Jump to content

Recommended Posts

@wislok no spoko, ale koniec końców, TVP nie pokaże nawet ostatniej godziny zawodów, a mniej, bo większość GP poza Monako czy Singapurem zamyka się w okolicach 1:20-1:30 ;).

O ile dostali to za darmo to ok, ale wydawanie pieniędzy to paranoja. Już lepsza byłaby retransmisja.

Edited by bugmenot

Przecież to populizm.Dla biorców 500+ którym się w TVP należy.

• Upvote 1

@bugmenot czy ja nie wiem bronię tego zakupu i jego sensowności? Nie zauważyłem. @kingofsouth nie, bo TVP nie otrzymała jeszcze żadnych środków, ustawa jest u Prezydenta RP i nie została jeszcze podpisana. 

Tu chodzi o promowanie głównie Orlenu. Nie ukrywał tego prezes TVP 

Cytat

W interesie wszystkich jest to, żeby sponsoring Orlenu miał przełożenie na otwartą antenę TVP. Jesteśmy w kontakcie z Polsatem - tłumaczy nam Jacek Kurski.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wyscigi-formuly-1-z-robertem-kubica-tvp-gdzie-emisja

• Upvote 1

Guest kingofsouth

To nic innego jak kiełbasa wyborcza. Patrząc się na to z boku dla osoby nie związanej z taką czy inną partią. Wyścig F1 od 45 minuty nie jest czymś czym się można zainteresować.

Powstaje pół produkt. Takie są fakty.

To może być doprawdy zabawne, Kurzajewski z gośćmi będzie sobie gadał o F1, być może będą mówić- proszę Państwa Kubica wypadł z toru ale tego nie możemy pokazać bo wchodzimy dopiero z transmisją za 15 minut :D  Naprawdę teraz już coraz więcej osób ma TV satelitarną, kablową, dobry internet i jak ktoś jest zainteresowany F1 to będzie miał dostęp do Eleven. Druga sprawa to myślę,że o ile będzie wzrost zainteresowania F1 ze względu na Kubicę to może on być chwilowy, bo oglądalność napędzają sukcesy Polaków ,a nie sam fakt ich uczestniczenia w danym wydarzeniu sportowym. Niestety nie zanosi się absolutnie na to by Kubica miał szanse by regularnie punktować, nie mówiąc o jakichkolwiek podiach. Myślę,ze nawet Polsat zorientował się,że nie zdyskontuje powrotu Kubicy w Eleven i jednak odsprzedali te kilka minut TVP. 

• Haha 1
  • Upvote 2

Ile takie ekskluzywne prawa mogą kosztować? Przecież to wybór tylko dla tych, którym bliżej będzie w 45 minucie włączyć TVP Sport niż stronę z wynikami. Ciekawe jaką rolę będzie pełnił człowiek od wszystkiego Przemysław Babiarz? Już myślałem że Eleven znowu dało tyłka, ale w tej sytuacji wątpliwe by ktokolwiek przełączył  wyścig z Eleven Sport 1 na TVP Sport. Chyba że samo HD będzie biło na głowę, albo dla fanatyków Polsatu będzie komentował Borowczyk.

Dobrze że nie od ostatniego okrążenia, a wręczenie nagród relacja tekstowa ze studia. 

Edited by xut2zs

Fakt, 45 minut wydaje się być śmieszne, ale mimo to TVP uzyskała wyścigi Formuły 1 (zresztą TVP też transmitowała wyścigi Formuły 1 w latach 80-tych, ale tylko i wyłącznie GP z bratnich Węgier).

Nie tylko ;) Były również inne wyścigi Formuły 1 w TP w latach 80 np. GP Monako.

Transmisja wyścigu od 45 minuty to dziwne rozwiązanie, ale jeżeli faktycznie taki był warunek dealu z Eleven Sports, to lepszy rydz niż nic. Zawsze mogliby puszczać godzinne skróty wyścigu albo weekendu. Mam tylko taką nadzieję, że w momencie, gdy wejdą na antenę, pokażą widzom, co się stało w trakcie ostatnich 45 minut, kiedy Maciej Kurzajewski radośnie rozmawiał ze swoimi gośćmi, a także oglądaliśmy reklamy.

Edited by rafpolsat

3 minuty temu, rafpolsat napisał:

Nie tylko ;) Były również inne wyścigi Formuły 1 w TP w latach 80 np. GP Monako.

Transmisja wyścigu od 45 minuty to dziwne rozwiązanie, ale jeżeli faktycznie taki był warunek dealu z Eleven Sports, to lepszy rydz niż nic. Zawsze mogliby puszczać godzinne skróty wyścigu albo weekendu. Mam tylko taką nadzieję, że w momencie, gdy wejdą na antenę, pokażą widzom, co się stało w trakcie ostatnich 45 minut, kidy Maciej Kurzajewski radośnie rozmawiał ze swoimi gośćmi, a także oglądaliśmy reklamy.

