Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orange sport bazuje niemal wyłacznie na "paplaninie" i ma ugruntowana sytuację na rynku medialnym i widownie w wielu przypadkach szersza niz TVP sport .....

Nierozumiem polityki która ponad transmisję sportu nawet z "drugiego gatunku" przedkłada pasmo powtórek.... A gdzie tu mowa o misji publicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 16 października

20:55 Polska - Anglia TVP 1 Komentarz: Dariusz Szpakowski - Andrzej Juskowiak (z Warszawy); Studio: Włodzimierz Szaranowicz - Włodzimierz Lubański - Jerzy Dudek - Michał Żewłakow (z Warszawy); Reporterzy: Jacek Kurowski - Rafał Patyra

 

Piątek 19 października

17:35 Hokej na lodzie, Polska Liga Hokeja: Ciarko PBS Bank Sanok - Comarch Cracovia Kraków TVP Sport

20:20 Koszykówka mężczyzn, Tauron Basket Liga: Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec TVP Sport

 

Niedziela 21 października

15:00 Żużel, Enea Ekstraliga - o 3. miejsce: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń TVP Sport

17:50 Koszykówka mężczyzn, Tauron Basket Liga: Asseco Prokom Gdynia - Stelmet Zielona Góra TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs "Wygraj bilety na mecz Polska – Anglia"

 

"Od 20:00 w sobotę do 12:00 w niedzielę trwał konkurs „Wygraj bilety na mecz Polska – Anglia”. Aby wziąć w nim udział należało odpowiedzieć na 17 pytań zamieszczonych pod kolejnymi numerami zdjęć w poniższej galerii i wysłać odpowiedź na adres mailowy naszej redakcji" -

 

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/repreze ... zi/8785094

 

Świetna inicjatywa,pytania bardzo wymagające - no i inicjatywa jakoś się wpisuje w misje publiczną :)

 

Jedyny zament to sposub wyłonienia zwycięzcy - w mym odczuciu wygrany w konkursie powinien zostać wyłoniony w drodze losowania najlepiej na wizji TVP, a tu kto pierwszy ten lepszy... nie wiem jak innym ale mi odnalezienie odpowiedzi na wszystkie 17 pytań zajeło ok 120min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój 500 post i małe podsumowanie (stan na dzień 16.10.2012 r.):

- 47 rozpisek sportowych Canal+ (nieprzerwalnie co tydzień od 4 grudnia 2011 r.)

- 44 rozpisek premier filmowych Canal+ (nieprzerwalnie co tydzień od 18 grudnia 2011 r.)

- 29 rozpisek sportowych Polsatu (nieprzerwalnie co tydzień od 1 kwietnia 2012 r.)

- 17 rozpisek sportowych TVP (nieprzerwalnie co tydzień od 8 lipca 2012 r.)

 

Mi trochę krócej, bo około 80 min., ale odpowiedź na siódme pytanie (Który zawodnik reprezentacji Polski ma urodziny w tym samym dniu co Włodzimierz Lubański? ) było trochę dziwne, bo ja odpowiedziałem Piotr Giza i Artur Wichniarek, a oni napisali że A.MILIK. A i jeszcze jedno pytanie (Tylko jeden piłkarz obecnej kadry Anglii nie występuje w Premier League. W jakim gra klubie?) i ja odpowiedziałem Jack Butland gra w Birmingham City, bo Birmingham City gra teraz w nPower Championship, a jak dla mnie to jest źle sformułowane pytanie.

 

Opowiedziałem dobrze na chyba 13/17 pytań, ale zgadzam się z powyższym postem że takie konkursy wpisują się w misje publiczną i tak samo powinni zrobić z wybieraniem przez kibiców meczu środowego na TVP 1 - wstawić na sport.tvp.pl głosowanie podobnie jak robi Canal+ i obliczając głosy wykasować te z jednego IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się odpowiedzieć jak najbardziej merytorycznie i ze zrozumieniem czytać pytania...

- kilka pytań było bardzo podchwytliwych: np. Kto jest najstarszym piłkarzem kadry - fotka sugerowała, że Saganowski choć na skutek jego kontuzji był nim Wasilewski

- odpowiedziałem poprawnie na 16/17 pytań, rzekomy błąd popełniłem przy pytaniu o to: jakich dwóch piłkarzy dotknęło piłkę w akcji w której M. Citko zdobył bramkę w 1996 r. na Wembley... w odp sugerowanej przez TVP widnieje nazwisko Warzycha, podczas gdy ten piłkę przepuścił i logicznym, jest, ze piłki dotknąć nie mógł....

