Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądze aby był drugi kanał sportowy, mogliby pokazać kilka transmisji na TVP 1 lub  2 a reszta na sporcie ,i nie dublować na dwóch kanałach . Lepiej transmisję pokazywać w internecie (czasami nie wiem jak jak myślą o widzu )a w TV powtórki "Rancza "albo "Rodzinki "czy "M jak Miłość "....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Maximus2 napisał:

TVP z jednym kanałem sportowym nie jest w stanie ogarnąć wszystkich praw jakie posiada więc będą pewnie takie kwiatki jak transmisja PGNiG Superligi na TVP 3 Opole

Moim zdaniem powinni to puścić na wszystkich wersjach TVP 3, a nie tylko na Opolu.

 

Co do 2 kanału to pisałem już kiedyś że nie znalazłby się w DVB-T więc i tak byłby cyrki z transmisjami bo ktoś zawsze czułby się poszkodowany. Niby Szkolnikowski zapowiedział 2 kanał jako internetowy, ale moim zdaniem to też bzdurny pomysł. Po co TVP Sport 2 jako kanał linearny tylko w internecie, skoro i tak transmisje są dostępne na sport.tvp.pl i każdy może sobie wybrać co chce w danym momencie obejrzeć. Jedynie mogliby stworzyć apkę na smart TV żeby nie trzeba było oglądać tego w przeglądarce.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolnikowski mówi,że doprowadzi polski klub do LM  czyli kolejny odlot szefa TVP Sport i wywiad z cyklu "Ależ ja jestem zaj.. świetny" . Przypomnę tylko,że za tego Szaranowicza to przynajmniej IO w Soczi i w RIO były na wyłączność , a lwia część obecnej oferty sportowej jest kontynuacją tego co było na antenach TVP. Ofensywa wynika z kroplówki finansowej od rządu i prezesa przychylnego sportowi. Takich warunków nie mieli poprzednicy, Szkolnikowski nie mówiąc o tych uwarunkowaniach po prostu przedstawia nieuczciwie rzeczywistość. Naprawdę przydałoby się temu Panu troszkę pokory.. 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-sport-dyrektor-marek-szkolnikowski-odejdzie-transmisje-pko-ekstraklasa-z-lechia-gdansk-to-bez-zwiazku-z-jackiem-kurskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Igrzyskami to też bym nie przesadzał, bo wtedy prawa były sprzedawane zupełnie inaczej niż te na lata 2018-2024. Przy obecnym modelu sprzedaży TVP nie miałoby szans na wyłącznościowe prawa do IO. Aczkolwiek zgadzam się, że Pan Szkolnikowski już dawno odleciał w kosmos i nie bardzo chce z niego wrócić.

Edytowane przez Vinni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko zauważmy,że obecny pakiet na IO  z Discovery został wynegocjowany jeszcze za Dyrektorowania W. Szaranowicza. Mnie np. średnio odpowiada formuła obecnego "Sportowego Wieczoru". Większość czasu zajmuje dziennikarz z redakcji, który skupia się na jakimś wydarzeniu, nieraz zauważyłem brak wielu istotnych informacji, bo najważniejsze jest to co na tweeterze itd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wszystko załatwią wspaniałe wyniki oglądalności TVP Sport, dzięki którym sponsorzy chętniej będą płacić klubom za reklamy na banerach stadionowych, a ci z kolei wydadzą zarobione pieniążki na lepszy sztab szkoleniowy, oraz drużynę, która w końcu będzie grać na europejskim poziomie. To wydaje się najbardziej logiczne wytłumaczenie, choć w praktyce i tak wiadomo, że wyjdzie jak zwykle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Szkolnikowski mówił o tym,że jak zostanie Prezesem czołowego polskiego klubu piłkarskiego to wszystkim pokaże,że przy obecnych pieniądzach w polskiej piłce doprowadzi polski zespół do Champions League. Tylko,że zapomina,że coraz trudniej się do niej dostać, dwa zarządzanie klubem piłkarskim to coś zupełnie innego niż bycie szefem kanału sportowego. Widać gość ma bardzo wysoką samoocenę i mniemanie o sobie. Cóż- niech kiedyś faktycznie zostanie to przynajmniej dowie się jak funkcjonuje wycinek rzeczywistości, o którym nie ma bladego pojęcia. 

Mecz Rangers-Legia skomentują D. Szpakowski i Marcin Żewłakow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym myślałem, ale podchodziłem do tego bardziej humorystyczne, chociaż po namyśle doszedłem do wniosku, że gdyby w polski klub zainwestował jakiś milioner, dla którego ważniejsza byłaby pasja, niż zwrot inwestycji, to może coś by z tego wyszło. Ale oczywiście taki scenariusz bardziej pasuje do amerykańskiego filmu familijnego, niż rzeczywistości, zwłaszcza polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Q&A z dyrektorem Markiem Szkolnikowskim.

http://sport.tvp.pl/44140770/dyrektor-tvp-sport-marek-szkolnikowski-o-legii-w-le-planach-na-jesien-i-ekspertach-pilkarskich

Odnośnie Ligi Mistrzów:

Cytat

 Chcemy wzmocnić oglądalność w TVP1, więc studio przedmeczowe będzie w TVP Sport, a sam mecz tylko w jedynce. Później skróty puścimy tylko w TVP Sport. Jest to decyzja korporacyjna, bowiem odpowiadamy za całą ofertę sportową Telewizji Polskiej, a nie tylko za nasz kanał. Oglądalność Ligi Mistrzów w TVP1 ostatnio nie była do końca zadowalająca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to nie pomoże - ba, nawet można zaobserwować , że oglądalność łączna jest wyższa przy dublowaniu niż emisji w jednym kanale - być może to wina, że pomiar Nielsena nie odróżnia unikalnych Widzów tzn. takich którzy nie przełączają się pomiędzy kanałami dublującymi emisję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, diabeu napisał:

Akurat tutaj zasadna decyzja. Po co dublować mecz na dwóch antenach? Z kolei na TVP1 nie ma za bardzo miejsca na dłuższe studio z gadającymi głowami więc będzie ono w TVP Sport.

Zasadna jak [beep]a, skakać po kanałach.. Zrobić całą LM w TVP Sport,a niech jedynka puszcza sobie "Zniewoloną" czy co tam chce. Szkolnikowski jest jednak bezczelny i kłamie bez zmrużenia okiem 

Cytat

 Natomiast jesienią wielką nowością będą rozgrywki PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. Dwa mecze w każdej kolejce

http://sport.tvp.pl/44140770/dyrektor-tvp-sport-marek-szkolnikowski-o-legii-w-le-planach-na-jesien-i-ekspertach-pilkarskich

 

W 1 kolejce 1 mecz . Niech Pan Marek wróci do podstawówki i nauczy się znaczenia słowa "w każdej". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...