Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po promocji. Teraz gdy możliwość oglądania tego programu straciła spora rzesza abonentów CP (Mini, MiniMax, Familijny) oglądalność kanału w sondażach sporo straci. Zawsze można dokupić ten sport za 13.90 i mamy Bundeslige w Eurosporcie 2 i kto wie co będzie z tą ligą angielska na ESPN.

O lidze angielskiej to możesz zapamnieć prawa pokazywania tej ligi w Polsce ma Canal+ tu chodzi o ESPN w wersji amerykańskiej na tamtejszy rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
zrozum, że transmisje na tvp sport kosztują... :D

 

Ze tak zapytam co kosztuje..????? (Mam tvp sport w n )

Jedynie liga rodzima żużla warta uwagi a tak .. powtórki .. polska liga koszykówki i to co na Eurosporcie i to Eurosporcie jeden.. ( fta z astry ) Niby turniej o czapkę gruszek w RPA ma tyle kosztować.. lol.

Dla mnie jeszcze to jest ciekawe:

- I liga piłki nożnej

- Copa Libertadores

- piłka ręczna MŚ/ME i Bundesliga

- "Złote Transmisje"

- dokumenty

Tak więc jest co oglądać. A latem to normalne, że prawie nic ciekawego nie ma. W innych kanałach (poza PS/PSE) też tak jest. Choć tego Pucharu Konfederacji w ostatnim tygodniu trochę za dużo było... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrozum, że transmisje na tvp sport kosztują... :D

Ze tak zapytam co kosztuje..????? (Mam tvp sport w n )

Jedynie liga rodzima żużla warta uwagi a tak .. powtórki .. polska liga koszykówki i to co na Eurosporcie i to Eurosporcie jeden.. ( fta z astry ) Niby turniej o czapkę gruszek w RPA ma tyle kosztować.. lol.

niee, MŚ w RPA 2010, w Brazylii 2014 no i Euro 2012 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To ty chyba nie oglądasz polsatu sport/extra przecież tam jest dużo transmisji nawet w lato

Napisałem, że latem w TVP Sport mało ciekawych transmisji live. To samo dotyczy innych stacji (oprócz PS/PSE, gdzie transmisji jest sporo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz wszystko wychodzi na jaw kto posiada pakiet Familijny i płacze z braku TVP Sport :D . Pozostają teraz dwie możliwości dopłacać za pakiet Sport 13,90 lub dołożyć 6 zeta więcej podpisać porozumienie przynajmniej na rok i za 19,90 mieć pakiet Relax Mix. To już sami decydujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz wszystko wychodzi na jaw kto posiada pakiet Familijny i płacze z braku TVP Sport :D . Pozostają teraz dwie możliwości dopłacać za pakiet Sport 13,90 lub dołożyć 6 zeta więcej podpisać porozumienie przynajmniej na rok i za 19,90 mieć pakiet Relax Mix. To już sami decydujcie

 

Moim zdaniem lepiej dopłacić do pakietu sport bo taki Polsat Sport to bardzo fajny kanał lepszy niż TVP Sport (ale i ten ma swoje perełki). Ale wiadomo zależy co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem walczmy o TVP HD we wszystkich platformach. Tam też będą wszystkie mecze z tym że "nieco" lepszej jakości.

 

Moim zdaniem TVP HD jeśli chodzi o jakość to w n-ce zaskakuje w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To naprawdę fajny kanał w prawdziwym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaną wybrane - wszystkie :) Od Euro 2008 wszystkie mecze MŚ i ME muszą być w kanałach otwartych.

 

Czy wszystkie muszą być pokazane to nie byłbym tego taki pewien. Ale na pewno będą wszystkie mecze bo takie jest zapotrzebowanie rynku. Od 1998 roku zawsze są pokazywane wszystkie mecze MŚ i ME. Poza feralnym rokiem 2002 kiedy Polsat postanowił nie pokazać nam wszystkich meczów MŚ na żywo, tylko wybrane spotkania można było obejrzeć w TVP 2, Polsacie i TV 4. Teraz już coś takiego raczej się nie powtórzy bo za dużo straciliby z reklam a TVP nie ma przecież interesu nabijać kasy platformom cyfrowym i sieciom kablowym, które nie należą do nich. Na pewno wolą zarobić kasę na reklamach.

