Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, gregor111 napisał:

Poziom ligi wcale nie spada, tylko jest niski od zawsze. A chyba jest jasne, dlaczego oglądalność ekstraklasy w tvp jest tak słaba. Bo prawdziwi kibice piłki nożnej już dawno mają C+. A niedzielnych kibiców jest niewielu. Ci co mają C+ nigdy nie przełączą na TVP. Ja musiałbym na głowę upaść, gdybym miał zaraz zobaczyć mecz Legii z Jagiellonią na TVP. Przełączę oczywiście na c+ sport. 

 

Oglądalność w Canal+ od momentu rozpoczęcia częstszych tranmisji w TVP Sport spadła, tak więc nie wszyscy myślą tak jak Ty ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest fanem polskiej kopanej to raczej ma Canal+. W TVP jeden mecz z kolejki to raczej taka oferta dla "Janusza" żeby sobie jakąś transmisję obejrzał. Ale okazało się że ten "Janusz" woli jednak obejrzeć skoki albo Lewandowskiego, Szczęsnego, Messiego albo Ronaldo w Lidze Mistrzów.

 

Sam powiem że jednak się przeliczyłem. Myślałem że jednak te transmisje z Ekstraklasy w TVP będą miały bliżej do 1 mln widzów niż 200 tysięcy. Chociaż ciekawe jaką oglądalność będą miały mecze w fazie finałowej. To też będzie dobre porównanie czy reforma ESA37 jednak miała sens z punktu widzenia zainteresowania w kulminacyjnym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejna wypowiedź typu:  zapłaćcie nam jeszcze najlepiej a może gdzieś tam was wrzucimy. Znów klepie o zasięgu, a w innych wypowiedziach twierdzi, że nie o zasięg chodzi. Propaganda w czystej postaci. Nie stać ich, a kupują wszystko co pasuje pod Jacka i tam nie liczą się z pieniędzmi. I nie chodzi mi o to, że źle się stało. Dobrze, że żużel ostatecznie ląduje w Nsport+ , oni robią to dobrze,  Ale żużel Jacka po prostu nie interesuje.  No ale tego Pan Marek nie powie.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność niewiele niższa niż meczu Ekstraklasy.  Natomiast dziwi mnie brak transmisji meczu Igi Świątek pomimo wolnej anteny. Widzimy stosunek TVP do tenisa. Z Doha jedynie 6 transmisji..  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski na 99% nie zagra w rewanżowym meczu przeciwko Chelsea, więc raczej przesądzone że TVP wybierze Barcelona-Napoli.
A tydzień wcześniej pewnie PSG-Dortmund, choć nie wiem czy w głosowaniu kibice jednak nie wybraliby Liverpool-Atletico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Piotr94 napisał:

TVP Sport będzie pokazywać wyścigi F1 H2O tamten sezon pokazywał Motowizja. Ogłoszą to na pewno poniedziałek. Pozdrawiam

A wcześniej prawa miał Polsat. Osobiście nie spodziewam się dobrych wyników oglądalności, przez co transmisje mogą być szybko wycofane z TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr94 napisał:

PKN Orlen jest sponsorem Bartłomieja Marszałka

Zdaje się, że również Lotto - można było oglądać łódkę w strefie Fundacji Lotto podczas ubiegłorocznego Pikniku Olimpijskiego.

 

8 godzin temu, tyrla napisał:

Jutrzejszy mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań skomentują Sławomir Kwiatkowski i Tomasz Sokołowski.

To ciekawe, bo Kwiatkowski chyba komentuje teraz MŚ w kolarstwie torowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Szkolnikowski tak się zarzekał,że kończą z WBSS ,że dbają o publiczne pieniądze i bronią naszego honoru a tu pokażą finał WBSS Dorticos-Breidis. Czyżby Pan Dyrektor okazał się Pinokiem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, wislok napisał:

Mówił,że odzyskali pieniądze i nie będą pokazywać. 

Ja czytałem wywiad w którym mówił że kolejne edycje ich nie interesują po tym co się wydarzyło. Tego o odzyskanych pieniądzach nie widziałem/nie czytałem.

20 godzin temu, informatyk2017 napisał:

Ale kicha 3 transmisje mamy dostepne rownolegle na  stronie internetowej ,a TVP woli dublowac transmisje ze skokow niz pokazac  jedna z pozostalych relacji w TV

Widocznie nawet dubel skoków ma większą oglądalność niż mogłyby mieć te pozostałe transmisje.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja jest ostatnio z pokazywaniem LM. Najpierw studio w TVP Sport, później zamiast meczu program powtórkowy (mecz tylko w TVP1), a później powrót na skróty LM. 11 marca między studiem LM a skrótami będzie powtórka skoków z Lillehammer. Ciekawe czemu zrezygnowali z równoległej transmisji meczu na dwóch antenach, skoro skoki pokazują równolegle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...