Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, wislok napisał:

Dla mnie również Szpakowski jest legendą i nalezy mu sie szacunek

Pamietam te jego legendarne komentarze ze az ciarki przechodzili,i osobiscie uwazam go za jednego z najlepszych komentatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie ten ból tyłka o Szpakowskiego. Prawda jest taka, że słychać po nim, że nie interesuje się piłką, że nie ogląda meczów, nie zna poszczególnych zawodników i finalnie nie ma nic ciekawego do powiedzenia o danym spotkaniu. Do tego każdy mecz jest koncertowo położony przez miliard błędów, przejęzyczeń i najzwyklejszych bzdur. Gdybyśmy wszyscy wykonywali swoją pracę tak jak Szpakowski w ostatnich latach, to po kilku miesiącach wylądowalibyśmy na bruku.

Niech skomentuje IO, niech dostanie mecz z Anglikami w eliminacjach, a następnie niech TVP zrobi mu benefis, niech napisze książkę (chętnie bym przeczytał, bo dobrych anegdot ma sporo) i tyle. Nie widzę możliwości, aby mógł przez kolejne lata jechać na nazwisku.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo o ile dobrze rozumiem TVP nie ma licencji na nadawanie IO 2020 Tokyo w 4K,
Ale jednocześnie mam wrażenie że nic nie stoi na przeszkodzie aby podczas IO TVP Sport nadawało w DVB-T2 w jakości 1080p 50Hz oraz w Dolby Atmos-AC-4?

TVP nie ma/nie może pokazywać IO w 4K, jedynie Eurosport 4K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vinni napisał:

Bawi mnie ten ból tyłka o Szpakowskiego. Prawda jest taka, że słychać po nim, że nie interesuje się piłką, że nie ogląda meczów, nie zna poszczególnych zawodników i finalnie nie ma nic ciekawego do powiedzenia o danym spotkaniu. Do tego każdy mecz jest koncertowo położony przez miliard błędów, przejęzyczeń i najzwyklejszych bzdur. Gdybyśmy wszyscy wykonywali swoją pracę tak jak Szpakowski w ostatnich latach, to po kilku miesiącach wylądowalibyśmy na bruku.

Niech skomentuje IO, niech dostanie mecz z Anglikami w eliminacjach, a następnie niech TVP zrobi mu benefis, niech napisze książkę (chętnie bym przeczytał, bo dobrych anegdot ma sporo) i tyle. Nie widzę możliwości, aby mógł przez kolejne lata jechać na nazwisku.

Dokładnie!

Gość jest nieprofesjonalny a jego fanatycy wszystko tłumaczą "legendą":rofl:

Śmiech na sali na szczęście wreszcie Szkolnikowski coś dobrze zrobił go odstawił od najważniejszego meczu

Mam nadzieję,że jeszcze obrzydzi mi mecz Polska vs Anglia w eliminacjach MŚ 22 i koniec tej upadłej gwiazdy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej nie chodzi o to, że ktoś nie widzi błędów. Chodzi o całą sytuację związaną z nominacjami na finał. Od dawna już było wiadomo kto miał finał komentować.Nie trzeba było z tym poczekać? To nazywanie legendą itd, oczywiście jest  prawdą, tak uważam też Pana Szpakowskiego za legendę, którą wydaję mi się , że porządny szef a nie tylko twitujący co on tam nie nabył i kim on teraz jest dla sportu potrafiłby odpowiednio naprowadzić na zmiany.

A tak postąpiono z Nim tak jak z jakimś [beep]iarzem. To wyglądało tak jakby ludzie z sieci wygrali. A można było inaczej. Osobiście uważam, że obsada finału dobra- komentarz OK. Ale chodzi o otoczkę sytuacji. I Pan Szef wie przecież  najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nikt się nie spodziewał, że turniej w jego wykonaniu będzie aż tak koszmarny. Szpakowski w ostatnich latach miał swój, niski bo niski, ale jednak poziom. Stąd decyzja o powierzeniu mu spotkania finałowego, aby mógł w taki sposób zakończyć pracę jako komentator. Jednak to co wyczyniał podczas turnieju nie mogło przejść bez echa. To był koszmar, osobiście bardzo rzadko narzekam na komentatorów, tak i tak skupiam się na meczu, ale Euro 2020 było pierwszym turniejem na którym przełączałem ścieżkę na audiodeskrypcję, aby mieć święty spokój z rewelacjami Pana Dariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fragmentow z artykulu na rp.pl o Szpakowskim, Borku, Szkolnikowskim

Cytat

Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski publicznie mówił, że na Euro Szpakowski kończy karierę, chociaż jego samego o tym nie poinformował.[...] Gdyby Włodzimierz Szaranowicz chciał opowiedzieć, w jakich okolicznościach Szkolnikowski zajął jego miejsce, bylibyśmy zdziwieni, że tak można.[...] Zamiana Szpakowskiego i Juskowiaka na Borka i Węgrzyna była tym bardziej dziwna, że dwaj ostatni tworzyli najsłabszą parę komentatorów na Euro. Pobili rekord pod względem liczby wypowiedzianych słów, z których trzy czwarte było niepotrzebnych.[...]Przy innych ekspertach, byłych piłkarzach: Andrzeju Juskowiaku, Kamilu Kosowskim i Marcinie Żewłakowie, Węgrzyn jest trampkarzem. [...] Szkolnikowski zamienił dziennikarza, który pracuje od blisko czterdziestu lat w telewizji publicznej, na takiego, który dopiero tam przyszedł i nie tylko nie jest lepszy, ale już uczynił dziennikarstwu sportowemu wielkie szkody. Pracując jeszcze w telewizji Polsat, Borek reklamował zakłady bukmacherskie i komentował walki bokserskie, które sam organizował.

Wiecej, mocnych tez na https://www.rp.pl/Komentarze/307129913-Szczeplek-Zukowski-Ocean-hipokryzji-i-cynizmu.html

 

 

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opinii o Borku i o tym, że wiele szkody wyrządził dziennikarstwu to oczywiście jest odjazd. Ale pozostałe tezy i sytuację opisane, hmm. Nie oni pierwsi to zauważają. Takie są fakty.  Które tezy aż tak mocno mijają się z faktami żeby nazwać to ściekiem ? Oprócz szkody dziennikarstwu, bo tu Borek Top. Bez względu na inne rzeczy( bukmacherka ale w sumie to fakt też jest , że reklamuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...