Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Mariusz123 napisał:

Tak swoją drogą to TVP Sport   mocno stawia na skoki, jest to ich produkt nr. 1 w zimę, ale komentatorów na skocznie nie wysyłają, za wyjątkiem konkursów w Polsce, Turnieju 4 skoczni, Planicy,  MŚ, IO. Kiedyś było inaczej.

 

I prawidłowo, wysłanie ich tam wiele nie zmieni. Tak jak studio w TCS, to tylko marnowanie pieniędzy, nic wielkiego to nie daje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rafpolsat napisał:

Papy Kota jeszcze można posłuchać, ale Babiarza tak średnio ;) Jak coś, będzie w Eurosporcie 2 na żywo o 16:00 (ale to tak tytułem OT).

Wiem, że będą w E2, ale ten kanał jest słabiej dostępny. ;)

 

A co do Rafała Kota, w studiu jest w porządku, jako komentator to już gorzej jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FanMMA napisał:

Trochę oglądałem i powiem szczerze z wiekiem coraz gorzej u Szpaka..Ale wiecie co? Najbardziej mnie denerwuje jego wchodzenie w słowo drugiemu komentatorowi..

Oglądając Misja Futbol/Rosja , powiem Ci że są tacy co bardziej się wcinają i co gorsza są w stanie powtarzać po kilka razy początek zdania byle tylko dostać się do głosu. Liderami są Borek, Twarowski i Rudzki.

 

Borczuch też nie lepszy, podejrzewam że mogłoby być gorzej z komentatorami. Czekam na jutro na Laskowskiego. Ale mogłoby być lepiej z transmisjami, męczenie się przed laptopem na meczu Lazio  - w PS to by było nie do pomyślenia. Tak się kończą prawa stacji z jednym kanałem.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dw-pq8bWsAAcekL.jpg

 

 

Komentatorzy Pucharu Włoch najpierw w Polsacie, a teraz w TVP są jak ci uczestnicy legendarnej Olimpiady z Cyrku Monty Pythona:

https://www.youtube.com/watch?v=vFQfidAoBPQ

:thehehe: 

 

Oczywiście niemal każdy bez wyjątku umilał nam czas swoimi złotymi myślami podczas odgrywania hymnów. 

 

Odkryciem tygodnia Szymon Borczuch w roli komentatora ? gdy już na początku pomylił się przekręcając imię trenera Juventusu wiedziałem co to może zwiastować ?  Pękaliśmy w domu jak pomylił Andreasa Granqvista z Thomasem Gravesenem. Leciało to jakoś tak: Gravesen to były piłkarz Genoi, który obecnie tworzy duet środkowych obrońców reprezentacji Szwecji z... 

 

[kilkadziesiąt sekund później]

 

...Lindelofem. Takie są właśnie standardy w tej stacji. Komentator przez kilkadziesiąt sekund udawał Alzheimera szukając w telefonie nazwisko Lindelofa.  

 

Albo jak gadał coś o gościu którego nigdy nie widział na oczy. Wiecie to tak jakbym wykuł biografię Toma Cruise'a, ale nie wiedziałbym jak ten aktor wygląda. W tej sytuacji sprawa dotyczyła Marco Di Vaio o którym Borczuch co jakiś czas wspominał, a gdy Di Vaio notorycznie był pokazywany przez realizatora Borczuch wyraźnie nie wiedział co to za kolo. Po prostu parodia na ekranie. Piłkarskie jaja. Serio oglądając piłkę nożną w TVP człowiek ma często wrażenie, że ogląda jakiś piłkarski odpowiednik La Maviuty z TV4 i te głosy, które nas prześladują w trakcie transmisji piłkarskich to jakaś nowa formuła programu "Mamy Cię!" i że zaraz będzie kurtyna i może wyskoczy jakiś Szpakowski, Szaranowicz czy inny Kurski krzycząc "my tak tylko na żarty". Niestety kurtyna nigdy nie opada i zaraz potem do człowieka dochodzi, że to nie jest wyreżyserowane i że ci udający śmieszno-rzetelnych redaktorków są w 100% prawdziwi. Skąd TVP ich wytrzasnęła, z cyrku, z łapanki? 

 

Jestem ciekawy czy tam ktoś poza Laskowskim poświęcił chociaż z godzinkę na przygotowanie do meczu. Eksperci TVP byli pod tym względem wręcz żałośni. Na czoło wybija się Sebek Mila. Gdybym płacił za abonament to mocno bym się wpienił wiedząc, że kasa z mojej daniny idzie na pensję kogoś tak przeraźliwie żałosnego i nieprofesjonalnego. Ni to śmieszny, ni to przygotowany, ni to nie wiadomo co. 

 

Miło, że TVP pokazuje ten Puchar bo w końcu najważniejsze jest to co na ekranie, ale nie potrafię nie skrytykować tego pseudo opakowania. 

 

 

Kurowski, Podoliński może jeszcze jakoś ujdą, ale Kłos, Szpakowski i Żewłakow... eh. Zastanawiam się dlaczego TVP nie zaprosi chociaż jednego eksperta znającego się na włoskim futbolu. Wiem, że jutrzejszy wieczór jest już nie do uratowania, ale nawet taki Rabij w studiu to już byłoby coś. Co o meczu Superpucharu Włoch ma do powiedzenia Tomasz "yyyyy eeeee aaaaa" Kłos? Niech ten przebieraniec udaje eksperta od Bundesligi lub Ligue 1, a nie pcha się do telewizji psuć ludziom wieczór. Byle pismak z internetu czy inny twitterowicz zrobiłby w tym studiu różnicę.  

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden komentator TVP podobnie jak eksperci nie specjalizuje się w danych rozgrywkach,a po prostu komentują to co im przydzielą. Milan - OK, Manchester, PSG - nie robi to żadnej różnicy. Moim zdaniem Szpakowski powinien już, jak Szaranowicz, komentować od święta - jakiś mecz reprezentacji czy ewentualnie finał LM ,a na co dzień powinni już inni komentatorzy, do tego dobór ekspertów specjalizujących się w danej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...