Skocz do zawartości

Forum, a komputerowa przeglądarka Opera


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewne pytanie, a mianowicie dlaczego od pewnego czasu forum na przeglądarce Opera w komputerze nie otwiera się prawidłowo? Ładuje się nie do końca, a gdy włączam jakąś stronę to wyskakuje komunikat o braku wykonania bezpiecznej transakcji. Co jest tego powodem? Mam nadzieje, że da się to naprawić.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście i tytule wątku, przez co czytelność postu jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post i tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem, może zerknę w wolnej chwili. Być może chodzi o to, że o ile forum idzie po bezpiecznym połączeniu, to jakieś elementy dociągane z zewnętrznych serwerów, np. wstawiane zrzuty mogą nie iść po HTTPS. Jeśli to dzieje się np. stale w tym samym wątku, to podrzuć link do konkretnej strony, to pobadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem też na Chrome i działa, ew. @Poland może jeszcze sprawdzić, czy wchodzi na forum przez https://forum.satkurier.pl, czy przez https://forum.satkurier.pl - chwilowo z przyczyn technicznych nie mogę wymusić szyfrowania, bo się popsują różne rzeczy :P Zalecam wchodzić przez https, a docelowo za niedługo mam nadzieję będzie z tym zrobiony porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój system operacyjny to Windows XP. Sytuacja wygląda tak że posiadam Operę ale nie tą główną tylko klasyczną. Tam problem występował na wersji Windows 12.17 ale na szczęście znikł po przesiadce 12.18. Na zwyczajnych Operach pasujących do Windows XP problem dalej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że właśnie jego fochy wczesnych Chroper zmusiły mnie do czasowej zmiany przeglądarki z Opery na Chrome (ale używanej na Win 7 64-bit). Po pewnym czasie wrócilem do Opery. Obecnie używam Opery 53 na Win 10 64-bit i problemów nie mam. żadnych W sumie nie dziwi o tyle, że chodzi on na tym samym silniku co Chrome, a który używa większość polskich i światowych internautów, więc jakieś wierzgnięcia to byłby strzał w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...