Jump to content

Recommended Posts

Mecz Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawą skomentuje duet Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Ciekawe jakie ostatnie dwa spotkania pokażą myślę że Lechia Gdańsk kontra Lech Poznań a w ostatniej kolejce może Lech Jagiellonia (ale pewnie zależeć będzie od układu tabeli).

@slamer82 Tego dnia jest finał Polskiej Ligi Hokejowej o tej porze, więc nie wiadomo czy to będzie ten mecz, strona TVP z programem dla prasy przynajmniej tego nie potwierdza

Oglądałem wczoraj magazyn 4-4-2, a tam taka ekipa: Pieczniczek, Strejlau, Engel, Szpakowski.

Piechniczek powiedział, że mamy piłkarzy w Barcelonie i że najwięcej występów na Mistrzostwach Świata ma Władysław Smuda :lel: Ci go poprawiają, że Żmuda, a ten nie. Idzie w zaparte, że Smuda. Zajarzył dopiero po kilku sekundach. 

Nie obyło się też bez tradycyjnych hashtagów przy okazji jego wizyty w studiu #AWF #OrłyGórskiego #KiedyśToByło #Talaga #Koncewicz #LatoKrólStrzelcówAterazCo?

Szacun za sukcesy, ale w dzisiejszych czasach nie widzę za bardzo sensu w zapraszaniu takich gości i słuchania tego typu wywodów w kontekście meczów reprezentacji Polski w eliminacjach ME. 

Edited by Project_ALF
  • Haha 1

Też oglądałem przez chwilę ten program. Opowiastki historyczne sprzed 40 lat mijają się z celem w  takim programie.

• Upvote 1

Strejlau...jeszcze może być. Ale formuła programu powoli jednak trochę się kończy. Takie moje zdanie. W kółko to samo. Wczoraj to już było mistrzowskie zanudzanie.

Edited by flot
  • Upvote 1

15 godzin temu, slamer82 napisał:

W 29 kolejce TVP pokaże mecz Wisły Kraków z Piastem Gliwice.

https://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-Sport?date=2019-04-06

Chyba w TVP Lechii nie lubią. Nie wiem z czego to wynika, może dlatego, że to niepokorne miasto i nieposłuszne obecnej władzy.

Czyli na to wychodzi, że w 4 najbliższych kolejkach nie pokażą obecnego lidera Ekstraklasy.

Edited by gregor111

Może im chodzi o pełne trybuny.. lub o konfrontację drużyny ostatnio dość medialnej z rewelacją wiosny. Nie wiem, nie znam się....

1 godzinę temu, gregor111 napisał:

Chyba w TVP Lechii nie lubią. Nie wiem z czego to wynika, może dlatego, że to niepokorne miasto i nieposłuszne obecnej władzy.

Czyli na to wychodzi, że w 4 najbliższych kolejkach nie pokażą obecnego lidera Ekstraklasy.

Jacek Kurski nie lubi Lechii Gdańsk? :D

• Haha 1

3 godziny temu, gregor111 napisał:

Akurat Jacek  Kurski jest kibicem Lechii o czym świadczy chociażby opis na twitterze https://twitter.com/KurskiPL Nigdy tego nie ukrywał.

• Thanks 1

Pamiętajmy, że TVP ma ograniczoną pulę spotkań pierwszego wyboru, a mecze które wybrała w najbliższych dwóch kolejkach niewątpliwie do tej kategorii należą. Tak więc w 29. kolejce najwidoczniej musieli sięgnąć po drugi/trzeci wybór. A Lechia-Lech wygląda na spotkanie pierwszego wyboru.

Edited by sailor91

Przecież ten limit dotyczy kontraktu na sezony 2019/2020 -2020/2021 ,a sublicencja na 11 spotkań obecnego sezonu to osobna sprawa. 

Mecz PHL nadal trwa,a skrócony "Sportowy Wieczór" nadano z bliko 1,5 h opóźnieniem między 2,a trzecią dogrywką meczu hokejowego. Z powodu tego meczu opóźnia się także rozpoczęcie transmisji 4 1/4 meczu WTA w Miami. 

8 godzin temu, wislok napisał:

Przecież ten limit dotyczy kontraktu na sezony 2019/2020 -2020/2021 ,a sublicencja na 11 spotkań obecnego sezonu to osobna sprawa. 

To że osobna sprawa, to nie znaczy że tutaj też takiego limitu nc+ sobie nie zastrzegło.

Mecz Wisły z Piastem zniknął z programu. Ciekawe czy zmienią mecz czy po prostu skierują go na inną antenę (w TVP Sport będzie w tym czasie hokej).

Dziś w siedzibie PKOL odbywa/odbył się benefis Włodzimierza Szaranowicza. Jedynka go wyemituje w święta. Nie wiem jak wy ale ja uważam że ten benefis powinien być transmitowany a nie że sobie z niego zrobią program świąteczny. 

Nie przypominam sobie transmisji benefisu na żywo. To pewnie kilkugodzinne spotkanie, które zostanie odpowiednio zmontowane do, nie wiem, niespełna godziny. 

Te mecze ekstraklasy to będą całe czy tylko od drugiej połowy, jak mówi nowa świecka tradycja ,,premium'' TVP? :-P

• Haha 1
  • Sad 1