Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o WTA to już się przyzwyczaiłem do TVP Sport, dla mnie transmisja do transmisja, każda stacja dostaje taki sam obraz a jak komuś nie podoba się komentarz to można wyciszyć dźwięk, ważne że TVP Sport zawsze pokazuje mecze polaków, co jest dla mnie ważne.

Edytowane przez tyniecdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie tego Piotra jagiełło?? Nie wiedziałem,że TVP ma kogoś innego od boksu niż Szczęsnego i Rudzińskiego. Dzięki TVP za transmisję Łyżew figurowych. Ładne te babeczki :D Dziś ważne starty w Łyżwach szybkich, skoki- weekend z TVP jednym słowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie tego Piotra jagiełło?? Nie wiedziałem,że TVP ma kogoś innego od boksu niż Szczęsnego i Rudzińskiego. 

 

Tak, współkomentował już walki w lidze WSB. Zdaje się, że pisze dla portalu SportoweFakty.pl. Natomiast boksem zajmuje się także Bogusław Solecki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Czasami nakładają się transmisje i wtedy drugi kanał byłby bardzo przydatny. Niestety TVP nie ma własnej platformy i raczej nie ma co liczyć na kanał serwisowy. A tworzenie "stałego' mija się z celem, bo co by tam nadawali przez większość czasu? Wielkie chwile polskiego futbolu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD to byłoby idealne miejsce na takie transmisje, no ale zapewne mecz Pucharu Niemiec oglądałby się gorzej niż nie wiem już która powtórka Rancza czy Rodzinki.pl (chociaż w październiku to chyba aż tak na to nie patrzyli transmitując przez kilka godzin dziennie Konkurs Chopinowski, który raczej myślę że zaniżał im wyniki).

Teraz mamy aż 4 relacje na raz na sport.tvp.pl, ba nawet 5 od 20.30 będzie przez kilkanaście minut :) W tym 4 z komentarzem.

Edytowane przez bart18
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem TVP Sport. Kontent jaki posiadają nie jest zrównoważony . Okres zimowy jest bardzo obfity , bo mają Łyżwiarstwo szybkie, short-track, łyżwiarstwo figurowe, bobsleje, skeleton, hokejowa LM , reprezentacja i PLH. Do tego dochodzi jeszcze piłka ręczna, piłka nożna plus ewentualnie inne okazjonalne transmisje jak ostatnio boks. Jednak są takie okresy w TVP jak wrzesień - połowy listopada gdzie transmisje można było policzyć na palcach dwóch rąk. Do tego dochodzą oszczędności poprzez brak transmisji mimo wolnej ramówki. Jeśli mamy to drugie zjawisko to nie liczmy,że uruchomią drugi kanał- to koszty zaczynając od koncesji,a kończąc opłatą za miejsce na satelicie.

EDIT: trafna decyzja TVP o emisji meczu Rumunia-Dania w MŚ w piłce ręcznej!! Co tam się dzieje !! Te MŚ to niesamowity rollercoaster emocji, walki!!

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Szpakowski w ogóle się jeszcze przygotowuje do meczów? Czy uznał, że jest tak dobry, że nie musi ?!

 

Oglądając dzisiejszy mecz Barcelona - Guangzhou mam wrażenie, że ta druga teza jest trafna... Przez całą 1 połowę marudził, że nie ma Messiego, że pewnie Enrique dał mu odpocząć bla bla bla, że wejdzie z ławki pewnie po przerwie itp.

A nawet nie chciało mu się przeczytać, że Messi w dzisiejszym meczu nie zagra z powodu kolki nerkowej, info rozpowszechnione dziś wszędzie. 

Szpakowski dopiero po przerwie łaskawie o tym poinformował widzów mówiąc "przypomnijmy tym, którzy dopiero włączyli odbiorniki, że Messi dziś nie zagra z powodu kolki nerkowej"... Niezła [beep]ada Panie Darku!! 

Poza tym przypomnę, że Guangzhou wygrało Ligę Mistrzów Azjatycką, a nie "ligę Azjatycką", różnica trochę jest... 

 

Rozumiem, że rywale dziś byli skazywani na pożarcie, ale żeby w 30minucie meczu już mówić "Już teraz zapraszamy Państwa na niedzielny finał River Plate z Barceloną na godzine 11:30" to nie wypada.....

 

Zresztą Szpaku to fanboj Barcelony i tyle "Suarez strzelił gola dla siebie, za Messiego i za Neymara"  haha no rozwalił mnie tym tekstem, jakby mówił do dziecka "Zjedz za mamusię, za tatusia... " :D

 

Już nie będę nawet wspominał ile minut przegadał z Żewłakowem na temat Bayernu i tego kto zostanie ich ewentualnym trenerem, co to ma wspólnego z dzisiejszym meczem? Nie zabrakło tematów Lewego, PSG, Krychowiaka... Jednym słowem, Panie Darku niech Pan już kończy z komentowaniem, bo ja mam dość!! 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpaku wcześniej kończył już mecz w 60-70 minucie ;) Czasami był niezły cyrk, jak już w 70 minucie skończył praktycznie mecz a tu 77 minuta i gol, 85 minuta i gol :D
Najlepsze są podsumowania Szpaku tak w 75 minucie ;) Podsumowanie całego spotkania i zakładanie wygranej.

 

Nieźle się ubawiłem jak Szpaku siedział w studio przy piłce ręcznej. Ten Szpaku to ekspert i komentator od wszystkiego. Pamiętacie jak komentował skoki narciarskie? :D

 

Z TVP nikt go nie wygryzie, bo Szpaku to stary wyga. Ale czas Szpaka przeminął niestety. Na ukojenie swoich łez może jedynie pokomentować 3 razy do roku towarzyskie spotkania Polaków.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wpadek Szpakowskiego, to wczoraj wypalił, że KMŚ są protoplastą Pucharu Interkontynentalnego. Oczywiście pewnie wiedział, że jest odwrotnie, ale w swoim stylu przekręcił.

 

Szpakowski komentował też hokej, a idąc tym tropem to właśnie tym bardziej powinien komentować piłkę ręczną, która jest bardziej podobna do nożnej, niż krążek hokejowy. Bramki też są większe, bardziej podobne do tych z piłki nożnej. Ale to oczywiście żarty. Bo wiemy że Szpakowski komentuje hokej na IO tylko ze względu na to, że jest to jedyna dyscyplina na zimowych IO, którą może komentować. To też świadczy o jego jednowymiarowości, ograniczeniach komentatorskich.

Szaranowicz co by nie powiedzieć to jednak potrafi skomentować kilka bardzo różniących się dyscyplin. A Przecież to wioślarstwo/kajakarstwo to też chyba Szpakowski wziął ze względu na medale w tej dyscyplinie. Zawsze jest duża szansa , że na IO się skomentuje medal, bo trudno znaleźć inny powód komentowania akurat tego przez niego. Kiedyś komentował to Artur Szulc.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak kajaki i wiosła na IO w Atenach komentowali Marek Kaczmarczyk i Kajetan Broniewski i była to zupełnie inna jakość. Pełna profeska, a jednocześnie mega emocje.

 

Ostatnio Szpaku wypalił podczas studia po meczu Polek z Rosjankami, że tak jak sportowiec siedzący w studio z reguły ma ochotę "wejść" na boisko, on woli komentować niż prowadzić studio - jeszcze gotowy pojechać do Herning i skomentować mecze o medale ;D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...