Za kilka lat sytuacja może się zmienić i TVP Sport razem z TVP HD może będą za darmo w DVB-T, tak jak to było dotychczas. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A nie tak dawno wszyscy drwili z TVP Sport i twierdzili, że "to [beep]" i że "nic tam nie ma" :D

W Polsacie Sport czy PSE jest 5 razy więcej do ogladania. Za dużo dublowania się z Eurosportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na TVP Sport nic nie ma, ale jak już jest to jest. Jak np.: Igrzyska Olimpijskie, najbliższe MŚ czy ME. Więc wbrew pozorom jest dużo tylko trzeba być cierpliwym.

 

A nie tak dawno wszyscy drwili z TVP Sport i twierdzili, że "to [beep]" i że "nic tam nie ma" :D

Żadnego kanału sportowego nie można określić mianem "[beep]u". Ja nawet bym tak nie nazwał nSportu. Co innego, że na jakimś kanale "nic nie ma". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że nie można nazwać żadnego kanału [beep]em. Dużo częściej oglądam Eurosport bo dla mnie jest tam wiele ciekawych transmisji, np. teraz oglądam Tour de France. Dużo rzadziej oglądam TVP Sport ale dziś o 20:05 chętnie obejrzę lekką atletykę. Niekiedy zdarzy się nawet, że zerknę na nSport. Kanały, które istnieją od niedawna mają trudniej zdobyć prawa do transmisji ale jak coś zdobędą to się je wtedy ogląda. Wszystko zależy też od tego jakie wydarzenia sportowe dzieją na świecie. Jedynie polityka kanału nSport mnie dziwi. Tam prawie nie ma żadnych transmisji sportowych i nawet ni widu, ni słychu by się o coś więcej starali poza Ligą Mistrzów. Na okrągło samo gadanie. Ale widać to też ktoś ogląda jeśli kanał utrzymuje się na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by powtórzyć post Kamila.

nSport to kanał publicystyczno-sportowy i dlatego będzie tam zawsze więcej gadania niż sportu. Do tego dochodzą wybrane transmisje sportowe jak np. Liga Mistrzów, Puchar Davisa, NHL czy NFL.

 

Inna sprawa to fakt że w te wakacje zrobili sobie jaja, powtarzajac nawet gadające głowy.

 

A co do TVP Sport. Mam do niego dostęp od prawie dwóch lat. Zawsze coś tam ciekawego trafi się do obejrzenia. Teraz np. Copa Libertadores mecze półfinałowe i finałowe.

Brakuje mi tylko większej ilości transmisji z jakichś polskich imprez sportowych, także tych z mniej popularnych sportów. Kanał telewizji publicznej powinien jednak takie transmisje mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostra selekcja jest w wyborze tego "najlepszego sportu" - tylko Liga Mistrzów spełniła ich wymagania.

 

A NHL i NFL ?

 

Brakuje mi tylko większej ilości transmisji z jakichś polskich imprez sportowych, także tych z mniej popularnych sportów. Kanał telewizji publicznej powinien jednak takie transmisje mieć.

 

Myślę tak samo. TVP powino w ten sposób promować sport typu hokej na trawie (nasza reprezentacja wcale nie jest taka zła), rugby(choć tu prawa ma chyba polsat?), może polską ligę futbolu amerykańskiego by pokazali ;)? Choć najlepiej byłoby gdyby było więcej transmisji z 1. Ligi, bo jedna na kolejkę to nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sporty jak wspominacie, czyli baseball czy futbol amerykanski i w dodatku w polskim wydaniu nie mialyby w ogole zadnej ogladalnosci.Te sporty popularne sa za oceanem (USA,Meksyk,Kuba),a w Europie to chyba Wlosi cos potrafia.

 

Z hokejem na trawie sie zgodze.Z tego co pamietam jakies medale ME zdobywamy, ale na swiecie sie nie liczymy.A polskie druzyny sa wsrod 24(?) najlepszych w Europie.Tu jakies sukcesy osiagamy, a jak sa sukcesy to i ogladalnosc jest wieksza.

 

A co do Rugby to Polsat Sport pokazuje tylko mecze finalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak @Kamil i @annaud, chętnie zobaczyłbym polskie ligi futbolu amerykańskiego, rugby czy baseballu. Jednak faktycznie koszty produkcji sygnału zapewne byłyby większe niż wpływy z reklam itp.

 

Co do popularności tych sportów w Polsce to wcale nie jest tak źle. Fanów sportów amerykańskich w Polsce nie brakuje. Inna sprawa że co innego oglądać NFL czy MLB niż polskie ligi futbolu czy baseballu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...