Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A niektórzy tutaj pisali, że Polacy wolą ligę angielską od hiszpańskiej. Że więcej ludzi ogląda angielską niż mecze Realu i Barcy do 1 bramki, że w Eleven angielskie puchary mają więcej od ligi hiszpańskiej, że dla C+ ważniejsza angielska od hiszpańskiej. Tymczasem TVP wybiera mecz Barcelony do 1 bramki zamiast angielskiego hitu.

Gdyby TVP mogło wybrać do transmisji hit ligi angielskiej lub mecz ligi hiszpańskiej Barcelona - Getafe to by wybrali Barcelona - Getafe.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no generalnie to tak, liga angielska ma lepszą oglądalność od hiszpańskiej (albo miała, nie wiem czy taki stan rzeczy aktualnie się utrzymuje). Co więcej, angielskie puchary w Eleven niejednokrotnie są chętniej oglądane niż ciekawe mecze innych lig ale zwróć uwagę, że to jednak trochę inny target. Mecze Ligi Mistrzów w TVP często ogląda tzw. "niedzielny kibic" i w głównej mierze pod niego TVP będzie wybierała mecze, dlatego pewnie Barcelona, która w mojej ocenie może przyciągnąć więcej takich "niedzielnych kibiców" niż starcie dwóch ekip z Anglii, które w tym sezonie grają atrakcyjną dla oka piłkę ale w ostatnich latach mają raczej małe sukcesy na arenie międzynarodowej. Zapewne sporo osób może ten mecz oglądać dla samego Messiego, czy te same osoby odpalą transmisję dla Salaha, Firmino, De Bruyne albo Gabriela Jesusa? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek o tym informowali już w serwisach sportowych. Pamiętajmy,że mówimy o średniej oglądalności, tą Premier League może mieć wyższą niż La Liga za czasów NC+ ,a mecze Barcelony czy Realu mogą notować najwyższą oglądalność,ale suma summarum to liga angielska ma najwyższą. Wielka szkoda, bo akurat osoby korzystające z Naziemnej Telewizji Cyfrowej w tym sezonie nie mieli okazji widzieć w akcji czy to Manchesteru City czy Liverpoolu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snopek przy hokeju jest spoko. Chciałbym, jednak aby mecze naszej kadry piłkarzy na mundialu i finał komentował Laskowski. Wiem marzenie ściętej głowy bo to dostanie Szpakowski z wiadomych powodów. Jak sądzicie czy każdy mecz będzie komentowany z Rosji?

Edytowane przez Mariusz123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport w sposób skandaliczny pokaże turniej WTA w Miami. Dziś jeden mecz live( 2 w retransmisji ), w piątek -0 , w sobotę- 1(2 w retransmisji), niedziela - 1(2 w retransmisji), w poniedziałek- 1 mecz; wtorek - 1 mecz; środa- 2 mecze 1/4 finału na żywo; Czwartek i w piątek- mecze 1/2 z odtworzenia , w sobotę- finał na żywo. Czyli wyszło mi 8 spotkań na żywo, w sumie 13 spotkań. 

 

Równie skandalicznie pokazywane są MŚ w Łyzwiarstwie figurowym. Jedynie program dowolny par sportowych i kończąca gala na żywo, ponadto z odtworzenia program dowolny par tanecznych. Gdziie soliści i solistki?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest jeden i zawsze w przypadku TVP ten sam, jeden kanał to zdecydowanie za mało. Ramówka w weekend jest zajęta przez popularniejsze rzeczy, zresztą w Internecie przecież i tak wszystko chyba oglądasz, więc nie czyni Tobie różnicy. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Rai Sport pokazywał. To,że Eurosport marnuje być może posiadane prawa nie jest usprawiedliwieniem dla TVP. To są od siebie niezależne podmioty. 

Bart18 TVP Sport na swojej stronie nie pokaże Programów czy to solistów czy solistek. Mecze tenisowe zaś będą pozbawione polskiego komentarza. Więc różnica i dla mnie jest, poza tym każdy kibic woli raczej obejrzeć coś w TV niż tylko w internecie. Moje komentarze nie dotyczą mojej osobistej sytuacji,a są oceną sytuacji w danym kanale TV. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...