Jump to content

Recommended Posts

Godzinę temu, wislok napisał:

To TV sportowa czy jakiś kanał z programami reality-show ? 

A wiesz,że zwycięzca dostaję kontrakt na 3 walki w ACA(najlepsza federacja MMA w Europie)?

Chyba nie,więc zanim zaczniesz oceniać,najpierw się doinformuj czy to reality-show czy coś więcej(dawanie szansy w zawodowym MMA młodym twarzom).

Zwycięzca programu o charakterze reality -show, czytam to co wrzucam drogi kolego. Moim zdaniem takie programy nie są dla kanału sportowego. 

Jak najbardziej takie programy mają sens w kanale sportowym. Co innego gdyby pokazywali w TVP Sport np. Rolnika szukającego żony, a co innego jak pokazują program dotyczący sportu.

Według mnie w świecie sportu nie ma miejsca na [beep]icie ludzi zamykanych jak zwierzęta w klatkach.

• Confused 1

W świecie sportu to jest teraz miejsce nawet na transmisje ludzi grających na playstation także tego.

Ja tylko przypomnę, że tego typu program już był na C+, Piłkarski Diament i to 2 edycje. 

No i gdzie teraz są te diamenty? Jak TVP Sport chce robić programy typu  "Urzekła mnie twoja historia- zawalcz sobie w klatce u Szkolnikowskiego" to proszę bardzo. Uważam to zwyczajnie za [beep]izm.  Sport to nie muzyka i jak jesteś dobry to się zwyczajnie przebijesz. 

Dobór meczów jak widzę - Lechia TV- jak można nie wybrać derbów Krakowa? To naprawdę kolejny [beep]izm. 

A już po samej godzinie emisji widać, że ten program to będzie taki zapychać ramówki w stylu "Bo musimy coś dać polskiego". Mnie osobiście ten program nie będzie przeszkadzał. Gorzej gdyby wymyślili The Voice of Poland z udziałem sportowców.

• Upvote 1

35 minut temu, wislok napisał:

No i gdzie teraz są te diamenty?  

Grają wyżej niż przed programem. 

• Upvote 1

Babiarz dzisiaj przechodził samego siebie podczas transmisji z Doha. Z każdym rokiem jest z nim coraz gorzej. Upodobnił się do Jóźwika pod względem ilości baboli podczas komentarza. Dobrze, że jest Chmara, który go poprawia. Dzisiaj skakała wzwyż Kamila Skolimowska, Norweg Warholm zamienił się w Norwega Ingebrigtsena, zawodnik miał islamskie pochodzenie (w Polsce jest pewnie katolickie?), zawodniczka z Azerbejdżanu płacze po świetnym rzucie młotem, co zostało pokazane, a Babiarz "a co tu się stało?", Włodarczyk go poprawiła, że to po dobrym rzucie...o przekręcaniu nazwisk i o słabej orientacji na bieżni nawet nie wspomnę ("zawodnicy już docierają do połowy dystansu" jak dawno go przebiegli). Jutro jest sesja od 15.15 do 21.15, pewnie będę całą oglądał, więc tym razem wszystko zapiszę. 

Edited by gregor111

13 godzin temu, gregor111 napisał:

pewnie będę całą oglądał, więc tym razem wszystko zapiszę. 

Bardzo ciekawe i pożyteczne zajęcie,  prosimy żebyś podzielił się swoimi notatkami.

Także Eurosport 1 pokazuje zawody. Szczerze powiedziawszy nie wiem po co jest Anita Włodarczyk, która powie może z 5 zdań podczas kilkugodzinnej transmisji. Podoba mi się,że całe MŚ są w TVP Sport, nie muszę się  zastanawiać czy w TVP1, TVP2 , skakać po kanałach. Dzisiaj kumulacja sportu w TVP. TVP Sport pokazuje LA, TVP1 - od 17.30 siatkarzy, TVP2 - mecz Ekstraklasy. Na dwóch głównych kanałach i sportowym trzy różne wydarzenia sportowe jednocześnie. Rzadko spotykana sytuacja w TVP, choć chyba trzech różnych to sobie nie przypominam - nawet jak Mundial - to 1/2 dwa mecze z 3 kolejki fazy grupowej ,a Sport- łączona transmisja. Może podczas Igrzysk to się zdarza to co dziś. 

• Like 1

10 minut temu, jacekmalina30 napisał:

Bardzo ciekawe i pożyteczne zajęcie,  prosimy żebyś podzielił się swoimi notatkami.

Rozumiem, że pisane z przekąsem. Chciałem tylko zaznaczyć, że Babiarz kiedyś był porządnym komentatorem, a teraz zszedł na psy. Tylko tyle. 

