda i co o tym sądzicie?

Z góry dziękuje za posty i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czemu przyjmujesz ze do multi pakietu bierzesz dzierzawe!! i umow jest 13miesiecy.

 

Promocja ze strongiem przy umowie 18 miesiecznej

 

jak dla mnie jest jeden haczyk tego multipakietu zabroniona zmiana pakietu!! czyli jakbys wziąl multipakiet i po dwoch miesiacach zmienic g na podstawowy z canal+ to nie mozesz!!

 

Edycja RafiX: Skasowałem zdublowany post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to pierwszy raz słyszę, że mutipakiet ze strongiem na własność to 39 zł miesięcznie i jednorazowo 1 zł za aktywację?

Rozmawiałem dzisiaj z salonem Cyfry w moim mieście i Konsultantka powiedziała mi, że jest tylko możliwość wynajęcia Stronga naq okres 13 lub 18 miesięcy?

1 zł owszem kosztuje ale tylko przy wybraniu pakietu podstawowego z opcją canal + 25 % taniej więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba miec antene i jak to tam podlaczyc?czy moze jak kupujesz dekoder to ci oni tam podlaczają?jakie to koszty?

ja mam kablowke tylko wiec pytam bo nie wiem

a do czego sluza te karty cyfyr wtedy tez trzeba sie bawic z anteną,kablami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...