Jump to content

Recommended Posts

Gdzieś od stanu 17:13 dla Rosji ok. godziny 0.36-0.37 weszła transmisja z siatkówki do TVP Sport. Warto zaznaczyć,że Sylwia Dekiert na koniec studia bokserskiego zaprosiła widzów na mecz siatkówki i nie było już żadnej przerwy reklamowej, autopromocji, tylko weszli od razu z przekazem. 

W związku z tym,że nasi grają o 3 miejsce są zmiany w programie TVP Sport. Wypada e-Sport. Transmisja meczu siatkarzy także w TVP1 , gdzie wcześniej będzie studio.

http://www.sport.tvp.pl/43486981/niedziela-w-tvp-sport-formula-1-pilka-nozna-i-siatkowka

Zarówno TVP1, jak i TVP Sport są w naziemnej tv - to nie można mecz siatkówki dać na TVP1, a na TVP Sport e-sport i najwyżej pasek z informacją o meczu siatkarzy?

Każdy będzie miał wybór co obejrzeć - a nie dublować dwie anteny. 

Nie, nie można bo koszt reklam jest inny podczas siatkówki i e-sportu :D

• Upvote 1

Tylko, że TVP nie tylko z reklam żyje. 

Nie, "że co, proszę?" - tylko tak jest. 

• Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Najważniejsze, że transmitowali galę bokserską do końca, a nie zrobili cyrk, jaki często miał miejsce w przypadku WTA.

• Like 1

7 godzin temu, kamil2505 napisał:

Zarówno TVP1, jak i TVP Sport są w naziemnej tv - to nie można mecz siatkówki dać na TVP1, a na TVP Sport e-sport i najwyżej pasek z informacją o meczu siatkarzy?

Każdy będzie miał wybór co obejrzeć - a nie dublować dwie anteny. 

Można by było, ale mecz siatkówki będzie mieć większą oglądalność w TVP Sport od relacji z e-sportu, nawet jeśli na Jedynce będzie dubel.

• Upvote 1

Wrócił właśnie magazyn gol ekstra w którym omawiają przygodę polskich drużyn w euro pucharach. Fajnie że powiadomili o powrocie kurka:angry:.

W dniu 13.07.2019 o 22:36, wislok napisał:

Bardzo dobra decyzja TVP. Pochwalę tą stację za bardzo obszerne relacje z MŚ w pływaniu obejmujące także inne konkurencje pływackie. Poza tym po raz pierwszy chyba PŚ w Wioślarstwie rozgrywane poza naszym krajem.

Warto dodać,że pierwszy magazyn Ekstraklasy "Gol" w najbliższy poniedziałek o 20.00 . Potrwa on dwie godziny, ciekawy jestem czy będą jakieś nowe, ciekawe elementy. To będzie już stała pora nadawania magazynu ligowego. Warto dodać,że magazyn D. Szpakowskiego w związku z tym zostaje przesunięty na poniedziałki na godzinę 19.00 . "Gol" Retro z kolei będzie w poniedziałki  po  "Sportowym Wieczorze" około 22.35.

@xut2zs pisałem o tym dwa dni temu. Warto śledzić ramówkę kanału. Polecam http://www.tvp.pl/prasa/tvpsport/gdzie są ramówki z większym wyprzedzeniem.

• Thanks 1

Posted (edited)

GOL już był dawno w ramówce, żadna nowość. ;) Ciekawe co zrobią z sobotnim konkursem LGP z Wisły, bo w TVP1 planowana jest tylko druga seria, a na 20:15 w TVP Sport zapowiadali galę boksu.

Edited by bart18

Powinni transmitować w całości skoki, tym bardzie że produkują (chyba) sygnał. Jeżeli zrobią inaczej, to będzie wstyd.

Tak,boks od 21:20 w TVP Sport to się wyrobią (3 walki w tv a cała galą od 19 w internecie) poza tym w nocy walka Pacquaio vs Thurman+3 inne walki,tak jak pisałem w innym wątku TVP Sport pod względem boksu jest już od dobrego pół roku totalnym dominatorem :) co mnie osobiście cieszy bo wszystko za free jest czy to w tv czy w internecie :)

To już nie mogli obu serii przerzucić do TVP1 i pokazać więcej walk w TVP SPORT? Słabo. 

Słabo?

Poza 3 walkami wieczoru walczą same no-name dla niedzielnego fana boksu,ja oczywiście obejrzę całą galę w necie i tu nie mam pretensji do TVP,że pokażą skoki zamiast walki Riakporhe vs Billam-Smith :)

A ja się akurat zgodzę ze trochę słabe takie przerzucanie transmisji pomiędzy kanałami między seriami (chodzi o skoki). Jak już mają transmitować to lepiej jakby całość leciała na jednym kanale, a na drugim np. ten boks (też w całości).

Posted (edited)

Pierwotnie cały konkurs miał być w TVP1, ale zobaczyli że ten ich nowy codzienny ukraiński serial się ogląda i uznali, że pozbędą się pierwszej serii. ;)

Edited by bart18

Mecz Wisła Kraków - Śląsk Wrocław skomentują Michał Zawacki i Andrzej Strejlau.

Galę boksu z walką Artura Szpilki skomentują z Londynu Piotr Jagiełło i Albert Sosnowski.

• Like 1

Rozpiska komentatorska na jutrzejsze mecze el.LE:

Cracovia - Dunajska Streda (Hubert Bugaj, Andrzej Strejlau)

Legia Warszawa - Europa FC (Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński)

W Krakowie dogrywka, Legia gra z włóczykijami, komentator mówił o ekranie pól na pół  - a oglądamy tylko Legię...

Prosiłbym o informację kto oprócz A. Tajnera był dziś gościem studia TVP do skoków . 

Tadeusz Mieczyński i Mateusz Leleń. W studiu po zawodach pojawił się także trener Polaków Michal Dolezal.

• Thanks 2

Z Gali w Londynie TVP Sport pokaże trzy walki :

22:00 Derek Chisora – Artur Szpilka
23:00 Dave Allen – David Price
24:00 Dillian Whyte – Oscar Rivas

Cała Gala od 19.00 w internecie. 

Gala z Las Vegas od 2.30 . W planach mają pokazać 4 walki.

Sergiej Lipiniec – John Molina,
Luis Nery – Juan Carlos Payano,
Omar Figueroa – Yordenis Ugasm,
Manny Pacquiao – Keith Thurman (walka wieczoru około 05:30).

Przypominam,że skoki jutro nietypowo - od 20.15 - pierwsza seria konkursu drużynowego wyłącznie  TVP Sport. Druga seria wyłącznie w TVP1 od 21.10. 

• Thanks 1

W dniu 18.07.2019 o 21:15, MartinFC napisał:

W Krakowie dogrywka, Legia gra z włóczykijami, komentator mówił o ekranie pól na pół  - a oglądamy tylko Legię...

Ja się bałem że na sport.tvp.pl też zrobią jakąś łączoną transmisję, ale na szczęście normalnie odpaliłem sobie mecz Legii bez patrzenia na kompromitacje Cracovii.