Jump to content

Recommended Posts

To jest mecz eliminacyjny do ME 2021 w piłce nożnej kobiet.

Cytat

Na mocy zawartego porozumienia TVP Sport w okresie trwania licencji pokaże ponad 270 spotkań (przekłada się to na 550 godzin transmisji). W każdym sezonie stacja pokaże minimum 68 meczów - po dwa w każdej kolejce rundy zasadniczej i wszystkie w rundzie finałowej.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pgnig-superliga-przez-4-lata-w-tvp-sport-komentarz-szkolnikowski

TVP już w 1 kolejce złamała zawartą umowę!! To tak jakby Canal+ zawarł umowę na transmisję wszystkich spotkań Ekstraklasy i to olał, bo coś tam wypadło.. W drugiej kolejce ponownie wypada mecz i łamiemy umowę. 

• Upvote 1

Te dwa w każdej kolejce to wygląda jak nadinterpretacja pismaka. Pewnie mają margines że mogą w danej kolejce pokazać np. jeden mecz, a z innej kolejki trzy mecze.

Pisałem już kilkakrotnie że Szkolnikowski dużo mówi, ale niekoniecznie mądrze ;).

A dlaczego zamiast turnieju WTA z Nowego Jorku i meczu z udziałem Polki są jakieś powtórki retro?

Bo ten turniej nie znajduje się w pakiecie, który posiada TVP.  Prawa posiada Polsat, jednak produkcja jest tylko od półfinałów.

Posted (edited)

Ciekawostka - Mecz Polska -Austria 9.09 właściwie tylko w TVP1 ( w TVP Sport od 22.00) , bo w TVP Sport od 19.00 transmisja meczu lekkoatletycznego Europa-Ameryka. 

Edited by wislok
  • Confused 1
  • Upvote 1

I bardzo dobrze. Dublowanie transmisji w takiej sytuacji byłoby niepoważne.

W dniu 23.08.2019 o 14:35, tyrla napisał:

Mecz Orlen Wisła Płock - KS Azoty Puławy na kanale TVP Sport na YouTube.

Mecz 2. kolejki NMC Górnik Zabrze - KPR Gwardia Opole na żywo na TVP 3 Opole. Retransmisja na TVP Sport o 19:55.

https://sport.tvp.pl/44064745/gratka-dla-kibicow-pilki-recznej-w-polsce-transmisja-hitowego-spotkania-pgnig-superligi-na-youtube

Nowa jakość transmisji mówili... taaa... "Super" TVP Sport, brawo...

To było wiadomo, że TVP zepsuje naszą ligę piłki ręcznej. Nawet magazynu nie będzie. Szkoda, że nSport+ już nie transmituje tej ligi.

• Upvote 1

TVP z jednym kanałem sportowym nie jest w stanie ogarnąć wszystkich praw jakie posiada więc będą pewnie takie kwiatki jak transmisja PGNiG Superligi na TVP 3 Opole

• Upvote 1

Dzisiejszej transmisji  skoków to nie dało się oglądać co chwilę łączyli się z torem wioślarskim(nie wiem jak później było bo zmieniłem kanał ) ,mogliby puścić skoki na TVP 1 a wioślarstwo dać na TVP Sport.

• Upvote 2

Posted (edited)

Transmisja łączona nie zadowoliła ani fanów skoków ani kajakarstwa i była słabym pomysłem. TVP mogłaby wypuścić drugi kanał tylko na transmisje na żywo. 

Edited by Pihał102

Nie sądze aby był drugi kanał sportowy, mogliby pokazać kilka transmisji na TVP 1 lub  2 a reszta na sporcie ,i nie dublować na dwóch kanałach . Lepiej transmisję pokazywać w internecie (czasami nie wiem jak jak myślą o widzu )a w TV powtórki "Rancza "albo "Rodzinki "czy "M jak Miłość "....

17 godzin temu, Maximus2 napisał:

TVP z jednym kanałem sportowym nie jest w stanie ogarnąć wszystkich praw jakie posiada więc będą pewnie takie kwiatki jak transmisja PGNiG Superligi na TVP 3 Opole

Moim zdaniem powinni to puścić na wszystkich wersjach TVP 3, a nie tylko na Opolu.

Co do 2 kanału to pisałem już kiedyś że nie znalazłby się w DVB-T więc i tak byłby cyrki z transmisjami bo ktoś zawsze czułby się poszkodowany. Niby Szkolnikowski zapowiedział 2 kanał jako internetowy, ale moim zdaniem to też bzdurny pomysł. Po co TVP Sport 2 jako kanał linearny tylko w internecie, skoro i tak transmisje są dostępne na sport.tvp.pl i każdy może sobie wybrać co chce w danym momencie obejrzeć. Jedynie mogliby stworzyć apkę na smart TV żeby nie trzeba było oglądać tego w przeglądarce.

• Upvote 1

Dlaczego miałby się nie znaleźć? Jest w tym momencie TVPSport i TVPSportHD. Przecież to te same kanały więc w miejsce jednego z nich mogliby wrzucić TVPSport2.

Spytaj się Szkolnikowskiego, który twierdzi że nie ma miejsca na TVP Sport 2 w DVB-T.

Szkolnikowski mówi,że doprowadzi polski klub do LM  czyli kolejny odlot szefa TVP Sport i wywiad z cyklu "Ależ ja jestem zaj.. świetny" . Przypomnę tylko,że za tego Szaranowicza to przynajmniej IO w Soczi i w RIO były na wyłączność , a lwia część obecnej oferty sportowej jest kontynuacją tego co było na antenach TVP. Ofensywa wynika z kroplówki finansowej od rządu i prezesa przychylnego sportowi. Takich warunków nie mieli poprzednicy, Szkolnikowski nie mówiąc o tych uwarunkowaniach po prostu przedstawia nieuczciwie rzeczywistość. Naprawdę przydałoby się temu Panu troszkę pokory.. 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-sport-dyrektor-marek-szkolnikowski-odejdzie-transmisje-pko-ekstraklasa-z-lechia-gdansk-to-bez-zwiazku-z-jackiem-kurskim

• Upvote 2

Posted (edited)

Z tymi Igrzyskami to też bym nie przesadzał, bo wtedy prawa były sprzedawane zupełnie inaczej niż te na lata 2018-2024. Przy obecnym modelu sprzedaży TVP nie miałoby szans na wyłącznościowe prawa do IO. Aczkolwiek zgadzam się, że Pan Szkolnikowski już dawno odleciał w kosmos i nie bardzo chce z niego wrócić.

Edited by Vinni