Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurski jest fanem Barcy, więc pewnie już na następne spotkanie głosowań nie będzie  :mrgreen:

Będzie głosowanie, bo Barca zagra z ogórami w środę. :) Chociaż Sporting pokazuje, że nie takie z nich ogórki, rok temu wyglądali gorzej.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat osobiście nie narzekam tak mocno. Obejrzy się mecz BVB na ZDF ,a mecz Realu z TVP1 się nagra. Jednak mecz Realu to nie jest żaden hit. Ciekawsze są mecze Tottenhamu z BVB, Lipska z Monaco czy Liverpoolu z Sewillą. Dlaczego w sondzie nie można było dokonywać wyboru spośród wszystkich rozgrywanych spotkań? Fani LFC nawet nie mieli szansy zrobić to co fani "Królewskich". Ten "demokratyczny" wybór został ograniczony . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat osobiście nie narzekam tak mocno. Obejrzy się mecz BVB na ZDF ,a mecz Realu z TVP1 się nagra. Jednak mecz Realu to nie jest żaden hit. Ciekawsze są mecze Tottenhamu z BVB, Lipska z Monaco czy Liverpoolu z Sewillą. Dlaczego w sondzie nie można było dokonywać wyboru spośród wszystkich rozgrywanych spotkań? Fani LFC nawet nie mieli szansy zrobić to co fani "Królewskich". Ten "demokratyczny" wybór został ograniczony .

Głosowano też na twitterze, a tam mogą być maksymalnie 4 możliwosci wyboru w sondzie, więc może dlatego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień to ja mam nadzieję, że będzie też głosowanie i spokojnie fani Manchesteru United zrobią swoje. Prawda @wislok ? ;)

Za tydzień nie ma meczu w LM.

Za dwa tygodnie jedna opcja to mecz PSG z Bayernem. Jak wybiorą coś innego (w co wątpię) to będzie głupota z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień to ja mam nadzieję, że będzie też głosowanie i spokojnie fani Manchesteru United zrobią swoje. Prawda @wislok ? ;)

 

Odpowiem tak. W ostatnich latach w TV otwartej istnieje właściwie tylko Real, Barcelona i Bayern. Wiele innych ekip nie może liczyć na transmisję. Bym sobie życzył jako abonent jedynie telewizji naziemnej by móc sobie komfortowo obejrzeć w akcji czy to United grąjący obecnie znakomitą piłkę , Napoli czy chociażby Tottenham. Futbol nie kończy się na tych trzech ekipach wymienionych w pierwszym zdaniu. Na szczęście jest Eleven gdzie jest rzeczywisty wybór w weekend- chcę Barcę oglądam Barcę,ale jak wolę Valencię, Napoli, Milan, Atletico to je obserwuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni unieważnić wielokrotne głosy z tego samego IP. Jak takie głosowania dalej będą, to na TVP będziemy oglądać tylko Real i Barcelonę.

To tak nie działa, na pewno były tam pliki cookies, które to blokują. Jak się włączy, a następnie wyłączy połączenie albo się użyje bramki proxy to będzie można w niektórych ankietach głosować ponownie, a w innych pliki cookies cię rozpoznają. Trochę szkoda, że się nie załapałem na tą ankietę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice, którzy znają się na piłce na pewno nie będą oglądać meczu Realu Madryt z leszczami. W fazie grupowej LM ogląda się mecze, gdzie pary są wyrównane, bo to one decydują o układzie tabeli. Świadomy kibic zobaczy dzisiaj spotkanie Tottenham-Borussia, lub jak w moim przypadku Liverpool - Sevilla na C+ Sport2.

Spotkania Realu/Barcelony/Bayernu z drużynami klasy słabszymi oglądają tylko fani ww. drużyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień to ja mam nadzieję, że będzie też głosowanie i spokojnie fani Manchesteru United zrobią swoje. Prawda @wislok ? ;)

Rzeczywiście można zobaczyć jak Manchester przegrywa w Rosji z CSKA :) może nawet zagłosuję na ten mecz pomimo tego, że PSG-Bayern wygląda na sztos. :D W końcu miło się patrzy jak przegrywa MU z The Social One na ławce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam nadzieje, że TVP 1 HD zadba o jakość transmisji i puści ten mecz w natywnym HD i z dźwiękiem DD 5.1 bo ostatnio w naziemnej TVP 1 HD i TVP 2 HD pomimo, że nadają materiał który został nagrany w systemie 5.1 i mają takie możliwości puszczają zwykłe stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice, którzy znają się na piłce na pewno nie będą oglądać meczu Realu Madryt z leszczami. W fazie grupowej LM ogląda się mecze, gdzie pary są wyrównane, bo to one decydują o układzie tabeli. Świadomy kibic zobaczy dzisiaj spotkanie Tottenham-Borussia, lub jak w moim przypadku Liverpool - Sevilla na C+ Sport2.

Spotkania Realu/Barcelony/Bayernu z drużynami klasy słabszymi oglądają tylko fani ww. drużyn.

Ja obejrzę RasenBallsport Leipzig z AS Monaco że względu na debiut tej pierwszej ekipy w LM, oraz na Kamila Glika. :D

 

Głosowanie na stronie sport.tvp.pl ma tylko sens wtedy, jak zostanie wprowadzony wymóg logowania, w przeciwnym razie co kolejkę będziemy mieli takie kwiatki jak real* - APOEL. :crazy:

 

 

*real celowo z małej - @Barti proszę tego nie poprawiać.

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to tylko z okazji pierwszego meczu zrobili głosowanie. W kolejnych kolejkach powinni pokazywać wyłącznie najciekawsze mecze bo w głosowaniu potem mamy takie kwiatki jak teraz.

W drugiej kolejce jednak i tak niespodzianki by nie było, Bayern z Lewandowskim wygra z każdym w każdym głosowaniu  :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...