Jump to content

Recommended Posts

Szymon Borczuch właśnie komentuję Lekkoatletykę, komentował wcześniej kiedyś już? Bo ja chyba pierwszy raz w życiu go słyszę przy LA.

P. Babiarz i H. Malinowski są w Toruniu na HMP, stąd komentowała osoba, która na co dzień nie zajmuje się LA . 

Wiadomo kto skomentuje mecz Atletico- Juve? Akurat w przypadku tego spotkania komentarz jest kluczowy, bo zapowiada się na starcie dla koneserów. :) Marzeniem byłaby znowu para Laskowski- Podoliński. Ostatnio słuchało się ich rewelacyjnie.

Ta para bardzo przydała się w zeszłym tygodniu gdy Tottenham i Dortmund usypiały swoją grą telewidzów. 

2 godziny temu, SatZnawca napisał:

Bardzo dobrze! Dobrze że nie Polsat! :)

Ja tam bym wolał Polsat. Już sobie wyobrażam mecze z komentarzem Jońcy czy Jasiny. 

• Upvote 1

W "Misji Futbol" Darek Szpakowski powiedział, że będzie miał przyjemność komentować mecz Atletico - Juve.

2 godziny temu, lukas_k napisał:

Ja tam bym wolał Polsat. Już sobie wyobrażam mecze z komentarzem Jońcy czy Jasiny. 

Już wolę ich niż Hajtę czy Kołtonia.

Formuła 1 trafi również do TVP Sport?
https://powrotroberta.blogspot.com/2019/02/tvp-stara-sie-o-transmisje-z-formuy-1.html

Cytat

"Skoro największa firma państwowa Orlen wspiera ten projekt to w interesie wszystkich - państwa, Orlenu i Williamsa, jest to, żeby ten sponsoring miał przełożenie na otwartą antenę TVP. Jesteśmy w kontakcie z Polsatem. Jest wola, ale trzeba dograć pewne szczegóły techniczne" - cytuje Jacka Kurskiego portal wirtualnemedia.pl.

W tekście czytamy, że transmisje trafiłyby na antenę TVP Sport, chyba, że "Robert Kubica będzie wygrywał".

[...]

Ekipa TVP jest w Barcelonie podczas przedsezonowych testów F1, co może potwierdzać ich zainteresowanie tematem.

• Confused 2
  • Upvote 1

Dziś w programie:"Retro TVP SPORT"  o 21:05 mecz Pucharu UEFA z 2003 roku Wisła Kraków vs Lazio Rzym.

• Thanks 1

Godzinę temu, DVB-T(2) INQUIRING napisał:

już od jakiegoś czasu z tego co pamiętam "chodzą" takie głosy.

Tu pewnie chodzi o kolejki 31- 37 no ale czy to ma sens? Czy tvp jest tak bogata że nie może poczekać, to tylko dwa i pół miesiąca. 

Nie przepadam za przedmeczowymi studiami, ale wczoraj oglądałem na PSP i dziś na TVP Sport i to jest przepaść na korzyść TVP. Wreszcie merytoryczna dyskusja i rewelacyjna analiza Podolińskiego..

Mnie to też dziwi - studio lepsze w naziemnej TVP niż w stacji rzekomo "premium", gdzie życzą sobie nawet 20-30zł miesięcznie.