Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany w ramówce TVP SPORT. Od 23.45 Final Six Ligi Narodów w siatkówce Polska-Rosja. Z tego powodu myślę wyleci z ramówki live walka wieczoru Gali bokserskiej z Londynu Daniel Dubois - Nathan Gorman. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.tvp.pl/43480184/liga-narodow-siatkarzy-reprezentacja-polski-w-siatkowce-vital-heynen

Cytat

Transmisja spotkania z Rosją w TVP 1, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej. Początek studia o godzinie 23:15.

 

Boksu wygląda na to, że nie ruszą. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja TVP. Pochwalę tą stację za bardzo obszerne relacje z MŚ w pływaniu obejmujące także inne konkurencje pływackie. Poza tym po raz pierwszy chyba PŚ w Wioślarstwie rozgrywane poza naszym krajem.

Warto dodać,że pierwszy magazyn Ekstraklasy "Gol" w najbliższy poniedziałek o 20.00 . Potrwa on dwie godziny, ciekawy jestem czy będą jakieś nowe, ciekawe elementy. To będzie już stała pora nadawania magazynu ligowego. Warto dodać,że magazyn D. Szpakowskiego w związku z tym zostaje przesunięty na poniedziałki na godzinę 19.00 . "Gol" Retro z kolei będzie w poniedziałki  po  "Sportowym Wieczorze" około 22.35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wislok napisał:

Zdaje się,że ostatecznie w TVP Sport będzie cała gala z Londynu a na siatkówkę wejdą około 01.00 w nocy. Tak podaje przynajmniej  taksiegra.pl

Istotnie tak było, dokładniej na siatkówkę TVP Sport weszło w końcówce drugiego seta. Co prawda oglądałem przekaz z Jedynki (bo ten poszedł na sport.tvp.pl), ale o tym wiem, bo Piotr Dębowski powitał widzów kanału sportowego przed rozpoczęciem trzeciej partii i wtedy padła wzmianka "widzowie TVP Sport są w zasadzie z nami już od końcówki 2 seta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś od stanu 17:13 dla Rosji ok. godziny 0.36-0.37 weszła transmisja z siatkówki do TVP Sport. Warto zaznaczyć,że Sylwia Dekiert na koniec studia bokserskiego zaprosiła widzów na mecz siatkówki i nie było już żadnej przerwy reklamowej, autopromocji, tylko weszli od razu z przekazem. 

W związku z tym,że nasi grają o 3 miejsce są zmiany w programie TVP Sport. Wypada e-Sport. Transmisja meczu siatkarzy także w TVP1 , gdzie wcześniej będzie studio.

 http://www.sport.tvp.pl/43486981/niedziela-w-tvp-sport-formula-1-pilka-nozna-i-siatkowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamil2505 napisał:

Zarówno TVP1, jak i TVP Sport są w naziemnej tv - to nie można mecz siatkówki dać na TVP1, a na TVP Sport e-sport i najwyżej pasek z informacją o meczu siatkarzy?

Każdy będzie miał wybór co obejrzeć - a nie dublować dwie anteny. 

Można by było, ale mecz siatkówki będzie mieć większą oglądalność w TVP Sport od relacji z e-sportu, nawet jeśli na Jedynce będzie dubel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2019 o 22:36, wislok napisał:

Bardzo dobra decyzja TVP. Pochwalę tą stację za bardzo obszerne relacje z MŚ w pływaniu obejmujące także inne konkurencje pływackie. Poza tym po raz pierwszy chyba PŚ w Wioślarstwie rozgrywane poza naszym krajem.

Warto dodać,że pierwszy magazyn Ekstraklasy "Gol" w najbliższy poniedziałek o 20.00 . Potrwa on dwie godziny, ciekawy jestem czy będą jakieś nowe, ciekawe elementy. To będzie już stała pora nadawania magazynu ligowego. Warto dodać,że magazyn D. Szpakowskiego w związku z tym zostaje przesunięty na poniedziałki na godzinę 19.00 . "Gol" Retro z kolei będzie w poniedziałki  po  "Sportowym Wieczorze" około 22.35.

@xut2zs pisałem o tym dwa dni temu. Warto śledzić ramówkę kanału. Polecam http://www.tvp.pl/prasa/tvpsport/gdzie są ramówki z większym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,boks od 21:20 w TVP Sport to się wyrobią (3 walki w tv a cała galą od 19 w internecie) poza tym w nocy walka Pacquaio vs Thurman+3 inne walki,tak jak pisałem w innym wątku TVP Sport pod względem boksu jest już od dobrego pół roku totalnym dominatorem :) co mnie osobiście cieszy bo wszystko za free jest czy to w tv czy w internecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...