Skocz do zawartości

Restauracje fast food


Artur912
 Udostępnij

  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który bar fast food lepszy twoim zdaniem ?

    • McDonalds
      13
    • KFC
      13
    • Burger King
      10
    • Subway
      4
    • Pizza Hut
      2
    • inny
      2
    • żaden
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie wybieram Burger Kinga. Jest to jedyny fast food w którym bezproblemowo da się najeść zamówionym jedzeniem. Do tego ich burgery jak na jakość takich miejsc są całkiem smaczne i konkretne. Na drugim miejscu bezsprzecznie KFC, które nie da się ukryć że ma fantastycznego kurczaka. Na trzecim klasyczny McDonalds i to głównie za ich kanapki premium pojawiające się co jakiś czas w ofercie, bo wprowadzają nieco nowości do mocno przestarzałego menu tego baru.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zdecydowanie wolę "slow" foody, ale czasami zdarza mi się jadać i w tych. Trudno wybrać jednoznacznego faworyta bo każdy z tych wymienionych jest lepszy w określonej katagorii. I tak:

 

- Burger King wygrywa jeśli chodzi o burgery, są o niebo lepsze niż w McDonaldzie (choć wiadomo, że do tych "slow foodowych" im daleko), niestety ta sieć ma zbyt mały zasięg w porównaniu do swego głównego konkurenta

- McDonalds wygrywa pod względem kawy - naprawdę jest ona dobrej jakości (ale niestety nie w każdym z lokali jest McCafe) oraz lodów (McFlurry jest pyszne, lody z polewą też), poza tym mają dobre burgery sezonowe (Kanapka Drwala). Wygrywa też pod względem dostępności, zwłaszcza w podróży.

- KFC jest bezkonkurencyjne jeśli chodzi o kurczaki, uwielbiam czasem zjeść Hot Wingsy lub Grandera

- Subway jest dość unikalny sam w sobie i jest to bez wątpienia lokal najzdrowszy z wymienionych, zwłaszcza jak się weźmie "kanapkę" w formie sałatki zamiast w pieczywie (ta sama cena, te same składniki, polecam)

- Pizza Hut - nie wiem czy to można uznać tak do końca za fast food, bo to pizzeria, ale ja za nią nie przepadam, tutaj jeśli chodzi o sieciówki to zdecydowanie wolę np. Biesiadowo (ale wg mnie pizza to nie jest fast food, w końcu jest robiona od zera na miejscu od podstaw, no chyba że w Hut jest inaczej - nie wiem, bo prawie w ogóle nie korzystam z tej akurat sieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak restauracje były pozamykane to można było się podratować McDonaldem. Oj, zostało trochę kaski w tym fast foodzie. :-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatniego roku w moim mieście padło wiele małych knajpek i sklepików z powodu obostrzeń, za to powstały dwa nowe McDonalds i kolejne markety z kapitałem niemieckim...

Aha, też lubię kawę i lody  McFlurry z McDonalds, choć pewnie są naszpikowane chemią. Ale przynajmniej smakują. Pizza Hut porzuciłam, pizza bywała coraz gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z tymi restauracjami. Po prostu po zjedzeniu czegokolwiek np z McD mam od razu rewolucje żołądkowe co skutecznie odstrasza mnie przed odwiedzinami w tego typu miejscach. Jeśli chodzi o lody to na każdym kroku są lepsze, kręcone włoskie niż mcflurry. Poza tym dają więcej i taniej. A kawa lepiej mi smakuje z od Obajtka ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Szczerze mówiąc to już od lat wolę jeść w swoim „Chińczyku", a dokładniej w wietnamskiej budce. Raz że bliżej, dwa to taniej i trzy, to większe porcje. ;)

 

Ale jak mam wybrać z listy to McDonalds, bo też blisko, od czasu do czasu mają fajne oferty zestawów Happy Meal (choć może nie wypada się tym chwalić 😝), i jedzenie całkiem smaczne chociaż ich frytki są za słone. :/

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...