Nie wiem czy nie lepsze było by to nic. Dlaczego ? Już mogę sobie wyobrazić brak transmisji finału turnieju WTA , bo przecież od 15 ta okrojona F1 czy innych transmisji , które wylądują przez to wyłącznie w internecie. 

• Upvote 1

[mention=17537]wislok[/mention] no spoko, ale koniec końców, TVP nie pokaże nawet ostatniej godziny zawodów, a mniej, bo większość GP poza Monako czy Singapurem zamyka się w okolicach 1:20-1:30 ;)

Troche przesadziłeś, prędzej 1:40 - 1:50.
Co nie zmienia faktu, że to nieporozumienie i afiszowanie się z tym naraża TVP na jeszcze większą śmieszność.
Lepszą opcją byłaby retransmisja.

2 minuty temu, wislok napisał:

Nie wiem czy nie lepsze było by to nic. Dlaczego ? Już mogę sobie wyobrazić brak transmisji finału turnieju WTA , bo przecież od 15 ta okrojona F1 czy innych transmisji , które wylądują przez to wyłącznie w internecie. 

Jutro wylatują dwa półfinały WTA w Indian Wells w premierze z ramówki TVP Sport. Więc sprawa się trochę rypie i może jednak mogliby tam w TVP pomyśleć o drugim kanale.

• Upvote 1

Moim zdaniem powinien być stworzony dodatkowy TVP Sport 2, skoro TVP ma już sporo praw sportowych i jest problem z ich umieszczeniem w ramówce.

Mowiac szczerze to chyba największa farsa jaką TVP odwaliło za pieniądze podatników.  Tylko po to by prezes Kurski mógł powiedzieć, że mają F1. Sport Premium, dla każdego Polaka  prezent od prezesa. To nawet nie jest już śmieszne. Tak samo z Siatkówką, a tu jeszcze bardziej.  Teraz pewnie paski na TVP Info we Wiadomościach itp. Dramat po prostu. 

Najlepsze w tym wszystkim jest to,, że to chyba najlepsza  z możliwych promocja Eleven.

Ale co tam, suweren będzie miał Kubicę ( od 45 minuty ale co tam).

@Pawop dokładnie, jeszcze bym zrozumiał retransmisję - jakiś godzinny skrót. Ale nie, to by było za proste. Tym Jacek nie mógłby  się tak pochwalić.

Edited by bartas_20
  • Upvote 3

Wyścigi kolarskie od zawsze tak pokazują, nigdy od początku i jakoś nikt nie narzeka. 

• Confused 1

Guest kingofsouth

Porównywanie F1 do kolarstwa jest mało poważne.

Bo w kolarstwie nie liczy się start tak jak jest on najważniejszy w F1!

Edited by grzechu1991
  • Thanks 1

2 minuty temu, bartas_20 napisał:

Mowiac szczerze to chyba największa farsa jaką TVP odwaliło za pieniądze podatników.  Tylko po to by prezes Kurski mógł powiedzieć, że mają F1. Sport Premium, dla każdego Polaka  prezent od prezesa. To nawet nie jest już śmieszne. Tak samo z Siatkówką, a tu jeszcze bardziej.  Teraz pewnie paski na TVP Info we Wiadomościach itp. Dramat po prostu. 

Najlepsze w tym wszystkim jest to,, że to chyba najlepsza  z możliwych promocja Eleven.

Ale co tam, suweren będzie miał Kubicę.

Nie widzę jednak porównania z siatkówką. 

Ale  @wislok no chodzi właśnie o to, że masz to również na innych kanałach.  Tu jeszcze dochodzi fakt warunków tego dealu,  ale zasadniczo za chwilę TVP wykupi np: mecze hurkacza w ATP. I na 5 kanałach i jeszcze w necie będzie miał to samo,  bo ktoś ma jakieś zapędy.

13 minut temu, grzechu1991 napisał:

Bo w kolarstwie nie liczy się start tak jak jest on najważniejszy w F1!

Nie jest, znacznie więcej dzieje się w Pit Stop-ach. Mówimy tu o perspektywie laików a nie fanów tego sportu. O tych którzy to włączą dla Kubicy, Polaka a nie o tych którzy interesują się F1. I to dla nich TVP Sport to kupiła. 

Edited by mad85

Guest kingofsouth
4 minuty temu, mad85 napisał:

O tych którzy to włączą dla Kubicy, Polaka a nie o tych którzy interesują się F1.

Kiełbasa wyborcza ,nic ponad to. Chcesz Polaka w F1 odpalisz od początku. Przy takim bolidzie to po 40 minutach Orlenu, może już nie być w wyścigu.

I co powiesz wszystkim patriotom czekającym na tego Kubicę??? Tej decyzji nie da się obronić. To nie są małe pieniądze za takie PREMIUM.

Edited by kingofsouth