 

W każdym razie w przyszłości należy sobie życzyć tego typu konkursów, nastawionych na wiedzę w których organizator nie oczekuje od uczestnika wysłania sms-a za 3zł +vat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 22 października

17:35 Tenis stołowy, Superliga: ZKS Palmiarnia Zielona Góra - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz TVP Sport

 

Środa 24 października

18:40 Koszykówka kobiet, Euroliga: CCC Polkowice - USO Mondeville TVP Sport

20:40 Borussia - Real TVP 1

 

Sobota 27 października

09:20 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata - Soelden: gigant kobiet (1 przejazd) TVP Sport

12:40 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata - Soelden: gigant kobiet (2 przejazd) TVP Sport

17:15 Koszykówka mężczyzn, Tauron Basket Liga: Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot TVP Sport

 

Niedziela 28 października

09:20 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata - Soelden: gigant mężczyzn (1 przejazd) TVP Sport

12:40 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata - Soelden: gigant mężczyzn (2 przejazd) TVP Sport

17:35 Koszykówka TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Degradacja TVP Sport jest niesamowita. Jak przeczyta się ofertę to wyglądas to nieźle: PLH, PLKK, PLK, Speedway Ekstraliga, Superliga tenisa stołowego. Tylko,że PLH,PLKK i Superligę nadają raz na miesiąc lub rzadziej,naprawdę nie widzę sensu,żeby w ogóle to pokazywać,skoro mają nadawać od przypadku do przypadku. Przecież tak się nie buduje widowni. Każda liga powinna mieć minimum jedną transmisję na kolejkę. Popatrzmy sobie na Polsat i wykorzystanie tam praw do posiadanych lig. 4 mecze siatkarskie, 2 mecze piłki ręcznej, 4 mecze T-Mobile Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Enea Ekstraligą to nie przesadzaj, prawie zawsze dwa mecze na kolejkę dawali, z PLK i z PLH to sie zgadzam szczególnie ligę hokejową powinni pokazywać, z drugiej strony trzeba też pomyśleć o oglądalności bo np. spotkanie tenisa stołowego wielkiej widowni mieć nie będzie bo to sport niszowy, ale trzeba go promować i jak najwięcej pokazywać w telewizji, jeżeli TVP Sport ma prawa do pokazywania określonych dyscyplin to powinni to maksymalnie wykorzystywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie napisałem,ze opisywana sytuacja dotyczy PLH,PLKK i tenisa stołowego. W TVP SPort jest dużo powtórek, program ogólnie uległ strasznemu zubożeniu jeśli popatrzymy na to przez pryzmat tych 6 lat nadawania,jak było przez pierwsze 3-4 lata ,a jak jest ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa 31 października

18:00 Koszykówka kobiet, Euroliga: Wisła Can Pack Kraków - Uni Seat Gyoer TVP Sport

 

Czwartek 1 listopada

14:55 Futsal, Mistrzostwa Świata: Brazylia - Japonia TVP Sport

 

Piątek 2 listopada

12:55 Futsal - Mistrzostwa Świata: Argentyna - Meksyk TVP Sport

 

Niedziela 4 listopada

14:25 Lechia - Legia TVP 1

14:50 Podnoszenie ciężarów, Gala - Biłgoraj TVP Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn, Tauron Basket Liga: Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem ile spotkań MŚ w futsalu pokaże TVP Sport ?

Pewnie niewiele znając TVP, jak na razie widzę 2 transmisje w czwartek i piątek, nie wiecie czy pokażą futsal w następnym tygodniu ?

\

@Andi12 www.tvp.pl/prasa/tvpsport tutaj znajdziesz program TVP SPORT na dłuższy okres(3-4 tygodnie) i jak sobie sprawdzisz,policzysz to będziesz wiedział ile spotkań pokażą. Powiem tak: okazjonalne transmisje, kolejna kompromitacja tego kanału za rządów obecnych decydentów politycznych TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że MŚ i olimpiada i tak są w otwartych TVP. Więc w TVP Sport nie ma nic ciekawego a co najdziwniejsze opłaty sobie takie życzą za ten kanał, że u operatorów są w najwyższych sportowych pakietach. A tu nie ma za co płacić. Taki gniot powinien być darmowy. Bo nie rozumiem dlaczego ten kanał jest trudniej dostępny od: Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra, nSportu, Orange Sport i Sportklubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 do 11 listopada pokażą trzy mecze na żywo:

Poniedziałek, godzina 12:55, Argentyna - Włochy

Środa, godzina 10:55, Portugalia - Brazylia

Niedziela, godzina 12:25, II faza grupowa: B1

 

Hahahhaahah tylko tak można to skomentować, po co w ogóle brali te prawa do futsalu ? Odpowiedź prosta, żeby się ponownie skompromitować. No i cel osiągneli.

Ale Eurosport ma prawa więc tam Futsal można śmiało oglądac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bo np. w sobotę i niedzielę żadnego spotkania futsalu nie będą transmitować, widać wybierają według jakiegoś klucza, może tylko te ciekawsze mecze, futsal jest dyscypliną na tyle widowiskową i nieprzewidywalną, że powinni jednak przynajmniej po jednym spotkaniu każdego dnia pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...