@gregor111 tu myślę,że warto pochwalić Sebastiana Chmarę ,że nie wstydzi się, ma odwagę i poprawia, bo właśnie to mnie wkurza u większości Ekspertów TVP,że tego nie robią. Zawstydziłby taki Podoliński,Żewłakow, Mielcarski Szpakowskiego raz, drugi,trzeci, dziesiąty i albo by doszedł do wniosku,że warto powiedzieć pas lub zaczął przykładać się do pracy. 

6 minut temu, wislok napisał:

Także Eurosport 1 pokazuje zawody. Szczerze powiedziawszy nie wiem po co jest Anita Włodarczyk, która powie może z 5 zdań podczas kilkugodzinnej transmisji. Podoba mi się,że całe MŚ są w TVP Sport, nie muszę się  zastanawiać czy w TVP1, TVP2 , skakać po kanałach. Dzisiaj kumulacja sportu w TVP. TVP Sport pokazuje LA, TVP1 - od 17.30 siatkarzy, TVP2 - mecz Ekstraklasy. Na dwóch głównych kanałach i sportowym trzy różne wydarzenia sportowe jednocześnie. Rzadko spotykana sytuacja w TVP, choć chyba trzech różnych to sobie nie przypominam - nawet jak Mundial - to 1/2 dwa mecze z 3 kolejki fazy grupowej ,a Sport- łączona transmisja. Może podczas Igrzysk to się zdarza to co dziś. 

I tak powinno byc caly czas-skoro TVP SPORT jest dostepny rowniez w naziemnej to poco dublowac transmisje.Jak nieraz bywalo  transmisja z dublowana,a inene wydarzenie sportowe tylko na stronie internetowej.TVP nawet nie musi uruchamiac drugiego kanalu sportowego-przeciez ma tyle kanalow do dyspozycji,ze wszystko da sie ladnie poukladac.Za malo wykorzystywany jest tez kanal TVP 3

Babiarz znów się nie popisał. Nie zauważył,że w biegu na 800 m. nie startuje Amos. Powinien jednak patrzeć w monitor, no bo widać z twarzy go nie kojarzy..

Wczorajsza gala z Rosji  i jej jakość to był dramat.Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek ogladał jakąś transmisje z takimi problemami technicznymi.

7 godzin temu, wislok napisał:

@gregor111 tu myślę,że warto pochwalić Sebastiana Chmarę ,że nie wstydzi się, ma odwagę i poprawia, bo właśnie to mnie wkurza u większości Ekspertów TVP,że tego nie robią. Zawstydziłby taki Podoliński,Żewłakow, Mielcarski Szpakowskiego raz, drugi,trzeci, dziesiąty i albo by doszedł do wniosku,że warto powiedzieć pas lub zaczął przykładać się do pracy. 

Podoliński akurat zawstydzał Szpaka i przez to Szkolnikowski zaczął opowiadać bajki o "docieraniu" par i dali Szpakowskiemu najbardziej bezjajecznego eksperta Zewłakowa..

A co do ACA to wina główna była po stronie Rosjan..

Oglądałem PPV na streamie i też były lekkie zawieszki i utrata sygnału.

Tak Anita Włodarczyk gratuluje sukcesu Joannie Fiodorow

Jak to wyglądało w TV? Czy wyksztusiła z siebie gratulacje dla Joanny? Bo oglądałem zawody na Eurosport 1. 

@wislok

Ja z racji tego, że w ESP1 są wieczne reklamy, zmuszony jestem słuchać tego dennego komentarza na TVP Sport. 

Żadnych gratulacji nie było, ani wielkiej radości. Po prostu skomentowała sukces Fiodorow tak jak by był to kolejny rzut w konkursie.

• Thanks 1

19 godzin temu, FanMMA napisał:

Podoliński akurat zawstydzał Szpaka i przez to Szkolnikowski zaczął opowiadać bajki o "docieraniu" par i dali Szpakowskiemu najbardziej bezjajecznego eksperta Zewłakowa..

A co do ACA to wina główna była po stronie Rosjan..

Oglądałem PPV na streamie i też były lekkie zawieszki i utrata sygnału.

Nie oceniam czyja wina tylko piszę jak to wyglądało u mnie w tv.

Dziwi brak finału  chodu na 20 km kobiet , w którym  startuje Polka. W studiu zaś  ekspertem związany z Polsatem Jacek Wszoła. Dodatkowo Babiarz się  wysypał,  że  dziś  chód, później mówił,  że  się  pomylił.  Nieładnie ze strony Pana Redaktora.

Edited by wislok