Jump to content

Recommended Posts

Co do MŚ w skokach, to trochę zaskakujące że TVP tym razem nie pokaże kwalifikacji do konkursów mężczyzn ani skoków kobiet. Konkursu drużyn mieszanych też pewnie by nie pokazali, gdyby nie to, że wystartuje polska reprezentacja. W poprzednich edycjach pokazywali jednak pełen program imprezy jeśli chodzi o skoki, a kwalifikacje leciały nawet na głównej antenie.

Eurosport ma pełnię praw do MŚ, do tego chce zachować coś dla wyłączność, dlatego kombinacja i kwalifikacje do skoków są w Eurosporcie.

Opublikowano wywiad z dyrektorem Szkolnikowskim. Możliwe jest pokazywanie F1, ale na pewno nie całe wyścigi.

http://sport.tvp.pl/41435865/dyrektor-tvp-sport-marek-szkolnikowski-formula-1-robert-kubica-prawa-do-wisla-krakow-jakub-blaszczykowski-ranking-weszlo

• Upvote 1

Coś czuje, że będzie dzisiaj wysoka oglądalność Pucharu Włoch w TVP Sport (zwłaszcza, że dzisiaj gra AC Milan i Krzysztof ''Pio Pio'' Piątek).

Huberta Malinowskiego nie da się słuchać, Przemek przylatuj szybko z tego Seefeld .

• Upvote 1

Rotaru skacze ,a ten mówi,że nie znajduje jej na liście.. ,a na ekranie podpisana, dopiero na powtórce się zczaił,że patrzył na listę innej konkurencji D Jakbym nie wiedział to pomyślałbym,że wzięli osobę z ulicy do komentowania, który nie kojarzy zawodników startujących w danej konkurencji. Dlaczego oni Idziego nie wysłali do Glasgow ? 

Idzi prawdopodobnie komentuje w ten weekend jeździectwo. Dziś już Babiarz, powinien być w Glasgow i komentować HME.

Owszem słyszałem go przy jeździectwie, jednak myślę,że powinien zostać wykorzystany przy LA. 

Edited by tyrla

Mam nadzieję, że będzie realizowane w hd bo w OS i Pulsie było w sd a w tym drugim nawet "full sd"

Mecz PSG - MU skomentują Maciej Iwański i Robert Podoliński.

Jak zobaczyłem jaką kadrę zabrał Solskjaer do Paryża to nie wiem czy wybór meczu PSG - MU był właściwy. Sami zobaczcie...

...i zastanówcie się czy taki skład ma szansę odrobić stratę dwóch bramek straconych na Old Trafford. Ja tego nie widzę. 

Po zakończeniu magazynu skrótów LM premiera meczu Petra Matric - Magda Linette w ramach 1. rundy turnieju WTA w Indian Wells. Mecz na żywo o godzinie 20 na stronie sport.tvp.pl.

15 godzin temu, Project_ALF napisał:

Jak zobaczyłem jaką kadrę zabrał Solskjaer do Paryża to nie wiem czy wybór meczu PSG - MU był właściwy. Sami zobaczcie...

...i zastanówcie się czy taki skład ma szansę odrobić stratę dwóch bramek straconych na Old Trafford. Ja tego nie widzę. 

Kogo mógł zabrać skoro https://www.flashscore.pl/mecz/lt9RyhG0/#szczegoly-meczu

Ciekaw jestem czy TVP musiała podjąć decyzję wcześniej czy mogła to zrobić po pierwszych meczach? Możliwe też,że uznali ,że spotkanie Manchesteru United i PSG da TVP wyższą oglądalność niż spotkanie Porto- Roma, choć ja bym wybrał to drugie spotkanie.

Z całym szacunkiem, ale to drugie spotkanie bardziej pasuje do LE, a w Polsce jest mnóstwo kibiców MU, więc wybór wydaje się sensowny. Szkoda, że nie mieli możliwości wybrania wczorajszego meczu w Madrycie, bo to była znakomita reklama LM.

• Upvote 1

Fakt, wczorajszy mecz Realu z Ajaxem był genialny, pokazujący co można osiągnąć wolą walki i grą na 100 %, pokazując słabość przeciwnika

Edited by Mariusz123