Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się nie chce nawet już o tym pisać, to jak TVP Sport traktuje tenis i to takie dwa mega turnieje jak Rogers Cup  i WTA w Cincinnati. Myślałem jak TVP Sport przeszła na nadawanie całodobowe to będzie nadawać te nocne transmisje z USA dawać,a tu poniedziałek jeden mecz i to z retransmisji i to tylko dlatego,że Iga grała, wczoraj i tak nieźle bo pokazali dwa mecze i końcówkę trzeciego, dziś weszli od 2 seta meczu Igi i to jedyna transmisja. . Jutro o dziwo nagle zajarzyli,że w nocy można zamiast powtórek dawać mecze i będą z czwartku na piątek,ale dlaczego nie dać od 17.00 to nie wiadomo. Czekam aż w końcu WTA przejdzie do TV, która rozumie jaki ważny to produkt.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ATP jeśli chodzi o Polaków jest podobnie,a Polsat emituje te turnieje znacznie obszerniej. TVP też mając dobrą wolę mógłby znacznie obszerniej pokazywać mecze tenisowe. Kanał z mniejszym zasięgiem i zapewne niższą bądź porównywalną oglądalnością pokazuje mecze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają kilka kanałów sportowych to mogą te prawa rozmieścić. A z tym marnowaniem praw przez Polsat to już podawałem choćby przykład 1 ligi siatkówki. Nie ma miejsca w ramówce, bo są ciekawsze transmisje, to i te prawa marnują i to nawet w meczach finałowych, które nie wszystkie pokazali.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, diabeu napisał:

Mają kilka kanałów sportowych to mogą te prawa rozmieścić. A z tym marnowaniem praw przez Polsat to już podawałem choćby przykład 1 ligi siatkówki. Nie ma miejsca w ramówce, bo są ciekawsze transmisje, to i te prawa marnują i to nawet w meczach finałowych, które nie wszystkie pokazali.

Gdyby mieli inne transmisje to ok,ale wczoraj pokazali mecz Igi od 2 seta(po zakończeniu meczu Legii) następnie pokazali "Sportowy wieczór"  po czym nie mieli żadnych transmisji, a pokazywali powtórki podczas gdy mecze tenisowe trwały w najlepsze. Dzisiaj w nocy też nie widziałem,żeby mieli jakieś transmisje. Spokojnie mogli transmitować mecze od 01.00 w nocy to samo z poniedziałku/wt i wtorku na środę. Gdyby nie grała IGA to ani w poniedziałek ani w środę z turnieju WTA w Cincinnati nie było by żadnej relacji z turnieju pomimo wolnej ramówki . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...