Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo częściej, niż Ci się zdaje. Po prosu TVP Sport nie jest pod baczną lupą, jak Eleven, czy sportowe kanały NC+. Polecam swój Przegląd, który pojawi się niebawem na fanpage "Medialnych" (link do Fanpage mam w podpisie), gdzie szeroko omawiam ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko to piszę, nie cierpię tvp, ale brawa wielkie za nabycie praw do finału Pucharu Davisa. To był skandal, że w tym roku nie mogłem nigdzie zobaczyć spotkań PD. Zawsze było na nc+ a w tym roku się wypięli. Przynajmniej będzie można zobaczyć finał.

I jestem także pozytywnie zaskoczony, że cały tydzień na żywo leci snooker i to długie transmisje. TVP jako konkurencja dla Eurosportu w snookerze? Wielkie nieba.

Edytowane przez gregor111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zanosi sie ze jeszcze przez pare lat będziemy musieli sluchac komentarza Szpakowskiego

 

Z pokładu mógłbym zejść formalnie już teraz, ale nie mam takich planów. Nie czuję się wypalony. Nie wszystko zależy ode mnie, chodzi na przykład o zdrowie, ale dbam o siebie. Nie mam planów odejścia zaraz po Rosji 2018, ale też nie patrzę tak daleko jak Katar 2022. Zobaczymy na ile zdrowie pozwoli. EURO 2020? Nie przesądzając, ale może i tak, może to będzie moment pożegnania. Mam nadzieję, że kadra awansuje i ewentualnie pozwoli mi się pożegnać meczem biało-czerwonych.

http://sport.se.pl/pilka-nozna/videoblogi-se-piotr-kozminski-dariusz-szpakowski-jeszcze-sie-nie-wypalilem_1026230.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie Pan Darek nie przeszkadza, wprost przeciwnie, jego głos pamiętam od dziecka i bardzo dobrze mi się kojarzy.

A mnie przeszkadza, bo nie ma pojęcia o współczesnej piłce. Nawet jak przychodzi na Misję Futbol z ogarniętymi dziennikarzami takimi jak Borek czy Smokowski to jest kompletnie nieprzygotowany. To samo dotyczy Engela a szczególnie Tomaszewskiego, który powiedział na live, że nie zna nikogo ze składu Niemiec na PK (a tam m.in. Draxler, Goretzka czy Kimmich). Tacy ludzie nie mają prawa komentować kadry i wielkich turniejów w XXI w. Może i w latach 80 czy 90 nikt nie zwracał na to uwagi bo ludzie mieli mniejszy dostęp do informacji, ale dzisiaj gdy 13 latkowie potrafią wymienić cały skład wraz z rezerwowymi Bayernu, Liverpoolu czy Napoli to jest po prostu śmieszne jak facet który komentuje piłkę nożną to albo wspomina jakieś mecze na Wembley sprzed 50 lat, albo opowiada o polskiej Borussi, której nie ma już od kilku lat.

Edytowane przez brzozi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko zastanówcie się , skoro Szpakowski się tak ośmiesza w waszej opinii to dlaczego M. Pol zaprasza kogoś takiego? Do kogo wy macie pretensje? Ja bym miał do osób odpowiedzialnych za program "Misja Futbol" . Nie ma przymusu słuchania D. Szpakowskiego. Przypominam,że od września 2018 mecze kadry będą także w Polsacie Sport( zapewne z poślizgiem), a niewykluczone,że także finaly MŚ będą w Polsacie . Poza tym mamy XXI w. i naprawdę nawet jeśli jakieś prawa ma wyłącznie TVP to są jeszcze stacje zagraniczne. 13-latkowie to nie mają żadnych obowiązków to i mogą ogarniać cały skład Napoli. Chętnie z nimi pogadam jak będą mieli 70..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-latkowie to nie mają żadnych obowiązków to i mogą ogarniać cały skład Napoli. Chętnie z nimi pogadam jak będą mieli 70..  

Tylko jest taki mały problem, że Szpaku za znajomość tematu bierze pieniądze i to nie małe. W dodatku publiczne. Nie rozumiem więc, co w tym dziwnego że ludzie w związku z tym wymagają profesjonalizmu na antenie. Skoro ma 70 lat i nie chce mu się tym zajmować to niech idzie na emeryturę. Natomiast co do Pola, to praktycznie przy każdym odcinku trwa dyskusja na tt, że Szpakowski nie powinien brać udziału w tym programie bo jest jego najsłabszym ogniwem. Gdyby dorzucić w jego miejsce np Ćwiąkałę lub Twarowskiego, pewnie mielibyśmy tam najlepszy tego typu program w Polsce.

Edytowane przez brzozi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że wiesz jakie pieniądze bierze Szpakowski bo ja nie wiem. Wiem natomiast,że jak został odsunięty od komentowania to było bardzo dużo protestów i żądań by Dariusz Szpakowski został przywrócony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam,że temat dotyczy kanału TVP Sport,a nie programu "Misja futbol".

 Widzę,że TVP Sport wprowadził do ramówki Puchar Federacji.. Są to krótkie wejścia pomiędzy kolejnymi wyścigami w ramach PŚ w Łyżwiarstwie Szybkim.  No cóż drugi kanał jest koniecznością,ale lepiej wydawać kasę i później nie nadawać PHL, PŚ w Judo, PŚ w Triathlonie, Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym, MŚ do lat 17(retransmitowano jedynie mecz finałowy), a z polskich lig - koszykówki kobiet nadać jedynie spotkania finałowe i 10 spotkań Ekstraklasy Piłkarek ręcznych. Jaki sens jest kupować Finał Pucharu Federacji by go faktycznie nie pokazać?  

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam,że temat dotyczy kanału TVP Sport,a nie programu "Misja futbol".

Widzę,że TVP Sport wprowadził do ramówki Puchar Federacji.. Są to krótkie wejścia pomiędzy kolejnymi wyścigami w ramach PŚ w Łyżwiarstwie Szybkim. No cóż drugi kanał jest koniecznością,ale lepiej wydawać kasę i później nie nadawać PHL, PŚ w Judo, PŚ w Triathlonie, Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym, MŚ do lat 17(retransmitowano jedynie mecz finałowy), a z polskich lig - koszykówki kobiet nadać jedynie spotkania finałowe i 10 spotkań Ekstraklasy Piłkarek ręcznych. Jaki sens jest kupować Finał Pucharu Federacji by go faktycznie nie pokazać?

 

Poniewaz final FED Cup dadza na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może niech mecze LE dają jedynie na stronie internetowej? Byłbyś zadowolony z takiego rozwiązania? Transmisję z netu to ja zawsze znajdę, internet powinien zawsze stanowić alternatywę, a nie być jedyną możliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może niech mecze LE dają jedynie na stronie internetowej? Byłbyś zadowolony z takiego rozwiązania? Transmisję z netu to ja zawsze znajdę, internet powinien zawsze stanowić alternatywę, a nie być jedyną możliwością.

 

Ten mecz został kupiony w ostatniej chwili, więc się nie dziw, że będzie pokazywany tak, jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...