Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić poczwórny konwerter (bo potrójnego chyba nie ma) i dokupić do Cyfrowgo Polsatu TnK i Multipakiet Canal+ i mam pare pytań.

 

1.Ile będzie kosztować zakup konwerteta i odbiorników?

2.Można dokupić Orange Sport do MultiPakietu?

3.Czy będe mógł to sam podłączać czy będe musiał korzystać z pomocy montera (przepraszam jeśli zle napisałem)?

 

PS: Wiem że pytania są dziwne ale 1 raz bawie się takimi sprawami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób zamieszania. Do Multipakietu bez problemu możesz dokupić opcję Orange Sport, kanał kosztuje 10 zł miesięcznie.

 

Regulamin Multipakiet Artykuł 14 radzę poczytać.

 

Opcje dodatkowe do Multipakietu to:

-Premium HD

-Canal+ HD

-Cyfra+ VOD

-HBO Digital

 

Więcej opcji nie ma do podłączęnia, także opcji OrangeSport, Filmbox, Mezzo, Cinemax NIE MOŻNA dokupić do Multipakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dogłębne przeczytanie regulaminu:

"Opcja Dodatkowa - [...]Programy wchodzące w skład Opcji Dodatkowej ORANGE SPORT wymienione w Załączniku nr 6 do Umowy [..]"

Artykuł 16:

"§ 6. Regulamin oraz Załączniki nr 1-8 do Umowy w niniejszej wersji obowiązują od dnia 1 stycznia 2009 roku. Opcja Dodatkowa ORANGE SPORT dostępna jest dla Abonentów odbierających Pakiet MULTIPAKIET PREMIUM lub Pakiet MULTIPAKIETU CANAL+."

 

"ZAŁĄCZNIK NR 6

Programy wchodzące w skład Opcji Dodatkowej - ORANGE SPORT oraz wysokość opłat za tę opcję:

Sportowe: Orange Sport

Opłata Miesięczna:

Abonamentowa Opłata Uzupełniająca

(jednorazowo w zależności od daty zawarcia Umowy):

Dzień Miesiąca:

od 2 do 10 włącznie 8 zł

od 11 do 20 włącznie 6 zł

od 21 do 26 włącznie 4 zł

od 27 do ostatniego włącznie 0 zł

Rata Miesięczna 10 zł"

 

I spróbuj mi teraz udowodnić, że Orange Sport nie można dokupić do Multipakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że do Multipakietu można dołączyć HBO i Orange Sport. Polecam jednak szczegółową lekturę regulaminu i cennika - chciałem włączyć na marzec HBO, z czym nie byłoby problemu, ale jego wyłączenie wiąże się z obowiązkiem zapłaty "Pakietowej Opłaty Aktywacyjnej" w wysokości jedynie... 30 zł. Więc jakby ktoś chciał mieć HBO na miesiąc to zapłaci ponad 200% ceny. Jak jest z Orange Sport nie wiem ale podejrzewam, że tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi proszę, czy po wybraniu wyłącznie wariantu Multipakiet Canal+ wraz z kupnem na własność np. dekodera HD Philips DSR 6201/9 za 499 zł,to czy po nadaniu karcie uprawnień tylko na ten pakiet, ów dekoder będzie obierać również kanały FTA, wszystkie te które są wymienione na: http://www.cyfraplus.pl/_pro_uklad-kana ... rd-tv.html ,

a także po wymianie konwerterów również FTA z Astry???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...