Jump to content

Recommended Posts

Kiedyś były fajne czasy SF sprzedawało do wszystkich pucharowych meczów z danego kraju i sygnał też był gwarantowany.

6 godzin temu, kocik89 napisał:

Kiedyś były fajne czasy SF sprzedawało do wszystkich pucharowych meczów z danego kraju i sygnał też był gwarantowany.

Jakoś z Talina przekazu nie było jak Wisła przegrywała z Levadia

Mecz BATE Borysow - Piast Gliwice skomentują: Sławomir Kwiatkowski oraz Andrzej Strejlau.

• Sad 1

Posted (edited)
4 godziny temu, bober1 napisał:

Jakoś z Talina przekazu nie było jak Wisła przegrywała z Levadia

Ale chyba już wtedy praw nie sprzedawało SF bo pamiętam że były nie pakietyzowane. Ostatni taki pakiet kupił TVN, a domowy mecz z Levadią był w PS więc to nie mogło być wtedy.

Edited by kocik89

Mecz DAC 1904 Dunajska Streda - Cracovia skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Transmisje meczów z udziałem polskich drużyn w TVP

BATE Borysów – Piast Gliwice (10 lipca, początek transmisji o godz. 18:35)
Dunajska Streda – Cracovia (11 lipca, początek transmisji o godz. 20:00) Cracovia – Dunajska Streda ( 18 lipca, początek transmisji o godz. 18:45)
Legia Warszawa* – Europa FC (18 lipca, początek transmisji o godz. 20:55)
Lechia Gdańsk – Broendby Kopenhaga/Inter Turku (25 lipca) 
Broendby Kopenhaga/Inter Turku – Lechia Gdańsk (1 sierpnia)

* – w przypadku awansu Legii do kolejnej rundy pokażemy w TVP także jej dwumecz.

W dniu 9.07.2019 o 20:09, xut2zs napisał:

Sygnał produkuje Białoruś więc...kokosów nie oczekuje, jak będzie dźwięk będzie dobrze:rofl:

A tu zonk! Idzie feed 14.5 Mb/s. Jestem mile zaskoczony. Porównamy za tydzień w drugą stronę :)

• Upvote 1

Mecz Brazylia - Polska w LN siatkarzy oglądało w TVP 1 - 0,62 mln (15% udziałów), w TVP Sport - 0,3 mln (ponad 7%).

Posted (edited)

Piękny wynik, sam oglądałem z przyjemnością mecz Piasta. Brawo TVP Sport.

Edited by Arkon

14 godzin temu, marrak napisał:

A tu zonk! Idzie feed 14.5 Mb/s. Jestem mile zaskoczony. Porównamy za tydzień w drugą stronę :)

Belarus TV zainwestowała ostanio w wozy transmisyjne HD na Igrzyska Europejskie.

Od 17 lipca cotygodniowy program Lech TV na antenie TVP Sport, będzie to półgodzinny program przygotowywany przez media klubowe Lecha Poznań.

• Like 1
  • Haha 1

Zmiany w ramówce TVP SPORT. Od 23.45 Final Six Ligi Narodów w siatkówce Polska-Rosja. Z tego powodu myślę wyleci z ramówki live walka wieczoru Gali bokserskiej z Londynu Daniel Dubois - Nathan Gorman. 

• Sad 1

Mam nadzieję,że na dwóch kanałach nie będą pokazywać gadających głów jak będzie walka wieczoru gali w Londynie.

• Upvote 1

Zdaje się,że ostatecznie w TVP Sport będzie cała gala z Londynu a na siatkówkę wejdą około 01.00 w nocy. Tak podaje przynajmniej  taksiegra.pl

• Upvote 1

Bardzo dobra decyzja TVP. Pochwalę tą stację za bardzo obszerne relacje z MŚ w pływaniu obejmujące także inne konkurencje pływackie. Poza tym po raz pierwszy chyba PŚ w Wioślarstwie rozgrywane poza naszym krajem.

Warto dodać,że pierwszy magazyn Ekstraklasy "Gol" w najbliższy poniedziałek o 20.00 . Potrwa on dwie godziny, ciekawy jestem czy będą jakieś nowe, ciekawe elementy. To będzie już stała pora nadawania magazynu ligowego. Warto dodać,że magazyn D. Szpakowskiego w związku z tym zostaje przesunięty na poniedziałki na godzinę 19.00 . "Gol" Retro z kolei będzie w poniedziałki  po  "Sportowym Wieczorze" około 22.35.

• Upvote 1

4 godziny temu, wislok napisał:

Zdaje się,że ostatecznie w TVP Sport będzie cała gala z Londynu a na siatkówkę wejdą około 01.00 w nocy. Tak podaje przynajmniej  taksiegra.pl

Istotnie tak było, dokładniej na siatkówkę TVP Sport weszło w końcówce drugiego seta. Co prawda oglądałem przekaz z Jedynki (bo ten poszedł na sport.tvp.pl), ale o tym wiem, bo Piotr Dębowski powitał widzów kanału sportowego przed rozpoczęciem trzeciej partii i wtedy padła wzmianka "widzowie TVP Sport są w zasadzie z nami już od końcówki 2 seta".